Deti narodené na jar a v lete 2005

krajcoanka
3. júl 2008

ktoré z vás majú deti narodene v tomto termíne? Rada by som sa s vami zdielala. 😉 🙂

capy
28. feb 2009

zasa tu je neako pusto ☹ ☹ ☹

kde ste?

danci27
1. mar 2009

Tu sme.My momentalne riesime dilemu projektu a penazi ze odkial a kolko.Ked sledujem kolko vychadzaju mesacne splatky tak mi stavaju vlasy,ale ked chceme byt sami musime sa do toho pustit a basta.Mame sa celkom emka ide zajtra do skolky tak odychneme.Velmi vystrkovala rozky co mala prazdniny a ja som bola s nervami v koncoch. 🙂

capy
1. mar 2009

danci tak to poznam my sme to riesili pred styrmi rokmi. drzim palceky nech sa vam to podari 😉 myslim ze u vas je to lacnejsie ako u nas v BA 😉

my sme boli u nasich,ale uz sme domka.tomino haji a vikino sa uz tiez chysta 🙂 🙂 🙂

martinella1
2. mar 2009

Ahoj kočky, akosi máme všetke málo času na písanie a veľa povinnosti, čo? Ja finišujem s diplomovkou, vôbec sa mi nechce,.....no ale musím......a sem tam zabehnem na fórum....inak....chystáte sa niekam tohto roku na dovolenku? Dajte tip, kde je fajn a vhodné s dieťaťom...

danci27
4. mar 2009

Ahojte.Martinella my sme boli vsetkeho raz na dovolenke,to mala emka cez 1 rok a boli sme v Podhajskej.bolo celkom dobre.a toho roku ci pojdeme niekam nevieme,zatial sme o tom nerozmyslali.

martinella1
4. mar 2009

No danci, ale máš dve detičky a to je iné, ako keď máš jedno.....preto sa snažíme ešte teraz, dokiaľ nemáme ďalšie cestovať, aj kvôli malej.....ona sa riadne vyšantí, vybehá a aká je šťastná, vždy keď prídeme domov, a ona všetko rozpráva, čo zažila....fakt nádherná dovolenka

capy
4. mar 2009

my chodime do chorvatska ale toho roku asi nepojdeme 😒 este uvidime. niesme celkom rozhodnuti 😉

danci27
10. mar 2009

Ahojte maminy!Ako sa mate?My dobre,konečne sa oteplieva,aspon sa nemusime tolko babušiť.Emka chodi do skolky,Martinko uz sam sedi a lezie po styroch a uz sa aj postavi v postielke.Dnes sme boli za projektantkou tak do 2 tyzdnov mame projekt.HuraaaVybavit este uver a poď ho stavat 🙂 😒

capy
11. mar 2009

ahojte vikino mi cely den grcal a sral ak to tak mozem napisat. lebo vhodnejsi nazov ma nenapadol. neudrzal v sebe ani cistu vodu

a tak som o pol deviatej startovala na pohotovost. vikino neudrzal v sebe ani lieky. kulisek,hylak forte proste nic.

tak najprv sme sli na antolsku. tam ho doki pozrel a chcel si ho tam nechat ale nemali volne ziadne izolacne miesto a tak nas poslal na kramare na kliniku infektologie. tam ho zasa vysetrila dokina a nechali si ho tam. ja som z toho taka mimo. dali mu infuzku a rano idem za nim.chudatko prvy krat je takto sam.tak mi ho je strasne luto.najradsej by som tam bola s nim. domov som prisla o jedenastej tomino mi odkvecol v aute. doktor vravel ze sa mam modlit aby to nechytil aj tomino.boze mne je tak na nic. cim dalej bolo vikinovi horsie a horsie. dokonca som mu musela dat aj plienku lebo nestihal chodit na zachod.islo to z neho vrchom spodom naraz. tak som zvedava co mi rano povedia.

zelam vam dobru noc a nech su deturence zdrave.

capy
11. mar 2009

inak tomino mi uz krasne chodi.kuk http://picasaweb.google.com/martinasteinerova/K...

danci drzim palceky aby ste dostali uver. a martinko ma super pokroky. ani sa nenazdas a bude ti behat tak ako mne tomino

danci27
11. mar 2009

Ahoj Capy.Tak to ti nezavidim a drzim palce aby vsetko dopadlo co najlepsie 🙂
Z Tomina uz je frajer 😉

danci27
12. mar 2009

Ahojte.Vcera si Capy pisala ze vikino je chory a Martinko nam vcera zacal teplotovat,asi mu idu zubky.V noci mal horucku do 40 a rano 39.Myslela som ze on nebude mat vysoke teploty lebo toto sme si "uzili" pri Emke.
Pekny den baby! ☹

capy
15. mar 2009

ahojte

danci dufam ze je martinko uz fit
tak a teraz ku nam. o vikinovi ste vedeli. to som uz stihla napisat. tak na druhy den rano to zacalo aj u tomina. zacal vracat a tak sme s nim isli do nemocnice. nechali si nas tam a dokonca sme boli aj s vikinom na izbe, tak som sa aspon trochu potesila. lebo inak by sme boli o poschodie vyssie. poobede sme sa dozvedeli vikinove vysledky. diagnoza jasna rotavirus. a uz som vedela,ze aj tomino ma to iste kedze to chytil od vikina. ani vam nebudem pisat co som prezivala. tomino mal este horsi priebeh ako vikino. nevedeli mu nicim znizit teplotu. dokonca v noci nas poslali aj na chirurgiu na sono. lekarka pokriku vybojovala aby nas tam odviezla sanitka. ale naspat som s nim sla pesi, lebo mi povedali za sanitka pre nas moze prist najskor o hodinu. pesi to je tri minutky. maju totizto k dispozicii len tri sanitky a vsetky su mimo BA. perfektne zdravotnictvo. pritom dole na parkovisku stali dve 112, ale ta nas zevraj nemoze odviest. nas moze odviest len ta prevozova. p viatok konecne klesli teploty pod 38 a uz som vedela ze bude uz len lepsie. v sobotu sme boli konecne bez teploty a dokina povedala ze ak bude dobra noc tak mozme ist v nedelu domov. vikino bol leden den na infuziach a bolo dobre. uz sa len cakalo kedy mu zhustne stolica. teoreticky mohol ist uz v piatok domov, ale ostal s nami lebo mangel bol v praci. a myslim ze to bolo aj lepsie aj ked sa stale pytal kedy uz pojde domov. nebudem to tu rozoberat aj tak neviem ci by niekto cital taky dlhy prispevok. ale ak chcete podrobnejsie vam to poslem do IP alebo mailom. som rada ze uz je to za nami a ze sme uz doma.

danci27
17. mar 2009

Ahojte.Capy som rada ze to tak dobre dopadlo.Neviem ci Matko mal teplotu pre zubky alebo to bol virus.Zacalo to tym ze vyvratil cely obed,potom teploty 2 dni a potom hnacky ale iba necely den.Som rada ze sa to vyriesilo samo ze sme nemuseli byt v nemocke,lebo uz som si jej uzila pocas tehotenstva.Pekny den baby 🙂

capy
17. mar 2009

tak to je super ze uz je matkovi dobre. a nic vazne to nebolo 🙂

krajcoanka
autor
18. mar 2009

capy, tak to je strašné....my sme takýto vírus zažili, ked mal Lubko 8 mesiacov, nemohla som ho dať ani spať, lebo akonahle si lahol hneď vracal, tak sme volali sanitku, lebo ja som ho už nevladala držať v sede(boli už 2 hod. ráno), tak sanitka došla po hodine(ževraj mali nového šoféra a nemohli nás nájsť 😠 ) dala mu injekciu a potom už bolo dobre. No na druhý deň som to chxtila ja, ešte že sme vtedy nemali davidka.

Inak my sme boli v čičmanoch na dovče, bolo celkom fajn, až nato že nám dva dni pršalo a nedalo sa ani lyžovať, ani ísť na prechádzku. Takktiež sme mali doma nieaké povinnosti, preto som tu dlho nebola
Danci, držim palce aby vám tu pôžičku dalil, lebo v tomto čase je to naozaj všetko veľmy ťažké...

capy
18. mar 2009

anka hlavne ze je to uz za nami a chalanom je uz dobre. 🙂 muselo byt super trosku vypadnut 😉

krajcoanka
autor
19. mar 2009

to ano, som prišla normalne na iné myšlienky.

capy
19. mar 2009

tak presne o tom su dovolenky 🙂 🙂 🙂

krajcoanka
autor
19. mar 2009

a ty, ako sa ti darí?Pamätám si keď sa ti narodil Tomáško...ale to letí! Ako sa darí detičkám?Sú zdravé?

capy
19. mar 2009

ahoj anka. konecne sme sa z toho dostali tak dufam ze nas teraz vsetko uz obyde 😒 veru leti to.o dva dni ma rok. teda uz len o jeden 😅

krajcoanka
autor
21. mar 2009

tak mu prajem všeeeetko najlepšie , aby vás stíhalo iba šťastie a zdravie. 😉 daj mu za mňa pusku 😉 🙂

capy
22. mar 2009

anka dakujem odovzdam 😉

krajcoanka
autor
23. mar 2009

Jannnnka, kde si sa schovala? 😕

capy
26. mar 2009

neako to tu mrzne 😅 ☹

krajcoanka
autor
28. mar 2009

hej, som smutná. Ostali sme tu len my dve ☹
Kdeeeeeeeeee steeeeeeeeee babyyyyyyyyyyyyy???????????

capy
29. mar 2009

vyzera to tak. ☹ ☹ ☹

krajcoanka
autor
3. apr 2009

baaaabbbbyyy, kde steeeee? Už je slniečko, tak by vám už malo dobiť baterky a dať silu do písasnia-hehe
My chystáme v škôlke brigádu, asi o 2 týždne. CHceme si tam spraviť aj pohosteničko...koláčiky, pitie a tak....aby sme mohli chutnať aj čo napiekli iní. Chceme osadiť 2 nové húpačky, pohrabať lístie a zlikvidovať skládku, ktorú zasypali robotníci s hlinou 😠 😠 😠 .Normalene na školkárskom dvore. Vrchol drzosti!!!!
Písala som aj starostovi, je super!!!Vyšiel nám v ústrety, zapožičia UNC-čko a kontajner na odpad!
Tak len dúfame že nám počasíčko vydrží....

capy
3. apr 2009

anka tak nech vam to vyjde 😉

ja som dnes gruntovala cely byt. zajtra mame oslavu tak nech je vsetko tip top 😉

danci27
6. apr 2009

Ahojte baby.Viem ze som tu dlho nebola.Teraz sa vsetko toci okolo upratovania a velkej noci.Emka ma zajtra 4 rocky este nemame darceky ale v pohode.Martinko je velky frajer len skoda ze nevie este chodit sam.Projekt budeme mat po sviatkoch ,dnes sa chystame na male upravy na pozemku.Inak vsetko po starom a konecne je teplo.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre