Detičky, ktoré prišli na svet v roku 2002.Ste tu také?

monkula
5. júl 2007

Ahojte, volám sa Monika a mám dve deti, Jarko sa narodil 7.10.2002 a Chiarka má 5 a pol mesiaca.
Ohľadne malých detičiek je tu kopec pokecov, ale snáď sa nájde maminka s už väčším dieťaťom....

sillas
12. aug 2007

Steggi...ale či praktik..to už netuším..aj pri malom som ho ešte mala ako hlboky..som bola s nim spokojna..

veru aj my určujeme limit, lebo bez toho to nejde, ale vela sa hráme aj realne, človeče, domino, čierny Peter..puzzle..rôzne skladačky..takže zatial nestresujem 😉

eros
12. aug 2007

no mohli by viac tych hier pre nase deti vymylsiet.alebo skusim skor navstivit dracika 😀

sillas
12. aug 2007

no ja by som si už asi na tretie netrufla, uťmusim isť za dr. za antikoncepciu, lebo muž ma stále straší, že ešte jedno zvládneme...no on určite...keby som s nim mala byť polhodinku denne, tak zvládnem aj 10 deti.. 😀 😀

bzuco
12. aug 2007

lebo ja som ho tiež pri malej mala, preto ho poznám 😉
aj ja som bola spokojná, aj ked bol ťažký ako fras, bol to riadny buldozér, hlavne v zime no problem 🙂
ale sme ho predali a teraz sme museli zháňať nový 😝

sillas
12. aug 2007

no ja som si ho nechala ešte na zimu, lebo minuly rok nebol žiadny sneh ale ak tuto zimu bude, tak tento športak v snehu nehrozi.. 😝

bzuco
12. aug 2007

kočky, idem ja spať, ráno vstávam do poradne, si tam zasa posedím 🙄 🙄
tak nech som naspatá a nevyzivujem tam na celú čakáreň
zajtra sa ozvem, ahojte a dobrú noc 🙂

eros
12. aug 2007

bru noc bzuco
no ja by som si trufla aj ked niekedy pochybujem a potrebujem vypnut,ale hadam by som to zvladla kym by mala mala tych 4,5r.no uvidime co cas donesie
aj ja idem hajat a bru noc tu 😀
tabletky som nikdy nebrala a ani by som si nedala kedze by som chcela ece jedno vsak neh si hrosik dava pozor aspon keby bolo dalsie mozem povedat ze to POZOR mu zlyhalo 😀 😀

sillas
12. aug 2007

dobru nocku baby...ja ešte robim papiere, tak sa ešte zdržím..pa zajtra

maruschka
13. aug 2007

čaute.Dneska ráno ma moja 4-ročná dcéra potešila.Urobila mi raňajky.Tak ma prekvapila,že som sa ani nepýtala,ako to urobila.Je to taká malá kuchárečka 😀

sillas
13. aug 2007

to je super,.my sme sa minule hrali na to, že ako by si vedela sama urobiť jesť keby bola doma sama, tak si urobila chlieb s maslom.. 😀 a bolo z toho nadšena ako všetko zvladla.. 😅

bzuco
13. aug 2007

ahojte
tak my sme dnes mali úspešný nakupovací deň, kúpili sme všetko, čo jej bolo akútne treba
krásne topánky zlacnené z 860,- na 499,-, supeeer
botasky a aj 2 riflí, jedny síce v sekáči, ale na behačku do škôlky sú perfektné
a aby ´mi nebolo ľúto 😝 , kúpila som si pre seba krásnu tuniku 😵

eros
13. aug 2007

bzuco no vidis.ja keby som sla do obchodu sebe by som asi nic nekupila bo som narocna.kedze mam dost kg po porode na sebe by som kupovala len XXXL tak cakam kym schudnem bo keby som mala zasa vymenit stanik hrosik-muz by skrachoval 😅 😅
a kde si behala po obchodoch?

bzuco
13. aug 2007

eros, tuniku som si kúpila ráno, ked som šla od doktora a aj jedny rifle malej
a topánky sme kúpili hned v 2. obve, takže sme sa vôbec nenabehali 😉
inak, som z Ružomberka 🙂

eros
13. aug 2007

aha tak tam urcite nepoutekam 😀 😀
ja nikdy neviem co na seba bo pri malom som si tiez nevedela vybrat bo ten sa mi rad schovaval v obchodoch takze som ho len hladala 😀

bzuco
13. aug 2007

ved ja si tiež najradšej sama pochodím po obchodoch, hlavne, ked si potrebujem kúpiť niečo na seba, lebo s malou to je o držku 🙄

eros
13. aug 2007

no len ja uz teraz ani s malou nejdem bo minule taaaaak plakala,ale asi budem musiet ju castejsie bravat niekam do obchodov

sillas
13. aug 2007

no s tým nakupovanim je to hrozne...ja nestiham nakupovať...s detmi sa neda a bez deti som raz za 100 dni..takže je to dosť problem...neviem čo si obleču na jesen.. 😠 a netušim kedy im niečo kupim..ufff

eros
13. aug 2007

sillas daj si www.mimibazar.sk a mozes aj cez net 😉

sillas
13. aug 2007

poznam poznam...tam je toho tolko že si človek nevie vybrať.. 😀

eros
13. aug 2007

ale ja som si vzdy vedela vybrat 😉

bzuco
13. aug 2007

ja tam tiež občas nakupujem, aj teraz mám vyhliadnuté pre malú jedny rifličky za 80,- 😉

eros
13. aug 2007

no ja len obcas bo moj tata a segra su vymetacmi obchodovu vzdy daco donesu.a moj tata ma prehlad kde su zlavy 😀 😉

bzuco
13. aug 2007

eros, no ako ti je dobre
aj ja by som brala takého ocina a sestru 😀

eros
13. aug 2007

no lenze niekedy prispejem aj ja,ale segra len hadze do kosa bo ona musi mat vsetko co je v mode nedajboh by som mala ramienko vonku a uz by som bola spucovana,alebo daky fliacik na tricku maly a uz by hucala.a samoska ze segra neplati 😀 😀

eros
13. aug 2007

tak idem bru noc mozno zajtra dobehnem ak nebudem ako veverica malej budem brat rano moc tak budem nahanat do skumavky pukanku 😀

bzuco
14. aug 2007

ahojte
eros, jáááj, tak je to, ja som myslela, že sestra a ocino sú sponzori 😝

eros
14. aug 2007

nie segra hadze do kosa a potom dedo kuka ze co to tam robi ked ma platit a urcite sa aj spotiza sumu 😀 😀
segra je nakupcky horisa nez beckhemova ci ako pise sa 😅

sillas
14. aug 2007

tak teda...no dedo musi mať potom vela penazi ked to potom pri pokladni nevyhadzuje nazad... 😀 to by u nas asi nehrozilo.. 😀

sillas
14. aug 2007

jáááááj..teraz kukam že ty maš ešte malu sestru...teda ako sa zda pubertačku, takže mi je už všetko jasné.. 😅

eros
14. aug 2007

no dedo nie je bohaty len ma rad deti a nie je zasa pedofil vies ako mylsim 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre