Deti narodené na jar a v lete 2005

krajcoanka
3. júl 2008

ktoré z vás majú deti narodene v tomto termíne? Rada by som sa s vami zdielala. 😉 🙂

krajcoanka
autor
6. aug 2009

danci u nas niečo vybaviť je hotova pohroma...povymýšľajú si na úradoch....ajajajaj
držím vám palce!!!

capy
23. aug 2009

ahojte co nove? u nas dokopy nic len zubky 😀 😀 😀

krajcoanka
autor
29. aug 2009

u nas zatial tiež nič, akurat priberam a to ešte niesom tehu 😒

capy
29. aug 2009

to je proste leto 😅 😅 😅

capy
30. aug 2009

ahojte

dnes sme isli von a viki ze chce ist na bicykli. tak ja mu vravim, ze nech si ho zoberie a on mi na to, ze nech mu dam dole pomocne kolieska. ja sa nanho pozriem a ze dobre teda. vysli sme von a po dvoch minutach uz lietal uplne sam. som normalne nechapala. lebo na bicykli jazdi asi len styri mesiace a to tak ze dvakrat do tyzdna. no ostala som uplne nechapavo nanho pozerat aky je sikovny 🙂 🙂 🙂

danci27
31. aug 2009

Ahojte kocky.

U nas je tyzden mlkvo,lebo emka bola chora a mala vysoke teploty tak nemal kto robit krik.Konecne jej to preslo ale Martinko dostal vysoke teploty.Takze choroba strieda chorobu.
Um mame vykopanu studnu a 3. septembra mame stavebne konanie a potom uz mozme konecne zacat po dlhych mesiacoh cakania.

capy
3. sep 2009

ahojte tomino mi spadol na parketach na styri a nevedel sa postavit na nozicku ako ho to bolelo. na druha den sa uz na nu postavil ale pokryvkaval a tak sme isli k dokine. ta nas poslala na chirurgiu tak sme tam isli. samozrejme mali dovolenku tak sme boli az dnes.

tak uz sme doma od doktorov. urologiu mame vybavenu. vsetko v poriadku a kontrolu mame az ked bude mat tri roky.

no a chirurgia je na dlhsie. prisli sme tam, boli sme druhy na rade tak som sa celkom potesila. prisli sme dnu. pan doktor velmi mily, tak sme mu porozpravali co sa nam prihodilo. skontroloval mu rucicky aj obe nozicky. klbiky aj kazdu kosticku. jedna sa mu nezdala tak nas poslal na rontgen. to bol des a hroza ale nakoniec sa podarilo. vratili sme sa naspat a pan doktor si pozrel snimky. tento v poriadku, tento tiez,ale tento sa mi nepozdava. zobral si okuliare a pozrel si to pod lampickou. tak tato kosticka je zlomena. a mna oblial studeny pot a bola som jasna. hned som si predstavila nasledujuce dva tyzdne ☹ . tak nam dali dlahu a ak nam to neopuchne tak v podelok mu daju sadru ☹ chudatko moje. do pondelka sa nesmie na tu nohu postavit a ked mu daju sadru tak potom uz moze. tak toto budu najdlhsie styri dni 😅

a u vas co nove?

krajcoanka
autor
11. sep 2009

danci, len tu studňu prosím ťe zakrite!!!
capy to bude mať fakt sadru? Tak to ti nezávidím, no asi sa vráti k lozeniu...môj 3-roč. synovec tak chodil po štyroch, prípadne po špičkach a ked mu dali dole sadru, stale chodil po špičkách 😒
a to spadol zo stola, alebo len zle skočil?

danci27
14. sep 2009

Ahojte baby.
Anka neboj sa studna je prikryta.Musim sa vam pochvalit ze uz mame zaliate zaklady a tento tyzden pridu chlapci salovat.Takze sa tesim ako male decko,ze sa to konecne pohlo.
Capy je mi luto co sa vam zas prihodilo ale pri detoch je to asi uz tak ze? ☹

krajcoanka
autor
16. sep 2009

danci, a čo idu šalovať?Už máte hotové prízemie?

capy
16. sep 2009

ahojte tak som tominovi nakoniec vybavila aby nemusel mat sadru, ale len ortezu. takze si v pohodicke bezka a kazdy den zoderie jednu ponozku. on s tym beha ako keby tam nic nemal. 😅 normalne ho musim niekedy krotit 😉

danci len tak dalej 🙂 🙂 🙂

a dakujem za tomina

danci27
17. sep 2009

Ahojte,prizemie este nemame.Dvihame meter nad teren tak preto salujeme a potom uz plotna.tesim sa ako male dieta.
Capy som rada ze si tak vybavila Tominovi.Urcite je mu tak lepsie ako so sadrou.

capy
17. sep 2009

danci urcite mu je to lepsie. 🙂

a teskame sa s tebou 🙂

krajcoanka
autor
30. sep 2009

ahojte!
čo máte nového?
My sme boli s Lubkom na natačanie reklamy-Vub zmrzlina , ale nevybrali si ho....neva. Režo musí točiť vždy s dvoma ak by sa jeden nepodaril, alebo by sa v strede zasekol a nechcel by točiť. Takže z Lubka star nebude 😀 , však možno nabudúce. Ale držal sa veľmy statočne...točili od rána do 8 večer 😖 .Aj pre dospeláka je to dosť 🙄

capy
30. sep 2009

ahojte tak my sme uz od stredy bez ortezy.

my sme dnes boli u doktorky. obaja su neaky chory vyfasovali sme lieky a sli do lekarne. nemali vikinove antibiotika, tak ze mi ich objednaju a poobede si mozem pre to prist. tak som tam letela a ona ze neprisli tak sme boli v dalsich desiatich lekarnach a nic ☹ ☹ ☹ a v poslednej mi ten pan povedal ze od zajtra je neaka nova novelizacia a tieto antibiotika este dnes niesu certifikovane u nas. ze mozno zajtra 😠 😠 😠 ide ma slahnut. som zvedava co bude zajtra.

a este k tomu mi tu cely den vedla v byte zbyjali 😠 😠 😠 islo ma porazit

jej aj my sme boli na natacani. vikinko si to uzil a zarobil si prve euraciky 🙂 🙂 🙂

krajcoanka
autor
30. sep 2009

capy, a kedy ste boli na natačani? Si nespomínala, aspoň si nepamätám...a čo ste natáčali?nieakú hlavnú rolu? No už sa moc vypytujem... 🤐

capy
30. sep 2009

boli sme pre STV vola sa to Pani zo semafora a chodi to v sobotu alebo v nedelu doobeda. natacali sme to na konci augusta 😉

capy
1. okt 2009

nikde nikto mala by som ist do postele. este som si dala kusok babovky a mozem ist haji. dobruuu nocku 😔 😔 😔

capy
1. okt 2009

ahojte no tak my sme boli dnes zasa u dokiny nech mu predpise ten sirup a nie granule a tak uz liecikujeme. a zda sa mi ze uz je lepsie. teplotu uz nemame druhy den tak snad uz bude lepsie. tomino zacal dnes krivat na tu nohu co mal zlomenu tak mame mat klud. tak som zvedava ci mu to prejde alebo budeme musiet ist zasa chirurgovi 😒

krajcoanka
autor
25. okt 2009

capy, vyliečte sa!
My sme zase s Dávidkom horúčkovali-mal 40-tky..stále si žužlal ruky a niekedy ich kúsal tak silno, že sa až triasol ☹ ...tak som mu pozrela do pusiny a zistila som že má 2 stoličky na 70% prerezané. A to som mu pucovala každý deň zuby a nevšimla som si to 😝 ...asi preto že sú vzadu 😅

capy
30. okt 2009

ahoj anka. to je uz nestastie za nami. odvtedy mame uz za sebou horsie veci. ale uz aj to je snad nastastie za nami.

a zubky su svina to poznam ☹ ☹ ☹ drzte sa

krajcoanka
autor
2. nov 2009

už je dobre. Dávidko sa mi od narodenín tak rozrozprával... 🙂 , už normálne nestíham sledovať...
a čo máte nové vy babenky?Danci, ako zo stavbou?

capy
2. nov 2009

ahojte tak my sme dnes isli prvy krat od toho urazu do skolky. rano pridem, vysvetlim ucitelke, ze treba davat na vikina vacsi pozor, aby ho niekto nebuchol, ze tu slezinu este nema ok. a ona ze to mam ako dat nanho pozor? adrenalin mi hned stupol. tak jej hovorim ze ak nanho nevie dat pozor tak si bo beriem zo skolky.a ona hned ved dam pozor, ale to potom vonku nemoze behat, bude musiet stat pri mne. a ja jej hovorim, ze behat moze len ho nesmie nikto buchnut, a ona a ked spadne? vsak spadne na kolena a na ruky nie na brusnu dutinu. a ona zasa ale ked spadne na plot alebo smyklavku? a uz som nevedela co jej mam na to povedat. a ona este tu slezinu nemoze mat zvacsenu z toho buchnutia. tak jej hovorim ze ma, ze mam na to aj papiere od lekarov a ona ze mozem to vydiet? a ja ze neni problem a vytiahla som tie spravy z tasky. tak si to precitala, nepovedala ani pol slova a potom sa spytala ci si to moze okopirovat. a v tom mi hovori, ze ak chcem tak medzi dverami je prave otec toho chlapca co mu to spravil. tak som si ho odchytila na schodoch. predstavila som sa mu a povedala co sa stalo a on mi povedal ze o nicom nevie. (tie ucitelky im to ani len nepovedali) 😠 😠 😠tak sa vratil zavola si maleho a spytal sa ho na to. maly len slzy v ociach a len prikyvoval ani slovka nepovedal. tak sa mi este raz ospravedlnil. a vikinkovi som povedala ze keby ho niekto nahodou buchol tak to ma ist hned povedat ucitelke. tak som zvedava co bude ked poobede pridem pre vikina.

anka super ze sa ti maly rozhovoril. aj nas tomino stale nieco rozprava. pusa sa mu zavrie len ked spi alebo ked sa pred niekym hambi 😅 😅 😅

krajcoanka
autor
5. nov 2009

no to je riziko, v škôlke sa stále niečo deje...trošku ťažkopádna učiteľka 😅 ....a to má malý na ako dlho? Má to dočastné, alebo trvale sa na tie buchance musí dávať pozor?

capy
6. nov 2009

ahoj anka uvidime po tom kontrolnom sone co nas caka. potom budeme mudrejsi 😒

danci27
7. nov 2009

Ahojte baby.Ja soom tu nebola uz ani nepamatam.Mame sa dobre,Martinko je zasa chory ,idu mu zubky a zase teplotoval 3 dni a horucky 40.Teraz to mame za sebou,berie antibiotika.Dnes v noci sme sa poriadne nevyspali,Martinko sa zobudil o 22,00 a nechcelo sa mu spat.Zaspal rano o 4,00.To bola fuska.
Stavba teraz oddychuje,mame urobenu spodnu platnu a na jar tahame mury.
capy a co sa stalo v skolke?Naschval ho niekto sotil?

capy
7. nov 2009

ahoj danci, drzkaj te sa a nech je martinkko cim skor fit 😉

ano spoluziak ho sotil do plota a pestami ho buchal. ze on je policajt a zatyka ho 😠 😠 😠 tak sa mi vikino tyzden stazoval ze ho boli brusko ani sme v noci poriadne nespali a tak..... ale nastastie je uz ok

capy
1. jan 2010

🙂 🙂 🙂 ahojte zelam vam vsetkym stastny novy rok a nech je lepsi ako ten predchadzajuci. nech vas deticky posluchaju a robia len radost a pokroky 🙂 🙂 🙂

krajcoanka
autor
13. jan 2010

všetko dobré v novom roku 2010, nech sa nám všetkím darí dobre vychovávať naše ratolesti 🙂

Capy a to učiteľka spala v škôlke keď to nevidela? prečo nezasiahla?

capy
14. jan 2010

anka ja uz nemam na to slov. som rada ze je to uz za nami a uz nemame ziadne nasledky 😒 😒 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre