Deti narodené na jar a v lete 2005

krajcoanka
3. júl 2008

ktoré z vás majú deti narodene v tomto termíne? Rada by som sa s vami zdielala. 😉 🙂

krajcoanka
autor
5. aug 2008

capy,martinuša, Fabi, tak čo ako babätká? Poslúchaju? Ale rastu, čo?kukam kolko už maju mesiacov. Myslela som si že maju okolo 3 týždňov a to už 4, 2 , 2 mesiace. 😕 😲 😉
čas sa neda zastaviť, a spolu s nimi starneme aj my ☹ ☹ ☹

capyy
5. aug 2008

ahoj anka a co chalosi? uz nevymyslaju tolko?

my posluchame akurat som musela tominovi kupit flasku s lyzickou na konci pretoze sa na obycajnu lyzicku rozculoval ze mu ju stale beriem ked on chce papat 😀

capyy
5. aug 2008

no idem haji. papa

krajcoanka
autor
5. aug 2008

ahojček. No posluchaju ale len občas. Vždy niečo vyvedú. Davidko mi napr. odkusol 1 cm z dudla na flaške 😠 . Ja chcem tiež Davidkovi kúpiť lyžičku- nieaku detsku ale nie umelú. Tým už nieako prestavam veriť. 😖

capyy
5. aug 2008

ta n aflaske je taka silikonova tusim. je dost ohybna

krajcoanka
autor
5. aug 2008

to naozaj maš flašku s lyžičkou 😲

capyy
5. aug 2008

hej hodim ti link.pockaj

capyy
5. aug 2008
krajcoanka
autor
5. aug 2008

tak to by ma naozaj zaujimalo, ako sa z toho pije 😲 🙄 😨 . To ti teče z flaše rovno na lyžičku? A nepreleje sa to? 😕

capyy
5. aug 2008

jednoducho potlacis flasku(ona je s takeho mekkeho silikonu/ a na lyzicku ti vytecie tolko kolko potlacis 🙂

krajcoanka
autor
5. aug 2008

to by som aj kupila, ale najprv by som to chcela vidieť. Dá sa to kúpiť aj niekde v lekárni, nevieš? Videla si to už niekde v obchode? 😕

capyy
5. aug 2008

ja som to kupila v obchode . poslem ti IP

krajcoanka
autor
5. aug 2008

no, pojdem hajať, lebo zachvilku ma bude hladať david 😅 papa a dobru nocku

capyy
5. aug 2008

papa a dobru noc 🙂

krajcoanka
autor
7. aug 2008

babule, čo máte nové? 😕

capyy
8. aug 2008

my dokopy nic. sme u nasich na takych malych prazdninach. tominovi idu zubky tak do vsetkeho kuska. a je taky mrzuty. aj sa castejsie budi ☹ uz aby ich mal vonku. no a vikino je uz velky chlap 😀

janna1830
8. aug 2008

ahojte, len na skok , martinka, dufam, ze Miska sa ma uz ovela lepsie...a boze, co je s fotkami ? ☹ cakam, cakaaaam...
ja sa ponahlam, lebo cakam necakanu navstevu,akoze ja chcem vediet den predom, odkedy mam deti, aby som stihla upratat a vsetko, no chaaapete...
Inak su bambulky ok, nemozem uverit tomu, ze Isabeli bude mat o 3 tyzdne rok !!! Este si pamatam, ako sme pisali o mojom tehu, a to uz presli aj vase...proste cas neskutocne leti, je to smutneeee...najviac to vidim na detoch, Sofi je uz slecna, ktora si sama spravi aj ranajky a celkovo...
tak sa drzte zatim... 😵

fabiana
9. aug 2008

Ahojky!
Po dlhom čase sa zase ozývam, no nestíhačky riadne sú pri 2 deťoch. Som rada, že som rada. Inak sa máme fajn, malinký poslúcha, je to celkom dobré bábätko, ale nechce veľmi spinkávať, takže fakt nemám čas takmer na nič. Kristínka je ešte do septembra doma, tak sa teším, keď pôjde do škôlky, bude to jednoduchšie. V poslednom čase dosť vyvádza, sú dni, keď je dobrá ako medík a sú dni, keď je s ňou na nevydržanie, ale také sú asi všetky deti, aspoň si to budem nahovárať, xi xi.
Jani, no ja návštevy veľmi nemusím... som rada, keď odídu, mám rada svoj kľud, režim, ale raz za čas taká návšteva neuškodí. 😉 A presne ti rozumiem, ja tiež chcem vedieť dopredu aspoň deň, či niekto príde, lebo pri deťoch je nemožné mať poriadok. Ja mám 3 deti a keď konečne spracem, tak o 5 minút je zase všetko v takom istom stave ako predtým.
S tými deťmi ťa chápem, ozaj to ide rýchlo... je mi to aj ľúto, že už také mimino nikdy mať nebudem, je to fakt krásne obdobie, aj keď náročné... Hm, už sa budem tešiť len z detí príbuzných a známych... ale ktovie, v našej rodine pribudla nečakane tehuľka aj napriek antikoncepcii, tak uvidíme, či nás osud prekvapí.
Prajem krásny víkend a pozdravujem všetky kočky.

krajcoanka
autor
9. aug 2008

ahojte,no my mame od včera konečne nové velke, rodinné auto.Lubko čakal ocka do 22,15 kým ho doveze, aby sa mohol aspň po ulici previesť 😀
fabi, u nas je to isté:všetko čo poviem lubkovi, je pravý opak.Strašne je vzdorovitý,neviem ako to mam riešiť.Viem že je v takom veku....od septembra ide do škôlky, tak uvidíme či sa to zlepší. 😉

capyy
9. aug 2008

anka davidkovi vsetko naj k 10 mesiackom

a tesime sa s tebou ze mate konecne nove auto. aj my sa akurat chystame neake kupit tak uvidim ako dopadneme 😀

janna1830
9. aug 2008

ahojteee,

fabi-no ano, zaciatky s mimi su tazke, ked uz je starsi surodenec, ale si predstav, ake to je, kebyze ti vobec nejde Kristinka do skolky, ako to bolo u nas 😝 😀 ale super, uz je dobre...Sofi teraz ma velmi dobre obdobie, uz nevzdoruje , tak dufam, ze sa to uz nevrati, si fandim 😀
a ozaj, z teba teda uz nemoze byt tehulka???viem, ze neplanujete, ale myslim neplanovane...
krajci-uz sice po polnoci, ale vsetko naj k 10 im mesiacikom 😉 ale to letiiiii ( vzdy vravim )
capyy, Vikino sa kedy narodil? myslim akeho?

tak sa lucim a krasnu nedelocku...

krajcoanka
autor
10. aug 2008

Babenky, ďakujem za gratulácie. Ani som si to neuvedomila že už má 10 mesiacov. Manžel ma na to upozornil 😀

martina2005
10. aug 2008

Čaute baby, ja mám tiež dcéru Vanesku- narodila sa 10.3.2005,chodí už do škôlky a robí mi väčšinou radosť.....
Vás obdivujem, skoro všetky máte už 2 deti. Dá sa to zvládnuť?

capyy
10. aug 2008

ahoj janna vikino sa narodil 2.4.

ahoj martinka da sa to zvladnut ale niekedy je narocne si nieco zosuladit hlavne vtedy ked chceme niekam ist 😀

martina2005
10. aug 2008

Veď práve to, niekedy mám problém vychystať sa s jedným dieťaťom.A ešte sa bojím toho,že by na súrodenca žiarlila.Ty si na tom ako cappy?

capyy
10. aug 2008

vychystanie je v pohode. problem mavam casovy. pretoze vikino chodi na obed spavat a spi tri styri hodky. takze ked niekam chcem ist tak nejde spat a potom je uz podvecer unaveny a tym padom upistany. ale inak v poho. ziarlit ziarli hlavne ked sa s tominom niekto rozprava. tak im povie ze nema zuby nevi rozpravat, nech sa rozpravaju s nim 😀

martina2005
10. aug 2008

Tak to Ti fakt závidím , že malý cez obed tak dlho spí.Moja spí max hodinu, aj to nie každý deň-a tak je to už asi rok.Ale o ôsmej večer je už v posteli, odkedy chodí do škôlky..

capyy
10. aug 2008

no mi vstavame o deviatej potom spi na obed a vecer ide okolo desiatej. ale vobec mi to nevadi

krajcoanka
autor
10. aug 2008

Ahoj Martina!
No my máme tiež dve a s uspávaním sme na tom presne ako cappy 😅 až nato že mi spia len hodinu. Samozrejme že dávidko spí cez deň 2x 😝 . Väčšinou idú spať na striedačku, takže tiež toho málo postíham.Momentálne ma čaká prádlo na žehlenie, ale večer sa mi už nechce nič robiť. 😝

capyy
10. aug 2008

anka aj ja som sa chystala zehlit ale som si potom povedala ze mi to neutecie 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre