Detičky, ktoré prišli na svet v roku 2002.Ste tu také?

monkula
5. júl 2007

Ahojte, volám sa Monika a mám dve deti, Jarko sa narodil 7.10.2002 a Chiarka má 5 a pol mesiaca.
Ohľadne malých detičiek je tu kopec pokecov, ale snáď sa nájde maminka s už väčším dieťaťom....

bzuco
12. aug 2007

neboj, ono ju to veľké "chcenie" učiť sa možno prejde

aj moju idem dať od septembra na AJ, už som ju chcela dať tento rok, ale v ich škôlke učia angličtinu len predškolákov, takže akurát tento rok môže chodiť, dúfam, že ju to bude baviť

hlavu má, myslím dobrú, lebo z pozerania českých rozprávok už viac MLUVÍ ako HOVORÍ 😝 😀

eros
12. aug 2007

bzuco nekuka teletabies? 😀 😀

bzuco
12. aug 2007

eros nie 🙂
na tom frčala, ked mala asi 2 roky

teraz u nás v jednom kuse ide v TV český kanál minimax 😉

sillas
12. aug 2007

hehe...tak toto poznam ked začala pozerať film Doba ľadová, tak tam je "pampeliška" to bolo asi pred 2 rokmi...a ked sme videli vonku pupavu, ona zakričala " aha mami, pampeliška!!"..takže takýto vplyv ma na naše deti český dabing, ale nevadi mi to, aspon rozumie 😅

bzuco
12. aug 2007

sillas, presne
lebo dnešné deti kukajú na čechov ako puci, čo im polovicu nerozumejú 😅

eros
12. aug 2007

no bo moj maly tiez len tych teleblbis a teraz minimax sem tam povi teda rekne,ale uz sa napravil 😀

bzuco
12. aug 2007

ale nevadí mi, že pozerá rozprávky
hlavne na to minimaxe sú krásne - poučné a výchovné rozprávky
občas, ked pozerá a niečo pekné alebo dobré postavičky urobia, tak jej to tak jemne zdôrazním, aby si zapamätala

eros
12. aug 2007

no taka pavucica je super tu si aj ja rada pozriem
a ozaj jetix dovolis kukat malej?

sillas
12. aug 2007

no my nemame minimax...takže to nehrozi, iba DVD s českým dabingom..no a nemecký rozprávkovy SnogeBob...nechapem ako ju to bavi, ved nerozumie z toho ani slovo.. 😀

eros
12. aug 2007

sillas mylsis sponge bob?tu spongiu vo vode 😀

sillas
12. aug 2007

ano to...vidim, že som urobila tlačovu chybu 😀 😀 no darmo ked tomu ani maminka nerozumie.. 😀 😀

eros
12. aug 2007

no to davali na MTv moj to zral

sillas
12. aug 2007

ved prave...ja vlastne ani neviem o čom to je..sice jeden film mame taký hodinovy...ked som jej to dala napaliť..tak to u nas bežalo den čo den každý večer hadam dva mesiace.. 😀 tiež český dabing..a už opakovala cele vety z toho.. 😀 no tie deti su fakt užasne..som zvedava aký bude maly...zatial toho ešte nenarozprava.. 😀

eros
12. aug 2007

no ja som tomu tiez moc nerozumela.a mne sa apci aj celkon nemo co tam morksy konik povie ze je na H2O alergicky 😀

sillas
12. aug 2007

to skoro ako keby sme boli na kyslik.. 😀 nema nemame, ale Lucka ho videla v skôlke a ked sme boli minule v zoo Bojniciach, tak tam bola presne taka rybka ako v nemovi, takže sme sa tam doooooooooooooosť zdržali.. 😀
u nas frči ešte Mrázik...to nema chybu , Narnija, Shrek, Bambulka, Madagaskar, Spiderman..ani ma všetko nenapadne.. 😀

eros
12. aug 2007

no ninja som mu raz skovala bo mi to liezlo uz na nervi kukat to od rana do vecera uz som bola ja korytnacka s mucakmi 😀 😀

bzuco
12. aug 2007

eros, kým sme nemali minimax, tak pozerala rozprávky tam, ale to som riadne vyselektovala, čo môže a čo nemôže pozerať
radšej som jej pustila rozprávky na dvd alebo tie, čo máme v pc

tu na minimaxe môže pozerať akúkoľvek rozprávku
a vlastne, od kedy máme minimax, jetix vôbec nepozerá

sillas
12. aug 2007

no my tieto programy naštastie nemame..ale našla si inu zabavku na internete, oblieka barbie..je toho vela možnosti..a fakt su niektore dobre, kreativne..takže dovolim ale iba cez víkend, no a teraz cez prazdniny, ked musim behať okolo Riška, tak jej nejako musim zalepiť usta.. 😀
na notebooku hra pexeso..sama si ho zapne, zapoji myš..no akože čumim... 😕 😅

eros
12. aug 2007

no dnesne deti uz budu vediet ine veci.moja uz bucha do klavesnice ako dabel a maly ten striela u segry dake strielacky 😠

sillas
12. aug 2007

eros...teraz pozeram...tvojej Zuzanke prejeme všetko naj naj naj..

eros
12. aug 2007

sillas diki 😀 😉 aj ja som zuzu 😀 😀 😅

bzuco
12. aug 2007

sillas, barbiny aj my obliekame
a tancujeme, varíme, šijeme a neviem čo s Popoluškou a Snehulienkou - to má hry na Cd-čku

bzuco
12. aug 2007

aj ja 😵 😵 😵 😵

inak som rada, že nie len to moje dieťa je taký závislák na Tv a pc 😅

eros
12. aug 2007

no si mylsim ze skoro kazde 1 narodene uz je zavisle na pc a tv 😀 😀
bzuco tak vstko naj 😀 😅
sillas mmala aka okana a maly tiez 😉

bzuco
12. aug 2007

eros, aj tebe 😉

uvidíme, ako na tom budú druhorodené detičky 😀

eros
12. aug 2007

no moja uz bucha do kalves a pesnicky tiez pocuva takze bude po mne 😀 😀
no,ale zalezi ci dovolis druhemu kukat tv ci hrat na pc a ako casto 😉

sillas
12. aug 2007

tak som si preštudovala albumy...baby..krásne detičkyyyyyyy....
všetkým oslávencom blahoželáme..cmuk 😉

no kým sme nemali Riška, tak nebol problem s programom...teraz je to horšie, kedže som viacmenej sama s detmi, tak popri malom sa vždy neda..a ked potrebujem vydychnuť tak DVD alebo počítač to istí a teraz ked su prazdniny, nie som toho zástanca..ale kedže aj pracujem..mam toho dosťa už Luckinu energiu nestíham.. 😅

bzuco
12. aug 2007

jasné, ja viem
ved keby som malej nedala limit, koľko môže byť nalepená na telke či pc, tak by tam bola hádam aj celý deň 🤐

bzuco
12. aug 2007

silas, aj ty si mala pri malej kočík Steggi praktik, však? či sa mýlim?

eros
12. aug 2007

no to asi kazde dieta.no moj si uz sam zapne telku ked rano vstane skor.a ja este mozem trosku polezat kym mala zobudi.
no by som chcela este jedno babo,ale hrosik-muz moj mi naznacil ci mi uz nesibe.no a by som bola zvedava ake by bolo 3 babo.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre