Detičky, ktoré prišli na svet v roku 2002.Ste tu také?

monkula
5. júl 2007

Ahojte, volám sa Monika a mám dve deti, Jarko sa narodil 7.10.2002 a Chiarka má 5 a pol mesiaca.
Ohľadne malých detičiek je tu kopec pokecov, ale snáď sa nájde maminka s už väčším dieťaťom....

eros
18. aug 2007

no horsie ako tie babky na trhu mame vsak baterky duraselky 😀 😀 😀

bzuco
18. aug 2007

ozaj, ako ti malý prijal Zuzku?
myslím, či nežiarli na ňu

eros
18. aug 2007

chvilku ziarlil,ale takym stylom ze nikomu ju nehcel dat a segra dostala par x s hokejkou po tele 😀 😕

bzuco
18. aug 2007

ja sa trošku toho bojím, lebo malá na jednej strane hladká a bozkáva bruško a na druhej zasa nesmieme pred ňou veľmi o malom rozprávať, to hned začne na seba upozorňovať 😒

eros
18. aug 2007

no,ale potom ho to preslo bo kedze moja segra je aj pomalicky jeho starsia sestricka takze je to uz v poriadku.preslo ho to velmi rychlo len vymyslal ked bola hore ked spala nic nepotreboval 😠

bzuco
18. aug 2007

no ved uvidíme, ked sa narodí, Barborka už bude mať 5,5 roka, tak bude hádam rozumná

eros
18. aug 2007

no to dufaj bo moze neskor chytit maniere.no ja som rada ze mam este tu segru ze sa mu moze venovat ked ja nemozem a ze byvame velmi blizko 😀

eros
18. aug 2007

ok som KO zajtra som tu ako na koniku 😉

bzuco
18. aug 2007

ahoj a dobrú noc 😔

eros
18. aug 2007

vzdavam nocovanie hrosik dosiel predchvilkou tak idem troska pomojkat ak sa da nic viac iba mojkat 😀 😀

bzuco
18. aug 2007

😵 😵

eros
19. aug 2007

no tak som tu a ako vidim tu zasa nik iba ja samkecal 😀
bry dnik.tomu pocku dako svitori ci sa len mylim?

majina.b
19. aug 2007

ahoj, som tu aj ja

bzuco
19. aug 2007

maji, eros, čauko 😵

eros
19. aug 2007

no ja uz som tu neni mozno uz vecer mala mi spala chvilku a teraz nervaci.takze vecer zatim 😉 🙂

majina.b
19. aug 2007

Sonička dostala narodeninový darček už včera, ružový bicykel s velkými kolesami(16"), v obchode sa na iný ani nepozrela, je celá bez seba od radosti.
Dúfame, že v oktobri sa vzpomenie na predčasný dar

bzuco
19. aug 2007

maji, tak to musí byť radosti 😉

viem si to predstaviť
my sme bicyklík "20" vyhrali, no to si mala vidieť, ako sa tešila 😵
dokonca od vtedy sa vozí len na ňom, hoci "16" jej je lepšia vzhľadom k výške, ale chce len nový, hoci jej musíme pomáhať pri nasadaní, lebo jej zavadzia rúra

majina.b
19. aug 2007

spustili sme sedačku uplne dole, aby nožkami dosialha zem, a pre istotu na hlavu aj prilbu.

bzuco
19. aug 2007

tak naša bez prilby ani nesadne na bicykel, sme ju tak naučili, ešte ked sme ju vozili v sedačke na mojom bicykli a fakt je, že párkrát jej veru zabránila ublížiť si, ked spadla, inak by si riadne tresla hlavu

eros
19. aug 2007

uz som tu 😀
nas mal bicykel davno len nedociahol tak skoro bo je trpaslicieho zrastu teda vacsi o per cm od trpazlika,ale jazdi ako dabel na pomocnich a uz sme dali dole tak uvidime ako mu to pojde trpaslickovi mojmu.

maruschka
20. aug 2007

My sme malej kúpili krásny bicykel 16 kolieska.Ale rok ho nechcela ani vidieť.Až túto jar nasadla na taký starý Jipík po mojom bráškovi,kolená pod bradou a sama začala bicyklovať.Skoro sme odpadli.Ja neviem,kde sa to naučila.Síce chvíľu chodila na novom bicyklíku aj s pomocnými kolieskami,tak možno tam pochytila tú rovnováhu.A keď sme prišli domov,nasadla jednoducho na nový bicykel a suverénne vyrazila vpred.Síce pár krát to bolo aj s pádom,ale ešte nebicykluje ani trištvrte roka,už sa učí bezdržiačky.A má štyri roky a až teraz sa jej to podarilo. 🙂

natana
20. aug 2007

ahoj
síce neskoro, ale hlásim sa do klubu.
Mám dcéru Natálku narodenú 3.3.2002 ešte jednu slečnu, ale tá má len 5 mesiačikov.

a vim tu známu firmu eros 😀 , ja som myslela že tvoj malý je 2003 😉

eros
20. aug 2007

nie je len je okotber natana 😀 😀
pekny datumcek 3.3 😉
no len deti robite marcove pocuvaj natana 😀

majina.b
20. aug 2007

dobrý večer
ak nezaspím, tak priidem po 22hod

eros
20. aug 2007

dobre hadam ani ja nezaspim 😀

tinka26
20. aug 2007

Dobrý večer prajem.Možem sa k Vám pridať?Mám dvoch nezbedníkov,jeden sa narodil 3.4.2002 volá sa Marek a druhý sa narodil 14.11.2006 a volá sa Samuel.Prajem Vám príjemný večer 🙂

eros
20. aug 2007

tinka vitaj nic nepytaj.a na dievcatku sa nepracuje 😀

majina.b
20. aug 2007

ahoj tinka,

práve nám zapli elektrinu, večer má poštípala osa na prst a už sa mi chce aj spať.
je tu ešte niekto?

eros
20. aug 2007

majina ja som tu bola doteraz,ale uz idem vela hodiniek a malu pocujem 😠

majina.b
20. aug 2007

tak dobru noc

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre