Deti narodené na jar a v lete 2005

krajcoanka
3. júl 2008

ktoré z vás majú deti narodene v tomto termíne? Rada by som sa s vami zdielala. 😉 🙂

any23
14. júl 2008

juj skoro som zabudla-dostali sme kiahne...vcera bol alex nejaky mimoriadne kludny,ani papat nechcel,trosku zvysenu teplotku mal a vecer ked sme prisli zo senice objavila som prvy pupacik no a do rana sa mi cely vyhadzal...isli sme dokine,dostali sme tekuty puder a fenistil kvapky tak poctivo natierame-je ako indianik pomalovany...ale vobec netusim kde ich chytil-do skolky nechodime,hrava sa stale s tymi istymi detickami a ani jedno to nemalo...asi dakde v obchode...to je v podstate jedno,len som zvedava ako to my tie tri tyzdne vydrzime doma zavrety,v tom nasom minibyte...

krajcoanka
autor
16. júl 2008

KO bola v poriadku.
Any, a nechytil to malí na tej oslave od kamošky Sašky? Mohla to na ňho preniesť, aj ked to nemala.Inak je to lepšie ked tie kiahne dostal teraz, ako keby ti už chodil do školky. Lubko ich dostal v 7 mesiacoch 😖 , tak som zvedava kedy to dostane Davidko. 😕

martinusa
16. júl 2008

Hi-Capy a any23 dakujem za gratulaciu, vcera mal uz Tomasko mesiac a stale ho kojim, tak sa tesim. Vcera ho zase vazili a uz mam 4200 gramov. Teraz som akasi znicena, lebo v noci o 1 sa maly zobudil a akosi sa mu nechcelo spat, tak som mala veselo. My sme sa kiahnam zatial vyhli, ale asi ked mala zacne v septembri zase chodit do skolky, tak sa im nevyhneme. Majte sa pekne.Pa. 🙂

krajcoanka
autor
18. júl 2008

Ahojte maminy! Ako sa mate? No my celkom fajn. Predvčerom som v noci nespala spolu s Davidkom, lebo mrnkal-stale mal zavaleny nos a nemohol dychať a včera som nemohla spať zase ja, lebo som to pre istotu dostala aj ja 😖
Dufam že ste zdravé a drobci takisto.
Zajtra rano ideme do Rakuska pozrieť nieake ojazdene auto, tak uvidime či nedojdeme s "novým".

krajcoanka
autor
19. júl 2008

☹ Tak auto sme pozerať neboli, medzitým sa predalo . Ešte že som tam ráno volala, inak by sme sa tam aj prehnali ☹

janna1830
19. júl 2008

ahojte, nestihla som vas docitat...krajci, je mi luto s tym autom, ale iste sa najde ine. prajem vam vsetkym krasnu nedeluuuu ....poslite fotky konecneeee 😉

capy
20. júl 2008

ahojte

krajcoanka: to je super ze kontrola bola ok

my sme kiahne este nemali tak uvidim kedy

tomino ma zajtra styri mesiace a idem mu skusit dat dat mrkvicku tak uvidime ako to dopedne. dam vediet a hodim foto

krajcoanka
autor
21. júl 2008

capy , lubko mal kiahne v 7 mes. 😖 a bolo to zrovna na vianoce 😠 😢
To ale letí, šak si pamätám ked si spomýnala že ma 4 týždne 😨
Jani, auta mi bolo luto, ale už som sa na to povzniesla. Aj Lubko bol plný očakavania 😢 . No dúfam že na nas čaka ešte lepšie auto za super cenu 😉 🙂

fabiana
21. júl 2008

Ahojte, ja tiež nestíham a takmer stále sme vonku, takže na net nemám veľa času.
My sme kiahne tiež nemali a dúfam, že tak skoro ani mať nebudeme. Krajci, držím palce, nech nabudúce autíčko už vyberiete. Zatiaľ sa majte krásne, kočky!

martinusa
21. júl 2008

Hi-Miska je chora-ma riadne zapalene hrdlo, maly je v pohode, len v noci spim s nim v obyvacke, ale tuto noc si po nas prisla Miska a nechceli sme budit susedov, tak sme spali v spalni. Malemu zistili v ustach a v usiach plesne. Dufam,ze sa skoro vyliecime.Majte sa pekne a drzte sa. 🙂

janna1830
21. júl 2008

ahojteee

capy-blahozelam presne k 4 mesiacikom 😵 preco uz zacinas s prikrmami?
my sme kiahne nemali, ani na to nechcem mysliet, lebo viete, ja stresor, nebudem spat, ked ochorie 😒

chcela som sa opytat, kolko ma pit 3 rocne dietatko mlieka denne? A vase deti, predpokladam, uz asi nemaju flasu, ze? Inak Sofi bola na prehliadke a meme 19 kil a 106 cm 😀 Isabellka ma skoro 11 mes a vazi 8 kil a 77 cm 😅

capy
21. júl 2008

janna dakujeme. len mu idem dat skusit. a potom uvidime. vikina som kojila do dvoch rokov tak by som chcela aj tomina.

mate ale pekne vahy? vikino ma 15,5kg a 105cm a tomino nieco okolo 6200g a 67cm

vikino vipije asi 800ml az 1l kakavka a tiez ho pije z flase ale len to. ostatne pije z pohara 😉

janna1830
21. júl 2008

vidis...aj moja flasu na mlieko...som skusala pred 3 dnami oducit, ale nieeee...radsej nechcela mlieko, tak radsej som jej kupila zase novu flasu, nebudem ju trapit...ach jaj....tiez ostatne z pohara, len to mlieko asi lepsie z flase chuti 😀
kraaaasne si kojila do 2 rokov...Viki je teda vysoky tiez, ale nie baculko ako moja 😀

capy
21. júl 2008

veru taka zizalka. ale niekedy by zjedol aj mna. neviem kam to do neho ide. ale ked je u babky tak tam nema flasu a pije z pohara cez slamku. tak skus 🙂

a on by este chcel dalej ale povedala som si ze uz stacilo. mleko som este mala 😅

janna1830
21. júl 2008

ja myslim, ze do 2 rokov bohate staci, ja sa bojim toho, ze by dieta ku mne chodilo a dvihalo mi tricko 😀 ale jasne, ze nied nad materske mlieko...moja mladsia sa odstavila sama, ked mala 8.5 mesiaca, asi mesiac a pol ku koncu som bojovala, ale uz ju to nebavilo...ona totiz suprovo hryzla a nepacilo sa jej, ze sa odtahujem, takze sa asi urazila 😅

capy
21. júl 2008

uz sme dopapali mrkvicku a celkom mu chutila celu ju zbastil 🙂

capyy
21. júl 2008

hodila som aj foto 😀

janna1830
21. júl 2008

krasne fotky, capyy 😵 mojej mladsej som zacala prikrmy od ukonceho 6 mes. a teda tyzden nechcela, trvalo, kym sa skamaratila s lyzickou, vidim, ze u vas to slo ako po masle, zlatych mas chlapcov. Tretie by si este chcela? 😝

capyy
21. júl 2008

dakujem za pochvalu.ani ja som necakala ze to pojde tak lahko.

teraz urcite nie. ale tatinko by chcel este princeznicku tak uvidime 🙂 mozno sa necham este ukecat

fabiana
22. júl 2008

Ahojte, my sme dnes boli v poradni... predstavte si, moje 2-mesačné dieťa váži vyše 6200 g, je to riadny macko. Zatiaľ sa kojíme, čo je fajn, dúfam, že nám to ešte dlho vydrží... len ma strašne bolí chrbát, au. Na net nemám vôbec čas, lebo malý cez deň takmer nespáva, väčšinou len vonku v kočíku, takže nejaký oddych alebo veľké upratovanie u nás nehrozí. Kristínku mám teraz u rodičov, išla trošku slúžiť, na prázdniny, tak je doma relatívny "kľud". Muža tiež nemám doma, stále je v robote, už sa takmer nevidíme... aj keď príde domov, berie si počítač a robí aj doma... je to blbé...
Keď už ste písali o tých mierach, Kristínka má okolo 15 kg a meria okolo 100 cm, plus mínus - nie je doma, nemôžem ju odmerať, odvážiť.
CAPYY, to by aj mňa zaujímalo, prečo už dávaš príkrmy v 4. mesiacoch... Je to na odporúčanie lekárky alebo si sa tak ty rozhodla?
Zatiaľ sa majte krásne, zdravím vás.

capyy
22. júl 2008

aahoj fabiana: rozhodla som sa sama. pretoze pri vikinovi som plne kojila 7mesiacov a potom mi nechcel papat ine. a natvrdo som ho odstavila ked mal dva roky. tak som sa rozhodla ze tominovi budem davat prikrmi skor aby si zvikol kym je maly. dnes sme tiez na obed papkali mrkvicku a spapal este viac ako vcera. inak mu nic ine nedavam. ani vodicku nic.

krajcoanka
autor
22. júl 2008

capy, aj my c hceme princezničku 😀

astora
22. júl 2008

ahojte chcem sa spýtať či niektora z vas nerodila v ružinove okolo 28 jula 2005

capyy
22. júl 2008

astora mi nie. my sme rodili na kramaroch 🙂

fabiana
23. júl 2008

Capyy, ok, ja som sa len pýtala. 🙂 Myslím, ze ak mu dávaš len zeleninku, rozhodne mu to neuškodí.

capyy
23. júl 2008

fabiana: nedavam mu nic ine , ziadne kase ani nic podobne

capyy
23. júl 2008

dobru noc vam zelam 🙂

capyy
24. júl 2008

dobre ranko 🙂

kde ste kto?

vyzera ze dnes bude krajsie ako vcera. mozno sa bude dat ist aj von 😅

capyy
24. júl 2008

to tu dneska nikto nieje? 😢 😢 😢

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre