• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Detva. Maminky a tehuľky, pridajte sa

5. februára 2015 
ahoj kika, no ten virus ma v sebe vraj 70 percent populacie. Vacsinou sa to prenasa pri pôrode alebo cez materske mlieko, ale ja som nemala ziadne priznaky a lekari sami nevedia, kde to mala mohla lapit, vraj ten virus je vsade. Staci, že ma clovek oslabenu imunitu alebo ako miminko takmer ziadnu a je to. Barborku to strasne potrapilo. Ale uz je to za nami ale musime na nu davat pozor. Hocikedy to moze prepuknut zas. Ten virus ma v sebe stale...

:frowning2: :frowning2: :frowning2:

A co vy??? Oliverko rastie??? Poslucha???
9. mar 2009 o 18:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte ,pridavam sa k vam :wink:
13. mar 2009 o 19:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj Veronika :wink: ,
super, aspoň nás bude viac :slight_smile: , len keby to tu bolo živšie :confounded: .
Ako sa máte? Tomáško poslúcha? :slight_smile:
13. mar 2009 o 20:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tomasko je poklad :dizzy_face: ,len ked neviem pochopit co prave chce sa zlosti :grinning:
a vy ako? uz prikrmujes?
13. mar 2009 o 20:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no musim ist,lebo ho uz zanedbavam :grinning:
13. mar 2009 o 20:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
To asi bude ešte dlho trvať, kým presne pochopíš, čo chce :grinning: ...My dobre, nejdem vravieť, že Dávidko je zlatučký a dobručký, aby som to nezariekla :dizzy_face: ...jasné, už tri týždne papáme zeleninku, ideme pridať ryžu a za krátky čas už aj mäsko :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...zatiaľ papá celkom pekne :slight_smile: .
13. mar 2009 o 20:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no asi pochopim ked mi to povie narovinu, :grinning:
20. mar 2009 o 07:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
babiky ja som tu nebola na konikovy taaaaak dlho musim sem chodit castejsie nie som potom v obraze
e.vacka a ten výrus sa neda už dostat z tela chudatko male juj tpo ma mrzi že vas to takto skolilo ale barborka je velky bojovnik sikulacka jedna :wink:
oliver nam robi radost je užasny nemame ziaden problem anis papanim ani so spinkamim ... klop klop :grinning: je to fesak
4. apr 2009 o 00:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
čaute baby :sweat_smile: ja som na netovanie nejako nemala čas, sťahovali sme sa do nového domčeka a stále je tu čo robiť, tak som sem skočíla len na chvíľku stále odpísať tak na IP a to bolo všetko :sweat_smile: ale vidím že to tu tiež viazne trošku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ako sa máte? a aké je počasíčko u vás? :slight_smile:
5. apr 2009 o 18:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte baby, kde steeeee :astonished:
8. apr 2009 o 20:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No nejak to tu mrzne :confounded: ...ako sa máte Maťka? Peknú fotku máš v pase :wink:
8. apr 2009 o 21:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj Ivka, no celkom fajn, sťahovali sme sa do nového tak si zvykáme s malou na nové prostredie, ale máme aspoň viac priestoru a lepšie možnosti lebo je tu aj škôlky aj škola :slight_smile: a čo vy? ako ste na tom s príkrmami? chudí malému? :slight_smile: či už máte aj niečo čo nespapá :confused:
9. apr 2009 o 08:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Maťka, tak super, hlavne, že ste spokojné obidve :wink: ...na nové a pekné sa ľahko zvyká, no nie? :slight_smile:

My sme s príkrmami dobre. Zo začiatku odmietal moju domácu kuchyňu, ale teraz už pekné papá a takmer všetko, čo mu pripravím :dizzy_face: ...už papá aj mäso, to mu veľmi chutí...neodolá tiež mrkvičke, brokolici, zemiačiku...a veľmi ráď má ovocie, keď vidí, že už odkladám do drezu, tak spustí veľký plač, že už dopapal :grinning: ...

Vy o chvíľku ideme oslavovať dva rôčky :slight_smile: ...aj nejakú párty pripravuješ pre maličkú? :dizzy_face: (ako sa volá? :wink: )
9. apr 2009 o 09:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte,tak aj ja sa pridávam :wink:
3. máj 2009 o 20:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, teda tu je mrrrrrrrrtvo..

ivka to je super že si ho naučila na všetko :slight_smile: máte doma papkáčika :dizzy_face: to je super, no my oslavu zatiaľ nejako nechystáme, lebo ani nevieme čo bude a teraz by to asi na maličkú nezapôsobilo dobre.. ako sme sa sťahovali tak po týždni ju chytila nejaká panika alebo ako to nazvať ani sama neviem, a či to vôbec môžem pripísať sťahovaniu.. bojí sa všetkých, všetkého, a celý deň je zakvačená skoro na mne.. nemôže ani cez obed ostať sama spinkať lebo je hneď s plačom hore, má nekľudný spánok a akonáhle zistí že tam niesom je zle.. a vy máte čo nové? :slight_smile:

pippa ahoj si priamo z detvy?
3. máj 2009 o 21:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj maťka , áno som priamo z detvy :slight_smile:
4. máj 2009 o 18:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pozerám že už máš aj staršieho mládenca :slight_smile: :wink:
10. máj 2009 o 12:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Detvanky kde ste????
18. máj 2009 o 21:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ved tu sme ne..v italii.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. máj 2009 o 22:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
daduska ahooooj...
26. máj 2009 o 17:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte aj ja som z Detrvy a som stvrtykrat tehotna :grinning:
26. máj 2009 o 19:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sory za preklepy :confounded:
26. máj 2009 o 19:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Mati gratulujem :wink:
27. máj 2009 o 12:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kukám že je tu mŕŕŕŕtvo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. júl 2009 o 10:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
fuuuha baby ja som tuto temu zalozila a uplne som nanu aj zabudla :confused: :confused: :confused: :confused: takze baby sem....Co mate nove??Pozeram ze niektore tehulky su uz mamickami :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: hmmm ved aj ja uz mam 3mes.drobca :slight_smile: :slight_smile:
20. aug 2009 o 22:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nho ja som zatiaľ len čakateľka na čakanie :grinning: , ale pridávam sa... som z hriňovej :wink:
24. sep 2009 o 14:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, tak ako sa držite? vela nás asi nie je :frowning2:
25. sep 2009 o 09:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte Detvianky, je tu niekto s kym sa da trochu hodit rec?
2. dec 2010 o 12:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
uz tu asi dlho nikto nebol :frowning2:
2. dec 2010 o 12:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zapekanka Ahojky, ja som z Detvy :slight_smile: Ale ako tak pozerám, tak okrem teba a mňa tu baby naposledy kecali pred cca rokom ... smutné .... :frowning2:
14. dec 2010 o 20:19  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok