Deti narodené na jar a v lete 2005

krajcoanka
3. júl 2008

ktoré z vás majú deti narodene v tomto termíne? Rada by som sa s vami zdielala. 😉 🙂

capy
6. apr 2009

ahojte

prajem emkevsetko naj k zajtrjsim narodeninam 😉 🙂 🙂 🙂

my sme isli priamo zo sobotnej oslavy na pohotovost. vikino ma od piatku teploty a nicim mu nejdu dat dole. takze je chudatko zasa v nemocnici na JISke. boze kedy uz bude dobre ☹ ☹ ☹

drzte sa a nech su deturence zdrave

krajcoanka
autor
6. apr 2009

capy, držim palce-silno, silno bude to asi nieaky agresivny virus 😒

capy
6. apr 2009

anka uvidim ked budu vysledky. zatial boli len na zapalove ochorenia a tie ma v poriadku. na vyrusove sa este caka 😠 ☹ ☹ ☹ a dakujem snad uz pojde skoro domov 😒

capy
7. apr 2009

uz uvazujem nad tym ze si ho zoberiem na revers 😒 dnes mi ho bolo tak luto ☹ ☹ ☹

capy
7. apr 2009

no idem uz radsej haji. dobruuu nocku 😔 😔 😔

danci27
7. apr 2009

Capy dakujeme.Nech vsetko dopadne dobre a nech ste zdravucki.Drzim palce 🙂

capy
7. apr 2009

ahojte este stale je vikino v nemocke. zajtra by mali byt posledne vysledky tak by sme mali byt mudrejsi. este stale mu stupa teplota, ale len do 38,5. ☹ tak uvidim zajtra,ale uz by som ho chcela mat doma. je to tam take deprimujuce. ☹ ☹ ☹

a dakujem za podporu 🙂

capy
7. apr 2009

idem do hajan. dobruuu noc 😔 😔 😔

danci27
8. apr 2009

Verim Capy ze je to deprimujuce,ja som bola este tehu s Matkom mesiac v nemocke a myslela som ze osiviem.Je pravda ze som si oddychla ale neda sa porovnat ked je tam dospely a dieta.Nech vsetko bude ok,skoro sa vyliecte aby ste mohli sviatkovat doma.Papa

capy
10. apr 2009

ahojte tak uz je vikinko doma. konecne je od vcera bez teploty. a diagnoza je:akutny respiracny infekt a funkcny selest

danci to poznam aj mna si chceli nechat v nemocke ked som bola tehotna ale odmietla som. radsej som od stvrteho mesiaca lezala doma. vsak by som sa tam do porodu zblaznila. a potom sme boli s vikinom 1,5 mesiaca v nemocke s pneumokokmi takze to dobre poznam ☹ ☹ ☹

capy
12. apr 2009

prajeme veselu velku noc a malo vody 😉 😀 😀 😀

krajcoanka
autor
13. apr 2009

capy 😲 to je čo za choroba? respiračný infekt?.... 😕 šelesť je asi na srdiečku, že? a ako to chcú doktori dalej riešiť? Neechcela by som tam teda ležať, tie naše deprimujúce nemocnice vyzerajú skôr ako väznice a nie nemocnice!! 😠 Naozaj! Lubkovi hovorili tiež že má šelesť, našťastie sa to nepotvrdilo! 😝 😖
My sme si nemocnic užili, aj jajajaj. Obaja mali z pádu puknuté lebky, chudiatka -bola to len malinká nepozornosť keď som varila obed ☹ , potom pred pôrodom týždeň na izbe samoška po pôrode to isté...ako všetky maminy...no ale to už bolo pre mňa moc...a to naozaj nezávidim tím ktorý sú tam dlhšie...

My ideme zajtra na Kramáre ku kožnej-ak tam vôbec niekto bude po sviatkoch. Lubkovi sa zase objavili také škaredé flaky po rukách a keď sa okúpe vyzerá to fakt strašne. Tak som si povedala že tam musím ísť, aj keď sa nám nechce. Lubko by išiel radšej do škôlky. 😒

capy
17. apr 2009

vies ze ani neviem poriadne. ma to nieco s tymi vysokymi teplotami 😒

a selest mame na srdiecku uz od vtedy co sme boli s tymi pneumokokmi. chodime pravidelne na kontroly ale zatial to nieje az take vazne aby sa s tym muselo nieco robit 😒

a co u koznej? vybavili ste nieco?

krajcoanka
autor
22. apr 2009

capy, dobrá fotka! 😉
No u kožnej sme čakali cca 2,15 hodiny a keď sme boli včera na ko tak to bolo 2,45 h. 😠 ...pozrela Lubka, zahlásila že je to ok a šli sme domov. Všeho-všudy sme tam boli 2 min a aj to nás musela zobrať iná Dr., pretože tá ku ktorej sme čakali musela ísť na obed. No a ešte akoby to nestačilo mala som zo sebou Dávidka, tak si to vieš živo predstaviť, ku koncu sami tam válal po zemi...spočiatku som ho napomínala a dvíhala zo zeme, ale potom mi to už bolo jedno....taká som bola unavená 😒

danci27
23. apr 2009

Ahojte.Viem si predstavit,co si prezivala u toho lekara.Ja mam na to taku zlost,lebo aj ked sme objednani,nikdy nas nezoberu na cas.Dnes sme boli s Emkou na logopedii a mala som dost,ked so videla,ze kolko tam je deti a tie precvicovacie praktity.No hruuuuuuuuuuza.Uz ti lekari mi fakt piju krv a riadne.len aby sme im nahanali peniaze.Nebavi ma to uz kazde 2 tyzdne niekam behat a nikdy sa k normalnemu zaveru nedopracuju.
Dnes v noci cestujeme za svagrom a svagrinou do Talianska ak sa nic nezmeni.Aspon oddychneme o starosti,ale pre mna bude tazke si opat na vsetko zvykat.Papa 🙂

capy
24. apr 2009

danci stastnu cestu 😉

z tohoto zdravonictva mi je niekedy naprd. nechcem sa vyjadrovat horsie 😠 😠 😠 ale nastastie nie vsade. aspon mi co chodime na kardio tak tam si zaplatim 10€ a vezme ma presne nacas, aj ked chodim gynde tam je to nastastie len 3,30€

krajcoanka
autor
26. apr 2009

danci, tak to budete mať peknú zmenu 🙂 ...v Taliansku som ešte na dovče nebola....No aspoň pochodíte, popozeráte....a hlavne bude zmena 😉 !

danci, to chceš povedať že len zato že ťa uprednostia platíš 10 eur 😲 ? Nie je to prehnané?Ja by som si to radšej odsedela... 😝

capy
28. apr 2009

anka je to prehnane ale kde by som mohla sediet v cakarni pol dna s tym malym sinterom 😅 😀 😀 😀

danci27
7. máj 2009

Ahojte baby.My uz sme doma.Bolo super,trochu sme oddychli.Prisli sme tam v piatok a v pondelok sme cestovali domov.Svagrina a svagor pracuju na severe Talianska tak more nebolo.Skoda.
Inak vsetko po starom,Emka v skolke,ja s Matkom doma a manzelik pracuje. 🙂

capy
7. máj 2009

danci tak to je super ze ste sa vratili zdravi a ze bola super dovolenka 🙂 🙂 🙂

capy
10. máj 2009

😵 😵 😵 krasny den matiek vam zelam 😵 😵 😵

capy
14. máj 2009

neako je tu pusto. kde ste kto?

krajcoanka
autor
15. máj 2009

ahojčeky, ja tu a tu nikto..nieako nas tie stalice opustili....my mame zajtra oslavu..Lubko ma už 4 roky...tak som dnes gruntovala, piekla(môžte kuk foto v albume) pred chvilkou som si sadla k pc 😝
Dufam že bude zajtra aspoň chvilku pekne...pripravila som nieake hry a ceny, no v nutri by to bolo o ničom 😒

capy
15. máj 2009

akoze nikto ja som tu 😀 😀 😀

lubkovi vsetko naj k 4 rockom a nech dostane vela darcekov 🙂 🙂 🙂

torta chutovo bude asi super aj vyzorovo len skoda ze to nieje uplne Mcqeen 😉 ja by som neurobila ani taku 😅 my sme si dali upiect https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage... a tiez to nebolo uplne ono 😀 😀 😀

danci27
16. máj 2009

Ahojte baby aj ja som tu.
Anka Lubkovi vsetko len to naj
Dnes nám bager upravuje teren tak sa velmi tesim.Uz keby bol postaveny.Mame teraz aj kopu vybavovaciek,cakame za projektom,chceme uver z banky a tam treba tiez papiere tak beham po uradoch.Inak moze byt,Matko mal teploty lebo mu idu zubky a je nervozny a ja z neho.Takze asi tak 🙂

bubel
25. máj 2009

Ahojte my sme jul 2005 a teraz nas caka august 09 🙂

capy
25. máj 2009

ahoj bubel vitaj medzi nami. a gratulujem k tehu 😉 ste pekna rodinka. a aki sportovci. mala je podarena. z ktorej casti ba ste?

danci27
26. máj 2009

Ahojte.Bubel vitaj medzi nami
My uz konecne mame projekt a schvalili nam aj pozicku z banky takze super.Len keby netrebalo tolko behat a vybavovat.Ale urcite to stoji za to. 🙂

capy
26. máj 2009

danci tak super ze sa vam to podarilo. tesim sa s vami 🙂 🙂 🙂

danci27
4. jún 2009

Ahojte baby.akosi ste sa odmlcali.ja tiez,svagor je doma a nemam taky pristup k internetu lebo surfuje on.Inak vsetko po starom,Matkovi idu zubky a uz druhy den mame teploty,Emka v pohode,vo stvrtok ideme zo skolky na vylet do ZOO do Kosic.Tesime sa len aby nam vyslo pocasie.
Okolo domceka je vela papierovaciek a dojalo ma to ze vodarne ai uctuju 7OO korun na hodinu za to ze nam cosi povedia a potom nam daju vyjadrenie ktore potrebujeme.Neviem kde to spejeme ludia ale je to tak.
Vsetko padnute na hlavu v tom state 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre