Deti narodené na jar a v lete 2005

krajcoanka
3. júl 2008

ktoré z vás majú deti narodene v tomto termíne? Rada by som sa s vami zdielala. 😉 🙂

janna1830
24. júl 2008

capyy ahoj, jaaa, ale len som nakukla, som unavena 😒 pekny den vsetkym

fabiana
24. júl 2008

Ahojky!
No my sme dnes boli vonku aj 2x, lebo malý bol neskutočne zlý, nepokojný počas týchto 2 posledných dní... boli poriadne škaredé, čierňava celý deň, včera lialo, dnes už bolo lepšie, ale tiež to nebolo bohviečo... Som unavená, čakám, kým sa Maťko zobudí... celý deň nespinkal a teraz spinká už od 17-tej, už mám naliate prsníky, au au 😅
Prajem príjemný zvyšok dňa. 🙂

capyy
24. júl 2008

ahojky aj my sme mali dnes strasny den, tomino spal len po pol hodinke co unho nieje zvikom. ale tersz uz hajka tak som konecne rada.

janna1830
24. júl 2008

nakoniec som si nesla oddychnut a stvrdla som tu 😀

krajcoanka
autor
24. júl 2008

capy, ja tomu moc necha. Ako sa to počíta? To akože kedy ma mama počala? 😕 to fakt netuším. Mohla by si mi to prosím vysvetliť?Napiš do IP.diki

capyy
24. júl 2008

janka pekne fotecky v tej trave 🙂 🙂 🙂

capyy
24. júl 2008

anka uz som ti poslala ip

fabiana
25. júl 2008

Čo to tu počítate? 😉

capyy
25. júl 2008

kedy splodit dievca a kedy chlapca. pretoze by sme chceli princeznicky

kuk:

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

janna1830
25. júl 2008

ahojte, potom kuknem ten link, to je ta cinska tabulka ? Podla toho mne oza vychadzali dievcatka ako aj mam 😵
dakujeeem, capyy, dlho v nej neposedela, lebo zacala vsetko strkat do pusy , tak sme padali do "hygienickejsieho" prostredia 😀

prajem pekny den vsetkyyyym 🙂

martinusa
25. júl 2008

Hi-Miska je stale chora, nejak sa to komplikuje. Ma fajne napuchnute uzliny-bojime sa, aby to nebola mononukleoza.V pondelok budeme vediet vysledky. Ma aj plno aft, tak sa v noci stale budi. No ufidime. Maly je v pohode, akurat mu chyba spolocnost.Majte sa pekne a drzte sa.Pa. 🙂

capyy
25. júl 2008

anka poslala som ti IP

capyy
26. júl 2008

dobre ranko vam zelam.

tomino este hajka tak mam chvilku cas pre seba 😀

fabiana
26. júl 2008

Ahojte!
Mne tá čínska tabuľka tiež vychádza... aj som si to trošku tak načasovala, aby vyšiel chlapček, 😝 , ale neviem, či sa na to dá spoliehať...
Martinka, Miške skoré uzdravenie...
Krajci, čo tvoji chlapci? Už nič nevyšpekulovali?
Jani, ako sa máte s tvojimi krásnymi dievčatkami?
Pozdravujem aj ostatné babuľky, píšem pri raňajkách a ppotom vyrážame do terénu...tak pekný víkend.

janna1830
27. júl 2008

caffki...

martinka, dufam, ze to nic nebude...normalne som si az o mononukleoze studovala na nete, a nakoniec len ten nazov je najviac strasny, drzim palce. Miska nech sa drzi.
Fabi, dnes ideme do ZOO, tak sa tesiiim, inak vsetko v pohode...Isabellka-nasa Lilka-uz chodi okolo nabytku, tak oci na stopkach...kedy pridas nove fotky? A MArtinka nam este vobec neposlala ! 😕 😢

fabiana
29. júl 2008

Ahojky!
Prázdninujete?
Janka, ako bolo v Zoo? Nové fotky pridám, keď budem mať čas... momentálne ho nemám, stále niekam chodíme alebo varím, upratujem alebo sa venujem deťom, takže nemám čas posťahovať fotky...
Zatiaľ prajem pekný dník.

martinusa
29. júl 2008

Hi-dnes sme sa dozvedeli, ze Miska ma mononukleozu. Sme z toho hotovi, vyzera,ze do skolky pojde asi az v novom roku, no uvidime.Neviem,ci mate nejake skusenosti s touto chorobou-viem,ze treba klud a dietu.Do poslednej chvile sme dufali,ze to bude OK.No nic. Majte sa pekne a drzte sa.Pa. 🙂

janna1830
29. júl 2008

ahojte,
baby, tesim sa na fotky.
Martinka, to mi je luto .. ☹ ja som len na nete citala, ze skoro kazde dieta to niekedy dostane a viac som zabudla, co k tomu bolo 😢 ako sa to prejavuje, z coho to ma? Nech sa drzi, zlatucka...

capyy
29. júl 2008

ahoj martinusa: to mi je luto ze ste taky chory. my sme teraz nastastie zdravucky. prajeme skore uzdravenie ☹

krajcoanka
autor
30. júl 2008

marinuš, prajeme skore uzdravenie. My doma nestíhame. Včera sme mali u nas oslavu-12 ludi, tak som bola v kolotoči varenie, pečenia, upratovania.....ešte k tomu dohliadam na tetinu kupelku, ktorá sa onedlho bude kolaudovať, takže ma čaka ďalšie upratovanie. Pre mňa je to relax.Doma je to už celkom iné 😀
deti su ok. Niekedy dam foto, len ich musim najprv urobiť.Papa

capyy
30. júl 2008

anka co ste oslavovali?

capyy
30. júl 2008

ja som bola dnes s tominom na pasovom, lebo minule sme boli v rakusku a lepilo mi aby nas nikto nekontroloval

vikinko isiel s babkou a dedkom za krsnymi. a volali ze vobec nechce ist z bazena von taaaak mu je dobre 😀 😀 😀

ale sa nam zmenilo pocasie co?

krajcoanka
autor
30. júl 2008

neoslavovali! Došla sesterka zo štatov na 4 dni a doviezla si zo sebou ukazať manžela 😀 . Tak sme sa cela rodina stretli. 😉 Bolo super aj počko vyšlo. Dnes sme boli na seneckom aquaparku a bola tam leja. Vnútry bola hlava na hlave 🙄 😖

capyy
30. júl 2008

ahoj anka tak to muselo byt super takto sa vsetci stretnut.

tu len trosku pokvapkalo 😒

capyy
30. júl 2008

dobru noc. 😉

capyy
31. júl 2008

dobre ranko. tak tomino uz hajka a ja ranajkujem. co porabate vy?

krajcoanka
autor
2. aug 2008

no, ja nestíham . pomáham tete s tou kupelkou. V pondelok prídu maliari a budu stierkovať, takže bude všade prach. no, uvidime. Zatial je to ok, aj ked deti štrajkuju. 😒

capyy
3. aug 2008

anka drzim palce a pevne nervy 😉

martinusa
3. aug 2008

Hi-diky. Drzime dietu, nechodime vonku, sledujeme malu, aby nedajboze nenakazila maleho. Inak Miska uz je v pohode, len musi drzat dietu a nesmie sa namahat. V piatok ideme na kontrolu a ufidime. Ani neviem,kde to chytila.Drzte sa.Pa.

capyy
5. aug 2008

martinuska drzime palceky miske nech sa rychlo uzdravi a nech sa tomino nenakazi 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre