• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Detičky, ktoré prišli na svet v roku 2002.Ste tu také?

26. januára 2015 
fúúúha teraz pozeram že 10.11 sme mali 20 kilo..včera som Lucku važila a mala 21,5...určite aj narastla, lebo zase vidim na nohaviciach.. :grinning:
4. dec 2008 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este k narodeninam-kolko mate trvalych zubkov?moja zabka uz 8!vsetky predne jednotky,horne aj dolne a tiez vsetky sestky/stolicky/. horne dvojky sa kyvaju.. :slight_smile:
21. dec 2008 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
k zubkom :
1 trhaný u zubarky
2 dedo
3 sama si ho vytrhla

suma sumárum 8 zubov trvalých. len nech čo najdlhšie vydržia!!!!! klop, klop, klop!
4. jan 2009 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majina :grinning:
u nas tiez 2trhala zubarka/spodne-mali hlboke korene/,a horne si tiez vytrhla sama. :grinning:
5. jan 2009 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Už ste boli na zápise so 1 ročníka ???

my to máme za sebou - v utorok
22. jan 2009 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my 15.1. :slight_smile:
23. jan 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, aj ja sa k vám pridám .... pozerám že ste naposledy preberali zuby, tak my máme zatiaľ len dva spodné trvácne
5. máj 2009 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a vari sa sem už nikto nepridá?
6. máj 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
pozeram, ze v plnom prude su temy s malymi detickami, maminy s vacsimi detmi tu nie su? syn je tiez r. 2002. v septembri pojde do skoly, zle mu vychadzaju roky a psychologicka nam neodporucila ho dat o rok skor, aj ked inteligencne bol a je na tom nadpriemerne.
24. jún 2009 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte po 100 rokoch :grinning:
naša má len spodné 2 trvalé zúbky, 1 horný jej práve rastie, ostatné všetko mliečne :sweat_smile: ...a to ide do 2 triedy :confused:
21. júl 2009 o 23:11  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bzuco ahoj ... to sme na tom presne rovnako
12. aug 2009 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no trošku nás posuniem, ak si niekto spomenie že sme tuuuuuu :wink:
22. aug 2009 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, aj sa sa pridávam....my už mame uspešne začiatok školy, my už mame 4 nové zuby....
8. sep 2009 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak ahojte po dlllllllllllllllhom čase. Ako vidím tak sa preberajú zúbky a škola. Martinkovi trhali horné jednotky a dvojky ešte ked mal len dva roky. Tak sme sa báli, že či a ako mu budú rásť tie trvalé. Zatial to vyzerá tak, že je to v poho. Jednotky už má vonku a spodné má vonku štyri. začínajú sa mu tlačiť aj stoličky. Inak v januári bude mať 8 rokov.
Teraz Maťko nastúpil do druhej triedy a zatial sa mu lúbi. Triedu, pani učitelku a aj spolužiakov má tých istých, takže pre neho žiadna zmena čo sme aj radi.
Medzi časom čo som sa tu neukázala tak sme stihli aj otehotnieť a porodiť. Dnes má náš Jakubko presne jeden mesiac. Máme aj fotky v albume.
Tak sa tu zatial majte a prídem sa pozrieť zas o dva týždne ked nám zapoja internet už na stálo.Dnes nám končí akcia z orangu 2 mesiace zadarmo a ideme si dat inú spoločnosť, lebo sú lacnejší. 4 eurá na mesiac, v porovnaní s orangom zanedbatelná čiastka.
10. sep 2009 o 06:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak my mame asi najviac trvalych zubkov,horne jednotky aj dvojky,dolne jednotky a dvojky=8ks,plus styri sestky=spolu 12trvalych zubkov,a je novembrovka2002 :slight_smile:
12. sep 2009 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
žeby som nás opäť posunula ... ako sa darí vašim detičkám???
14. jan 2010 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haslerka ahoj

darí sa dobre
trvalé zuby má 4 :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ale další mliečny-horná 2ka je na spadnutie, už dlho nebude :slight_smile:
15. jan 2010 o 09:25  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme dáko stále len na dvoch trvalých (vlastne okrem stoličiek) a dalšie dva sa nám tlačia ... sme boli u zubárky, som jej chcela dať zaliať tie stoličky a povedala mi že je to zbytočné že má pekné zuby, žiadne priehlbiny, vraj sa jej tam nemá kde usádzať kaz ... tak teraz neviem ????
15. jan 2010 o 23:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja som Samkovi dala zaliať 3 stoličky ale veru kaz sa mu spravil aj tak, tak si myslím že to bolo zbytočné. A pritom si zúbky umýva pravidelne.Trvalky má už 2 horné a 2 dolné.
28. feb 2010 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ....aj ku vam sa pripajam :slight_smile:
28. jún 2011 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievčatá, naše deti po niektoré sú už v puberte. Koľko merajú vaši chlapci? Takí čo sa narodili cca v júni.
21. jan 2015 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Halooo dievčatá, naše deti už celkom dosť vyrástli , čo takto obnoviť tému ?
22. jan 2015 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@monkula ahoj.. ja mám dieťa narodené v roku 2002
24. jan 2015 o 20:19  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.Moj maly-veľky je tiež 2002-ka z júla.
24. jan 2015 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja mám 2002 dievča - december
24. jan 2015 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@linda4444
@montozemolo
@mokon a ako sa vám darí? Už ste nastúpili pubertu ? :grinning: Môj je už taký vysoký ako ja, mutuje a trošku vystrkuje rožky :grinning: Ale zatiaľ v rámci normy. Akurát tak začal byť trochu protivný na mladšieho brata, čo našťastie doteraz u nás nebolo, tak som z toho tak nejak smutná, lebo mladší stále žaluje že on mu to a toto......a robiť rozhodcu, keď netuším kde je pravda, lebo každý si mele to svoje......Okrem toho je to ok.
25. jan 2015 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andreasiskova3 no tak my výška 170, inak v pohode, pubertu zvládame, nastúpila na 8-ročné gymnázium, zatiaľ učenie bez problémov.
25. jan 2015 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mokon Fiha 170, to sa riadne vyšvihla. Môj má 162 a narodil sa 47 cm. Tiež som pred rokmi rozmýšľala nad 8 ročným gymplom, ale potom som si to rozmyslela, lebo on síce má samé jednotky doteraz, ale neni typ čo by sa učil, on si skôr zapamätá všetko v škole a doma, no ani neviem že by sa niekedy učil :grinning: . A myslím že na gympli by sa asi potreboval čosi učiť aj doma aspon ako som počula že majú u nás toho moc na učenie doma. Tak sme sa na to vybodli. Na strednú pôjde asi na nejakú elektrotechnickú z ktorej by mohol ísť potom aj ten istý odbor na výšku, no veď ešte uvidíme.
26. jan 2015 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andreasiskova3 Aj naša mala 47 cm a 2900 g, ale výškovo vždy hneď po roku predbiehala. Ani teraz na gympli sa veľa neučí, tiež skôr z počutia v škole, na vysvečku by mali byť jednotky. Ako dievčaťu mi to prišlo vhodnejšie - teda gymko ako odborná škola, lebo myslím,že na VŠ určite má - teda ak nepríde hróoozna puberta, že s ňou neporadíme. :grinning: Ale pre chlapca by som tiež asi volila SŠ a potom VŠ v odbore.
26. jan 2015 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok