Detičky, ktoré prišli na svet v roku 2002.Ste tu také?

monkula
5. júl 2007

Ahojte, volám sa Monika a mám dve deti, Jarko sa narodil 7.10.2002 a Chiarka má 5 a pol mesiaca.
Ohľadne malých detičiek je tu kopec pokecov, ale snáď sa nájde maminka s už väčším dieťaťom....

sillas
4. dec 2008

fúúúha teraz pozeram že 10.11 sme mali 20 kilo..včera som Lucku važila a mala 21,5...určite aj narastla, lebo zase vidim na nohaviciach.. 😀

roasha
21. dec 2008

este k narodeninam-kolko mate trvalych zubkov?moja zabka uz 8!vsetky predne jednotky,horne aj dolne a tiez vsetky sestky/stolicky/. horne dvojky sa kyvaju.. 🙂

majina.b
4. jan 2009

k zubkom :
1 trhaný u zubarky
2 dedo
3 sama si ho vytrhla

suma sumárum 8 zubov trvalých. len nech čo najdlhšie vydržia!!!!! klop, klop, klop!

roasha
5. jan 2009

majina 😀
u nas tiez 2trhala zubarka/spodne-mali hlboke korene/,a horne si tiez vytrhla sama. 😀

majina.b
22. jan 2009

Už ste boli na zápise so 1 ročníka ???

my to máme za sebou - v utorok

roasha
23. jan 2009

my 15.1. 🙂

hasleerka
5. máj 2009

ahojte, aj ja sa k vám pridám .... pozerám že ste naposledy preberali zuby, tak my máme zatiaľ len dva spodné trvácne

hasleerka
6. máj 2009

a vari sa sem už nikto nepridá?

bets
24. jún 2009

ahojte,
pozeram, ze v plnom prude su temy s malymi detickami, maminy s vacsimi detmi tu nie su? syn je tiez r. 2002. v septembri pojde do skoly, zle mu vychadzaju roky a psychologicka nam neodporucila ho dat o rok skor, aj ked inteligencne bol a je na tom nadpriemerne.

bzuco
21. júl 2009

ahojte po 100 rokoch 😀
naša má len spodné 2 trvalé zúbky, 1 horný jej práve rastie, ostatné všetko mliečne 😅 ...a to ide do 2 triedy 😕

hasleerka
12. aug 2009

bzuco ahoj ... to sme na tom presne rovnako

hasleerka
22. aug 2009

no trošku nás posuniem, ak si niekto spomenie že sme tuuuuuu 😉

jankapardon
8. sep 2009

ahojte, aj sa sa pridávam....my už mame uspešne začiatok školy, my už mame 4 nové zuby....

livia1
10. sep 2009

Tak ahojte po dlllllllllllllllhom čase. Ako vidím tak sa preberajú zúbky a škola. Martinkovi trhali horné jednotky a dvojky ešte ked mal len dva roky. Tak sme sa báli, že či a ako mu budú rásť tie trvalé. Zatial to vyzerá tak, že je to v poho. Jednotky už má vonku a spodné má vonku štyri. začínajú sa mu tlačiť aj stoličky. Inak v januári bude mať 8 rokov.
Teraz Maťko nastúpil do druhej triedy a zatial sa mu lúbi. Triedu, pani učitelku a aj spolužiakov má tých istých, takže pre neho žiadna zmena čo sme aj radi.
Medzi časom čo som sa tu neukázala tak sme stihli aj otehotnieť a porodiť. Dnes má náš Jakubko presne jeden mesiac. Máme aj fotky v albume.
Tak sa tu zatial majte a prídem sa pozrieť zas o dva týždne ked nám zapoja internet už na stálo.Dnes nám končí akcia z orangu 2 mesiace zadarmo a ideme si dat inú spoločnosť, lebo sú lacnejší. 4 eurá na mesiac, v porovnaní s orangom zanedbatelná čiastka.

roasha
12. sep 2009

no tak my mame asi najviac trvalych zubkov,horne jednotky aj dvojky,dolne jednotky a dvojky=8ks,plus styri sestky=spolu 12trvalych zubkov,a je novembrovka2002 🙂

hasleerka
14. jan 2010

žeby som nás opäť posunula ... ako sa darí vašim detičkám???

bzuco
15. jan 2010

haslerka ahoj

darí sa dobre
trvalé zuby má 4 😅 😅 😅 ale další mliečny-horná 2ka je na spadnutie, už dlho nebude 🙂

hasleerka
15. jan 2010

my sme dáko stále len na dvoch trvalých (vlastne okrem stoličiek) a dalšie dva sa nám tlačia ... sme boli u zubárky, som jej chcela dať zaliať tie stoličky a povedala mi že je to zbytočné že má pekné zuby, žiadne priehlbiny, vraj sa jej tam nemá kde usádzať kaz ... tak teraz neviem ????

andreasiskova3
28. feb 2010

ahojte, ja som Samkovi dala zaliať 3 stoličky ale veru kaz sa mu spravil aj tak, tak si myslím že to bolo zbytočné. A pritom si zúbky umýva pravidelne.Trvalky má už 2 horné a 2 dolné.

kitulka79
28. jún 2011

ahojte ....aj ku vam sa pripajam 🙂

andreasiskova3
21. jan 2015

Ahojte dievčatá, naše deti po niektoré sú už v puberte. Koľko merajú vaši chlapci? Takí čo sa narodili cca v júni.

andreasiskova3
22. jan 2015

Halooo dievčatá, naše deti už celkom dosť vyrástli , čo takto obnoviť tému ?

linda4444
24. jan 2015

@monkula ahoj.. ja mám dieťa narodené v roku 2002

montozemolo
24. jan 2015

Ahojte.Moj maly-veľky je tiež 2002-ka z júla.

mokon
24. jan 2015

aj ja mám 2002 dievča - december

andreasiskova3
25. jan 2015

@linda4444
@montozemolo
@mokon a ako sa vám darí? Už ste nastúpili pubertu ? 😀 Môj je už taký vysoký ako ja, mutuje a trošku vystrkuje rožky 😀 Ale zatiaľ v rámci normy. Akurát tak začal byť trochu protivný na mladšieho brata, čo našťastie doteraz u nás nebolo, tak som z toho tak nejak smutná, lebo mladší stále žaluje že on mu to a toto......a robiť rozhodcu, keď netuším kde je pravda, lebo každý si mele to svoje......Okrem toho je to ok.

mokon
25. jan 2015

@andreasiskova3 no tak my výška 170, inak v pohode, pubertu zvládame, nastúpila na 8-ročné gymnázium, zatiaľ učenie bez problémov.

andreasiskova3
26. jan 2015

@mokon Fiha 170, to sa riadne vyšvihla. Môj má 162 a narodil sa 47 cm. Tiež som pred rokmi rozmýšľala nad 8 ročným gymplom, ale potom som si to rozmyslela, lebo on síce má samé jednotky doteraz, ale neni typ čo by sa učil, on si skôr zapamätá všetko v škole a doma, no ani neviem že by sa niekedy učil 😀 . A myslím že na gympli by sa asi potreboval čosi učiť aj doma aspon ako som počula že majú u nás toho moc na učenie doma. Tak sme sa na to vybodli. Na strednú pôjde asi na nejakú elektrotechnickú z ktorej by mohol ísť potom aj ten istý odbor na výšku, no veď ešte uvidíme.

mokon
26. jan 2015

@andreasiskova3 Aj naša mala 47 cm a 2900 g, ale výškovo vždy hneď po roku predbiehala. Ani teraz na gympli sa veľa neučí, tiež skôr z počutia v škole, na vysvečku by mali byť jednotky. Ako dievčaťu mi to prišlo vhodnejšie - teda gymko ako odborná škola, lebo myslím,že na VŠ určite má - teda ak nepríde hróoozna puberta, že s ňou neporadíme. 😀 Ale pre chlapca by som tiež asi volila SŠ a potom VŠ v odbore.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre