Deti narodené na jar a v lete 2005

krajcoanka
3. júl 2008

ktoré z vás majú deti narodene v tomto termíne? Rada by som sa s vami zdielala. 😉 🙂

krajcoanka
autor
3. nov 2008

si zo segrou nehovorila o tej nehode, ked nevieš kto tam bol? A teta mala také malé babo, či segra?Moc mi to nepáli.... 😖

capy
4. nov 2008

jaj anka to nebola moja segra. ja ich vobec nepoznam. len sme sli prave okolo 😅

krajcoanka
autor
6. nov 2008

sorry, ja som to tak pochopila že tam bola segra 😀 😀 😀 😀 😀

capy
8. nov 2008

to neva. hlavne ze sa im nic nestalo 😉

krajcoanka
autor
9. nov 2008

babenky, kde ste všetky? Čo už gruntujete k vianociam? 😀 😝

capy
9. nov 2008

anka ja som tu 😀

krajcoanka
autor
9. nov 2008

ahoj!
ako sa máš?Ja sa pomaly chystám už spať.Len som nakukla a písala som ešte mail....

capy
9. nov 2008

mame sa celkom dobre. deti su zdrave co je hlavne a pomaly sa chystame na vianoce 😅

krajcoanka
autor
9. nov 2008

aj my.Dnes sme boli v ikei, skoro ma....Nemohli sme sa od tial vymotať.Policajti tam riadili dopravu 😒 , tak si to vieš predstaviť......ešte že som mala pre Davidka mlieko zo sebou! 😝 😀

krajcoanka
autor
9. nov 2008

idem si asi ľahnúť, nieako ma to ťahá k zemi. 🙄 dobru nocku!

capy
9. nov 2008

ja zasadne nechodim do hyperky cez vikendy. to je tam o hubu 😅

krajcoanka
autor
10. nov 2008

Kto je tu teraz online?Malý mi akurát spí 🙂 😉

krajcoanka
autor
10. nov 2008

Janka, Fabi, Martinela, kdeže ste?To ste také bizi? 😕

capy
10. nov 2008

anka ja som tu vzdy az vecer a niekedy rano 😉

krajcoanka
autor
11. nov 2008

Capy 😉 🙂 , len neviem kde sa nám podeli ostatné maminky.... 😖

danci27
12. nov 2008

Ahojte miaminy!Mysme uz dlhsie nepisali.Emka,ja a Martinko sme zasa chori.Doma mi z toho rastu rohy.emka zlosti a ja mam byt podla niekoho pokojna.Inak vsetko po starom,este neviem ake darceky pod stromcek Emke.Ona chce bager,traktor a iba auta.neviem co nakoniec kupime.vy uz ste nieco vymysleli? 🙂

capy
12. nov 2008

danci skore uzdravenie.

vikino ma kupeny bicykel, televizor maju spolocny, aj autodrahu uz ma kupenu. len neviem co tominovi 😒

fabiana
12. nov 2008

Ahojky krajci😉
Rada by som trošku pokecala, no nie je kedy... Malý Lucifer mi dá zabrať a moje deti sú už 2 týždne choré, žiaľ berú antibiotiká, rôzne lieky, pravdepodobne Kristínka doniesla zo škôlky angínu, potom sa to zvrhlo aj na priedušky, takže sme mali "veselo". Zatiaľ zdravím všetky kočky. 🙂

capy
12. nov 2008

fabiana aj vam skore uzdravenie ☹

danci27
13. nov 2008

Capy dakujeme.aspon vianocše mas vyriesene.my sme rozmyslali pre Eminku pokladnu maju ju v draciku,Martinko je malinky on to este tak nevnima ako Emka.uvidime

Fabiana vam tiez skore uzdravenie 🙂

krajcoanka
autor
14. nov 2008

Tak my sme sa vrátili včera z rakuska.Boli sme v SCS. No, v HM sme minzuli cez 100,-eur 😖 .Väčšinou teda na Lubka-handry 😉 -to mu dáme pod stromček a ešte sme chceli ísť do Toys are us, ale keďže sme boli na navšteve vo Viedni, tak sme to časovo nestihli.Takže uvidime či pôjdeme ešte raz, alebo až po vianociach, ked budu najväčšie zlavy 🙂

wladka
14. nov 2008

ahojte baby.. ja len na skok.. mame 2roky, sme augustove, a nosime 98 velkost.. ex jej kupil super bundu 😵 .. velkost 104-110.. myslite, ze o rok jej bude dobra??

chcela som sa spytat mamiciek, ze kolkatky velkost nosia vase deticky teraz? dakujeeem.. 😉

capy
15. nov 2008

ahoj wladka my mame 110-116 😉

krajcoanka
autor
15. nov 2008

no náš Lubko má okolo 98 cm a nosí už 104.Ak jej to bude velké, určite jej to na rok bude ok.Deti už tolko nerastú. 😅

danci27
17. nov 2008

Ahoj wladka.Emka ma presne 100 cm a kupujem jej velkost 104-116.vela zavisi od strihu tak jej radsej skusam oblecenie ktore chceme kupit 😉

wladka
17. nov 2008

baby dakujem.. teraz nosime tu 98.. snad o rok bude ta bunda dobra, 😉 lebo teraz je v nej ako strasiak.. 😝 😀 ..

diky moc..

capy
17. nov 2008

wladka nemas zaco 😉 😉 😉

fabiana
18. nov 2008

Ahojte,
tak nám už je lepšie.
Kristínka má tak 100 cm, nosí veľkosť 110-116, príp. 104 ako čo, presne ako danci píše, veľa závisí od strihu, od značky, ktorá oblečenie vyrába a tak.
Wladka, keď teraz dcérka vyzerá v novej bundičke ako strašiak, myslím, že o rok jej určite bude dobrá. Teraz už detičky tak rýchlo nerastú.
Ešte ma zaujíma, som taká zvedavá - čo ste pokúpili deťom na Vianoce, prípadne čo sa chystáte kupovať - čo prinesie Ježiško? 😉
Anka, kam chodíte do Rakúska nakupovať? To máte super, že si takto vybehnete... Ozaj, máš pas aj pre obidve detičky či chodíte len-tak?

krajcoanka
autor
19. nov 2008

Fabi, chodíme do shopping city süd.Ja som si tam nieako už zvykla.Okrem toho mám vo Viedni kamošku a skoro vždy to spojime s návštevou.Ale zase tak často tam nechodíme 😀 .Tak raz za rok stačí 😀

Inak ja ich mam oboch v pase-napísaních. "len tak ísť" by som neriskovala. 😝 V minule nás na hraniciach odstavili a kontrolovali aj pasy, či tam máme zapísané deti.No si predstav že by som nemala pas......však by mi ich aj zobrali ☹
Na vianoce ešte nič nemám pokúpené, iba oblečko.Muž chce kúpiť Lubkovi také auto na baterky, myslim také kde si sadne a vozí sa.Nechcela som ho moc rozmaznávaťs takími darčekmi, ale muž to berie asi ako takú malú náhradu zato, že je stále v práci a málo ho vidí 😝 .No to bude jediné čo dostane(od nás).
Davidko vi kúpime niečo malé.On sa aj tak moc nehrá.Len sa chce stále maznať a nosiť na rukách-to mu stačí.

capy
22. nov 2008

u nas ma vikino vlastny pas a tomino je napisany v tatinkovom, lebo ja nemam. musim si dat urobyt 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre