Detičky, ktoré prišli na svet v roku 2002.Ste tu také?

monkula
5. júl 2007

Ahojte, volám sa Monika a mám dve deti, Jarko sa narodil 7.10.2002 a Chiarka má 5 a pol mesiaca.
Ohľadne malých detičiek je tu kopec pokecov, ale snáď sa nájde maminka s už väčším dieťaťom....

livia1
30. nov 2007

ahojte. ako sa tak na to pozeram tak viac ako polovica deti ma oslabenu imunitu. matko chvala bohu nema. je ale alergik na travy,seno,rozne stromy... v aprili ideme na kontrolu tak uvidime co povie.
co poviete na tu zimnu prikrivku? 🙂

tapkos
17. dec 2007

caute baby, viete mi poradit ake velke nohy maju 4-5.rocne deti? Viem, ze u kazdeho asi ine, ale aspon tak priblizne. Chceme synovcovi kupit topanocky, ale nechceme sa pytat. Radsej kupime o nieco vacsie a mozno budu na leto. Su to take kozene tenisky a pri chodzi blikaju. Dakujeeem.

ajduska
17. dec 2007

naša Saša má tak 28-29, ale jej brat má o 2 roky menej a ten má 27-28, takže radšej by som sa spýtala, alebo potom ozaj radšej kúpte väčšie, tak 29-30, chlapci majú zrejme o niečo väčšie nôžky ako dievčatá

roasha
19. dec 2007

dievcata,tak moja kocka ma 30,bude to riadna baba... 😅 🙂

livia1
28. jan 2008

Roasha Laurika je peknaslecna. tiez sa jej paci shrek ako nasmu Matkovi?. 🙂
Maly mal v 5 rokoch 30 -31 velkost. 🙂

sonoga
28. jan 2008

Ahojte. Ja mam syna narodeneho 16.2.2002 a dceru narodenu 8.8.2007 Tak sa ku vam pridavam, aj ked pzoeram , ze tu trochu ta diskusia viazne ☹

ajduska
28. jan 2008

ahojte...sonoga vitaj 😉 🙂

ozaj to tu nejak viazne, kde ste sa všetky stratili?
my budeme mať teraz vo štvrtok 31.1. v škôlke karneval, Saša sa už strašne teší, bude slnečnica, šaty máme, len ešte musím vyrobiť nejaký kvet na hlavu, ale to mi príde pomôcť kamarátka, lebo ja s mojím "výtvarným cítením a schopnosťami" by som vytvorila určite len nejaký hybrid 😀 😝

sonoga
29. jan 2008

My mame karneval 5.2, a kedze som leniva na realizovanie, skocim do pozicovne nieco pozicat. Len dufam, ze sa mi zas raz podari presvedcit Mirka na nejaku normalnu masku a nie nejakeho spidermana alebo pikachua. Zatial mi to vychadzalo.

livia1
5. feb 2008

ahoj sonoga. je to super nahoda. ja som tiez 16.2. narodena. mi mame v skolke karneval ale ani n jednom sme neboli lebo matko sa hanbi 😀

majina.b
7. feb 2008

pridala som foto z karnevalu , bol 2.2

majina.b
7. feb 2008

sonoga, aj môj otec je narodený 16.2

Mirkovi k jeho narodeninám všetko najlepšie!!!!

sonoga
19. feb 2008

dodatocne dakujem za Mirka a dodatocne, livia1, vsetko naj k tym tvojim. Tak nakoniec si Mirko vybral masku Elmo, co stale pozera na Minimaxe Svet Elmo. potom stiahnem fotky a pridam aj ja.
Deti narodene do septembra 2002 nastupuju tento rok do skoly? ako je to s vami? davate deti do skoly alebo sta poziadali o odlozenie? Mozno sa mi touto otazkou podari rozputat nejaku diskusiu. a mozno nie.

majina.b
20. feb 2008

Soňka je oktobrova

Mirko už má kupenu školskú tašku?, a ako bolo na zápise, niečo pre buducich 1,?

sonoga
20. feb 2008

No, Mirko uz ma kupenu tasku, vybral si ju sam. Kupovali sme cez net, asi ako aj vsetko ostatne kupujeme. Mal to akoze vianocny darcek od svojej tety (ona dala peniaze a my sme kupili). Ale kedze je trochu "divny", som rada, ze som ho prehovorila na cerveno-zelenu, lebo on chcel povodne ruzovu 😀 . To ze sa doma hra sa Barbie, na to som si u z zvykla, ale zeby mal este aj do skoly chodit ako cukricek, tak to nie. A od druhej tety dostal na narodky peracnik. A na zapise? Den pred zapisom bola v skole alternativna vyucovacia hodina, tak sme sa isli pozriet. A na druhy den sme prisli do skoly, prvaci a druhaci mali vystupenie a zapisali si nas. a este dostal darcek. a kedze sme boli aj s malou Zinou, tak mohol nieco vybrat aj pre nu.

ajduska
21. feb 2008

ahojte, naša Saša je októbrová, takže do školy pôjde až o rok.... ona by rada šla už aj teraz, lebo ide jej sesternica a chcela by chodiť s ňou, lenže musí ešte ten rok vydržať 😉 ...keby vedela, čo ju tam čaká, asi by sa tam tak nehrnula, radšej nech si ešte užije detstvo 😀
inak, už teraz mám pre ňu vymyslený darček na Vianoce, samozrejme dostane školskú tašku...aspoň budem ušetrená od dilemy, čo jej má "doniesť Ježiško"

roasha
21. feb 2008

ajduska,to mas super premyslene so skolskou taskou,tak pred vianocami mi to nezabudni pripomenut.Lala je novembrova,tak na zapis tiez pojdeme az o rok,a tiez mame rovnaky problem so sesternicou,ona je na konci augusta,a pokial si nerozmyslia/dali jej odklad/,tak herecky nastupia spolu do skoly. 🙂
zeny a o.i.,vsetky mame ktasne deti. 😉 🙂 🙂

roasha
21. feb 2008

kraaaasne deti. 😀 😀

majina.b
22. feb 2008

Sonoga, my ta tašku ešte máme čas, ale už rok každy mesiac súťažim,o školsku aktovku, dúfam, že pokial nastupi do školy, tak nejaku výhram, nie až po zakúpení, a ak nie tak už máme vyhliadnutú.

Soňa má najväčšiu záľubu v mobiloch, ma lepší prehľad ako my, aj manipuláciu s nimi ovláda lepšie. a ešte v leskoch na pery, niekedy stačila pomáda, ale už nie.

majina.b
22. feb 2008

sonoga , my máme susedou od Bardejova, bývame v HE

Roasha,
Laurika, podľa foto je riadne vysoká

Soňa má výšku 108 cm

roasha
22. feb 2008

majina,ked sme sa merali v novembri na narodky,mala 118cm,26kg.. 🙂 😀
a skolsku tasku budeme na rok kupovat urcite nejaku princeznovsku. 😵 😵 😵 😀

sonoga
22. feb 2008

majina.b, a ja mam za v HE rodinu a poznam tam aj niektorych zo skoly a tak.
A este k tym "rozmerom": Mirko ma vysku cca 122cm a vazi 22,2kg. A najradsej som, ked je v skolke, lebo doma mi vobec nechce jest. Keby nechodil do skolky, tak vazi ovela menej.

maruschka
21. máj 2008

čaute babuľky,tak ako sa majú škôlkári??My sme začali chodiť na logopédiu,lebo aj keď nám narástli už trvalé predné zúbky,tak to "r" nie a nie sa naučiť..Boli sme tam dnes ešte len druhý krát a malá už 5x po sebe povedala r..Tak som rada.Poctivo cvičíme,lebo nám pani učiteľka povedala,že ak by jej zavadzali nosné mandle vo vyslovovaní "r",tak by museli ísť von. ☹

sonoga
5. jún 2008

maruschka, no my sme boli pred dvoma tyzdnami vyberat nosne mandle, aby sme to este stihli pred skolou. ale bolo to preto, ze bol Mirko casto chory. a na logopediu chodime aj my, uz rok, lebo Mirko susle ale uz sa to zlepsilo.

majina.b
2. sep 2008

zdravým detičky a ich mamičky.

školačikom prajem v škole veľa uspechov, a ostatným detiškam ešte pekné dectvo.

ake ste mali leto? že ste tak dlho nič nanapísali, pochvalte sa...

roasha
17. sep 2008

hlasim nove miery-122cm,30kg! 😕
vyska ok,len ta vaha.... 😅
do skolicky ideme teda az o rok,to ich bude pol triedy co im zle vychadzaju roky. 🙂

majina.b
18. okt 2008

miery v den 6 narodenín
výška 116/ 20,4 kg/ chodidlo 19 cm

sillas
10. nov 2008

davno som tu nebola baby...teda v tejto našej 6ročnej temičke..ja som velmi rada že tej mojej papulke zle vychadzaju roky, lebo keby nie tak by som sa s nou kvôli Riškovi nevedela učiť a určite by jej všetky zošity počmaral.. 😀 😀

aj Lucka ma vyšku 116 a vahu 20 kilo..mne sa zda dosť chuda...neviem na nu kupiť ani nohavice.. 😠

bzuco
10. nov 2008

ahojte

po 100!!!!! rokoch som tu 😀
vidím, že sa bavíte o mierach...naša prváčka má 124cm a 24 kg...neviem, kde ich nabarala, ked papá ako vrabec-sem tam zobne 😅

roasha
14. nov 2008

szilas,ty mas problem kupit gate lebo ste chuducke,a my zase kvoli pupku. 😅 😀

roasha
19. nov 2008

takze 6rocne narodky startujeme.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre