Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Detičky narodené v Žiline v auguste 2012

sandy3911
11. dec 2012

Ahojte,my sme sa narodili 31.8 😉

melaniaa
11. dec 2012

ahoj! my 8.8. 🙂)

sandy3911
autor
11. dec 2012

Ahoj,ako travite spolu den? ako spinkate a tak?my cez den moc nenaspime,akurat vonku cez obed,vnoci je to fajn a cez den uz neviem ake aktivity robit,tak si spievame,hojdame sa na lopte,dzavotame si 🙂

melaniaa
11. dec 2012

No keď sa malý narodil nemal problém spinkať.. keď mal tak mesiac tak sa to všetko zmenilo a zaspal len v kočíku vonku (v noci spával normálne v postieľke) potom som si povedala že ho musím naučiť spať aj doma- veď v zime budú veľké mrazy a to s ním nebudem môcť chodiť stále... takže ráno vstaneme okolo tej 6.. trištvrte hodinky je hore a potom ho nakojím (v podstate zaspí pri dojčení) a preložím do kočíka, trošku pohojdám a hodinku spí... potom sa zobudí, zas je chvíľu hore a potom zas spí a takto dookola do tej druhej... vtedy chodíme von lebo má problém po 14tej zaspať vôbec neviem čím to je... večer ho uspávam len pri dojčení - okolo šiestej začneme a o tej siedmej už spinká. Niekedy už aj protestuje, pocumle si "cicík" a potom sa pozerá okolo seba ( a to je v izbe tma) ten jeho prvý nočný spánok trvá 5 -6 hodín vkuse potom sa budí každé dve hodky 🙂 ale zas ako kedy, niekedy má obdobie že je od siedmej večer každé dve hodiny hore, asi ma chce len cítiť neviem 🙂 cez deň sa tiež veľa hráme, pod hrazdičkou sa strašne rád hráva s hračkami, začína ochutnávať hračky a chytať ich... džavoceme si spolu... keď mu začnem spievať pri uchu tak mi "kontruje" a tááák 🙂 dokonca sa už začína pýtať do sedu, len potom keď sedí začne sa odrážať nohami od zeme... hrozne ťažko sa mu v tom zabraňuje na nohy je predsa ešte maličký 🙂 ten by najradšej behal už haha

Tu začni písať odpoveď...

Odošli