Deti narodené na jar a v lete 2005

krajcoanka
3. júl 2008

ktoré z vás majú deti narodene v tomto termíne? Rada by som sa s vami zdielala. 😉 🙂

janna1830
3. júl 2008

haaa, krajci, ja mam v aprili 2005 😀

malaskoricka
4. júl 2008
rusovcanka
4. júl 2008

krajcoanka,dcérka sa narodila vo februári 2005 😀

krajcoanka
autor
4. júl 2008

jej, ahojte dievčatá!
janni, tak to mame od seba 1 mesiac rozdiel 😉
rusovčanka, nepoznáme sa náhodou zo záhradkariek? Som nevedela že máš tak starú dcéru ako ja syna. 🙂

krajcoanka
autor
4. júl 2008

janka a kto vás inšpiroval k takím krásnym menám? 😨
rusovčanka, Laura je krásne meno. Aj mojej kamošky mala sa volá Laura. Len jej nevlastný brat to chudáčik nevedel vysloviť, tak ju volal Larva 😀 ☹

janna1830
4. júl 2008

krajci, myslis mna s tymi menami?

janna1830
5. júl 2008

zelam pekny vikend ! 😵 a novopecenym mamkam trosku viac oddychu 🙂

martinusa
5. júl 2008

Hi-tak tu sme sa presunuli, som sa zlakla. Mame poslednu dobu dost rusno. Miska vstane rano o 5 a nie je sanca ju uspat. Dnes aj cez obed spala s malym na striedacku. Tomasko ma koliky, tak uz to nie je tak, ze ho nakojim a si spi, iba obcas, neviem, co mam vylucit zo stravy.Pri Miske sme si uzili koliky 7 mesiacov, tak dufam,ze sa to nezopakuje.Dufam,ze sa tu vsetky pekne stretneme.Majte sa pekne a drzte sa.Pa. 🙂

janna1830
5. júl 2008

Martinka, masiruj mu vela brusko a pekne ho okup v teplej vodicke, hoci viacraz na den, ked ma koliky, pocvicit s nozkami by tiez mohlo pomoct. Inak samozrejme davat pozor na stravu-koliky inak maju vacsinou chlapcekovia..drzte sa.
Misku skus dat spat neskor, ci nevydrzi aj tak dlhsie pospat?

krajcoanka
autor
7. júl 2008

jana 1830, ano teba!!! 😀

janna1830
7. júl 2008

krajci, no starsiu som vedela snad odjakziva, ze ak budem mat dceru, tak sa bude volat Sophia 😵 a Isabella dal manzel, resp. z tych, co navrhoval, najviac sa mi pacilo 😝 on chcel Bozenku , Anicku, Emily ...uz ani nepamatam 😝
no ziiiiram v albume, ako ti Davidko uz krasne stoji, my este nevstavame. Zlatych mas chlapcov, veeelmi.

martinusa
8. júl 2008

Hi Jani-zase si stiahla fotku?Misku sa snazim davat spat spolu s Tomaskom, len Tomasko vydrzi spat vacsinou kratsie, ale Miska uz je rozumna.Chyba mi tu Fabiana. Majte sa pekne.Pa. 🙂

fabiana
8. júl 2008

Ahojky!
Ja som tu, sledujem vás občas, ale prispievať nestíham. Veľakrát ani neviem, ako sa volám, skrátka nestíhačky. Malý je síce fajn, ale buď sa chce nosiť alebo byť na cicke, alebo vonku, takže fakt nemám čas, ledva navarím, požehlím... o nejakom upratovaní nemôže byť ani reči...ach jaj.
Martinka, vy sa ako máte s malinkým? Ako Miška? A aký si mala pôrod? Už sa ťa to pýtam asi 3x a ty nič... 😉

fabiana
8. júl 2008

Ozaj, nepošleš dám nejaké fotečky??????????????????????????????????? 😉

krajcoanka
autor
8. júl 2008

Ja som bola s Davidkom 4 dni v nemocnici. Davidkovi praskla lebka. Spadol na parkety a Lubko mu k tomu pomohol- chytil mu prsty ked sa držal jeho stoličky a pustil ho. Samozrejme že zabudol, že David ešte sam stať nevie 😖 .
Tak som na nho nakričala, ale potom mi ho bolo naozaj luto.Aj jeho to trápilo.
Ale všetko je v poriadku a hlavička by sa mala zrásť, takže stáli pri nás všetci anjeli!

janna1830
8. júl 2008

martinusa, hej, zase, napisem ti do ip, preco 😉
krajci, citala som o tom v teme urazy...az mi zle prislo, ze obom sa to stalo...drzte sa, nikdy clovek nedava pozor dost

fabiana
8. júl 2008

Pane bože na nebi, Krajci to čo sa u vás stalo?????? Však by som skolabovala, keby sa niečo také u nás udialo... našťastie, Kristínka odkedy máme Maťka, tak je také rozumné, veľké dievčatko, proste veľká sestrička...dáva pozor, vie, že nesmie ublížiť. Chlapci sú asi takí... 😖 Som rada, že aj napriek tomu bude všetko ok.

krajcoanka
autor
10. júl 2008

Ja som mala tiež slzy nakraji ked mi to doktor povedal. A to som mu radšej ani nespomenula že to mal aj Lubko, lebo by si o mne myslel svoje. 😖 V pondelok ideme na Kramare na kontrolu. Myslim že je všetko ok. Stale sa smeje, takže asi sa už cíti dobre.

janna1830
10. júl 2008

krajci, radsej uz na to nemysli, je to hrozne, urazy a pady sa stavaju denne, treba davat velky pozor, ale niekedy sa proste stane. Som veeeelmi rada, ze je malicky v poriadku, pusinku prenho ! Moja zlata, drzte sa.

martinusa
10. júl 2008

Hi -Fabi, sorry,ze som ti neodpovedala na otazku-ja som tu len tak na rychlo.Porod bol rychly, ale na konci dost dramaticky. Isla som na kontrolu, uz vecer predtym som citila kontrakcie a nakoniec si ma tam nechali. Trosku mi pomohli-prepichli mi vodu a cipky a potom sa to rozbehlo rychlejsie nez som cakala a trosku som ich aj nepocuvala, lebo som maleho pretlacila, ale som rada,ze to islo rychlo. Zacala som o 9, o 11 mi prepichli vodu a o 13,45 sa maly narodil. Inak dnes som bola na kontrole a maly pribral skoro kilo, tak sa vytesujem. No krajcoanka mate veselo. Si viem predstavit tie nervy. Mas to vesele. Dufam, zbe bude skoro v poriadku. Drzte sa vsetky. Pa. 🙂

any23
10. júl 2008

ahojky 🙂 mozem sa k vam pripojit?nas alexik sa narodil koncom februara 2005...

krajcoanka
autor
10. júl 2008

Janka, diki. No odkedy sa buchol, už sa tak lahko nepúšťa.Aj ked sa drži a šmyknu sa mu nohy, drži sa ako kliešť, takže si to asi dosť zapamätal. My už na to nemyslíme. Je to za nami a hoci na to človek nezabudne, ideme dalej 😉 .

Any, jasne, pripoj sa! Kto dal meno malemu? Alex znie tak exoticky 😀 , ale to bude asi tým x 😀 Ale je to krásne meno.

janna1830
11. júl 2008

any vitaj 🙂 napis nam o Alexovi viac, moja Sofi je april 2005. Ha, a kebyze mam teraz syna, tak u mna vedie momentalne meno Alex 😵
krajci, no pamata si, chudacik, ale bude dobre, moje zlato male. Joj, ale ste si uzili. Ale ist dalej, mas pravdu, hlavne, ze je vsetko v poriadku.

any23
11. júl 2008

dobre ranko 🙂 dakujem za privitanie...meno pre nasho drobca som vybrala ja-vzdy som chcela mat synceka Alexa...ale moj drahy nechcel ani za svet,mali sme vybrane meno Adamko no v poslednej chvili-cestou na porodnu salu som ho presvedcila...vtedy by mi bol slubil cokolvek-chudacik bol z toho porodu vystresovany viac ako ja...ale ved ja som ho nenutila aby bol somnou,on tam chcel byt...ale bola som rada ze je pri mne...nakoniec mi aj povedal ze je rad ze som ho presvedcila o mene-vraj meno adamko by sa mu vobec nehodilo...je to taky maly sinter,nezastavi sa ani na chvilu,stale v pohybe,pusinku nezavrie ani na sekundu-hrozne brble...da sa s nim uz o vselicom porozpravat...niekedy neposlucha,ale to vsetky deti...je to taky nas smejko...

capy
11. júl 2008

any aj ja som chcela alexa ale mi to cez vikinka nepreslo. on si proste povedal ze to bude tomas a hotovo. a to sme este ani nevedeli ci to bude chclapec alebo dievcatko 😀

anka: citala som na teme urazy, az sa mi dych zastavil dufam ze to bude mat v poriadku. a to som si myslela ze to len mi prideme z vonku vzdy s novim urazom. nastastie my sme mali len take male. tak sa drzte 😵

martinusa
13. júl 2008

Hi-any-vitaj medzi nami--dobra rada, ako presvedcit manzela na meno, ake sa ti paci. Cestou na porodnu salu.My sme este uvazovali o Oliverovi, ale tiez mi k malemu nesede. Dnes ma 4 tyzdne.Miska ho stale pusinkuje a dava na nho pozor.V stvrtok som umyla okna v celom byte, tak uz som asi v poriadku, ale strasne znicena, ale rada. Teraz sa cez den ani neda velmi ist vonku lebo su take horucavi. MAjte sa pekne.Pa. 🙂

capyy
13. júl 2008

martinusa prajeme tominovi vsetko naj k 4 tyzdnom 🙂 🙂 🙂

krajcoanka
autor
13. júl 2008

tak mi ideme ráno na chyrurgiu na KO. Myslím si že je všetko v poriadku.
Any a kedy sa presne Alex narodil?
Martinuša, aj ja som behala stale s handrou, už ako sme došli domov. Chlapy boli 2 tyždne sami, tak si vieš predstaviť ako to u nas vyzeralo. 😖 😒 U nas sa dnes ochladilo na 19 st. -v noci 😵

capy
14. júl 2008

ahoj anka tak vam drzime palceky na KO. potom daj vediet ako ste dopadli 😉

any23
14. júl 2008

ahojte kocky...aky ste mali vikend?My super-boli sme v senici,na oslave,moj krsny mal 50tku,perfektne sme sa zabavili...tancovali sme az do rana bieleho...alexik sa tiez bavil-mohol sa popredvadzat tak bol vo svojom zivle...mal tam aj kamosku sasku,taki boli zlatunky ako spolu tanikali...do deviatej vydrzali deticky,potom sme ich ulozili spinkat,zostala s nimi jedna znama a my sme sa mohli dalej zabavat...Anka ako ste dopadli u doktorky?verim ze uz je v poriadku...alex sa narodil 26.2. Termin som mala 20teho ale drocovi bolo u mna asi dobre,tak sa mu nechcelo von...martinusa malinkemu dodatocne prajem vsetko naj k styrom tyzdnom...hi musia byt zlatunky-ked velka sestricka pusinkuje maleho braceka...alexik ma tiez rad male deticky,ale na surodenca si musi este pockat,az takto o rok chceme zacat pracovat na druhom babatku...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre