Detva. Maminky a tehuľky, pridajte sa

pajinka23
19. dec 2008

Napiste zienky z dt mozme rozbehnut nejaku faj temicku..tehulky a aj mamicky 🙂 🙂 🙂 🙂

zapekanka
20. dec 2010

ahojky Benice 🙂 tak vitaj 😉
clovek tu asi nehodi rec, co je skoda. 😕

pajinka23
autor
11. jan 2011

ahojte babule viazne komunikacia ale asi je nas naozaj malo ☹ vidite ja som tuto temu zalozila a uplne v tom zhone po porode som nanu aj zabudla 😒 😒 takze sa ospravedlnujem 😉

anulienkaf
12. jan 2011

@benice Ahojky, ja som uz tiez z DT 🙂 ludi je tu ozaj malo, ale ved neva, pozeram ze mame skoro rovnaky termin, tak mozeme vymienat dojmy 😀

benice
12. jan 2011

@zapekanka Ahoj ahoj ... vitám 😉

benice
12. jan 2011

@pajinka23 ale tak to je samozrejmé, že človek keď má malú bábiku, už mu veľa času nezvýši na niečo iné ... 🙂

benice
12. jan 2011

@anulienkaf Ahoj, ako to, že už??? Či manžela/priateľa máš odtiaľto??? Nooo máme máme, presnejšie ja mám zatiaľ termín stanovený na 17. júna a ty kedy???

pajinka23
autor
12. jan 2011

ale ale tak sa nas predsa par naslo 🙂 🙂 🙂 no huraaa 🙂

anulienkaf
12. jan 2011

@benice pred rokom a pol ked som skoncila skolu som tu nasla pracu, co by ma vazne v zivote nenapadlo, ze skoncim prave v dt, aj ked som z brezna co tiez nie je ziadne velkomesto 😀 a tak sa mi tu zapacilo ( a hlavne jeden detvanec) ze som sa tu vydala.
Ja mam termin medzi 14 - 16. jun. zajtra ma akurat caka poradna

benice
12. jan 2011

@anulienkaf A do školy si kam chodila? Sranda, že si z Brezna a zakotvila si práve tu 🙂 Ja sa idem vydávať 5. februára 😉 Hmm a ku komu chodíš ??? Ja ku dr. Spodniakovi, ale zo všadiaľ na neho dobrého slova nepočujem ... :-/

benice
12. jan 2011

@pajinka23 no našlo, našlo ... a ty si dokonca už skúsená mamina, tak nám potom budeš radiť, že čo a ako ... 🙂

pajinka23
autor
12. jan 2011

no ved ako inak 🙂 🙂 len sa potom pytajte 🙂 🙂 🙂 🙂 som same ucho 🙂

anulienkaf
12. jan 2011

v 2009 som koncila Nitru - Slov. poľnoh. univerzita, odbor zootechnik a kedže je poľnohos. na tom biedne s pracou je to ešte tazsie, no a ked sa naskytla moznost tu tak som nevahala a podmienky boli tiez na zaciatok celkom fajn. praca so zvieratami ma velmi bavi a vzdy som s nimi chcela robit, tak som si aspon splnila sen 😵 ale teraz som uz na pn, lebo je to tam dost narocne, ziadny stabil. prac. cas, niekedy extrem. podmienky 😒
chodim do hrinovej - doktor david. nie som tam dlho, mala som pred tym u nas v br, ale pocula som viac dobre o nom a zatial som nemala problem. vysledky si mala ok z testov ?

anulienkaf
13. jan 2011

@benice uz mame po poradni. vysledky si mala ok? ja nastastie ano, ale uverim az ked uvidim zdrave dietatko. uz citis aj pohyby? zatial som asi nic necitila aj ked neviem ake by to malo byt. ale srdiecko dnes bilo pekne tak je dufam ok

benice
13. jan 2011

@anulienkaf jéééj tak už aj ty ... no ja som bola v poradni v pondelok 10.1. a mala som výsledky v poriadku ... ani ja neviem ake by to malo byť ... ale myslím si, že niečo sa tam sem-tam hýbe, aspoň sa mi zdá, že by to mohlo byť ono ... ale nie som si istá no .... no aj ja som počula srdiečko, tak som sa z toho vytešovala a 24.1. idem na sono, tak sa teším, že uvidím nášho drobca, chcem zobrať aj priateľa, tak uvidíme, či ho tam so mnou pustia, ale tak snád áno 🙂

anulienkaf
14. jan 2011

@benice tak je super ze mas tiez vsetko ok, my mame sono o tyzden v piatok.
a ako idete svadbovat. uz je vsetko prichystane, stresy na spravnom mieste?? 😀 este raz by som to chcela vratit a vklude si to uzit, lebo ked bolo po vsetkom a videla som prvy krat fotky mala som pocit ze som tam vôbec nebola 😖

benice
14. jan 2011

Ejha, tak ma potom informuješ, že čo a ako 🙂 Nooo tak ako-ta je už všetko prichystané, ešte nejaké tie drobnosti, ale to sa ešte vybaví .... Stresy mám teraz skôr zo školy, bo mám skúškové ... Je toho teraz na mňa dosť no ... Hmmm, no tak toho sa aj ja bojím ... Ale pozerala som vaše oznámenie a je krásne !!!

pajinka23
autor
15. jan 2011

@anulienkaf naozaj mate velmi pekne oznamenie,take netradicne ale to je natom to pekne 🙂 🙂 🙂

pajinka23
autor
15. jan 2011

@benice som rada ze mas vsetko ok..a neboj tych pohybou si do konca tehu este veela uzijes,a ku koncu tehu ti uz pojdu aj na nervy 🙂 🙂 🙂 no aspon ja som mala v bruchu hyperaktivne deti..hi hi hi tie minedali odychnut ani cez den a ani v noci,no teras su tiez ako certi ale nedala by som si ich za nic na svete 🙂 🙂 🙂 a uz aj nakupujes nejaku vybavicku??

pajinka23
autor
15. jan 2011

ale som sa docitala v jednom casaku ze hyperaktivne deti maju tie zienky,ktore uzivali pocas tehu vitaminy babycalibrum,ja tomu aj verim lebo ja som ich uzivala obidve tehu a naozaj mam obidve deti hyperaktivne,tak si uzivam kooopec srandy 24hodin denne 😀 😀 😀

anulienkaf
15. jan 2011

@benice jej dakujem za kompliment 😀 a kde studujes? pozname tieto pocity, ale este by som aj do skoly sla, teraz som nastartovana cez obdobia skuskoveho. tak drzim palce, to bude ok 😎

anulienkaf
15. jan 2011

@pajinka23 no dakujem 🙂 to je na chalupe, vzdy som chcela noeco podobne, ale manzel musel este pridrziavat mojho pesana lebo nam nesla dat pokoja 😀 a mas kraaasne deticky

pajinka23
autor
15. jan 2011

@anulienkaf ved nieje nic krajsie ako pokoj niekde na chalupe a okolo priroda..dakujem moje deti su zive striebro 😀 😀 a ty si z Dt?lebo z videnia si mi nejaka znama 😉 tehotenstvo zvladas ako??

anulienkaf
15. jan 2011

@pajinka23 ved tiez rozmyslam ze na kukuc som ta uz isto niekde videla. byvam v dt rok a pol a od oktobra to uz mam aj v OP 😀 si priamo z DT? pred tym som byvala na dolinkach a mam bieleho psa, taky mix, mozno sme sa videli niekde pri prechadzke 🙂

pajinka23
autor
15. jan 2011

@anulienkaf no ja som tiez byvala asi pred rokom na dolinkach v tej novej bytovke,teras byvam na stefanicke

pajinka23
autor
15. jan 2011

ale isto sme sa uz stretli a moj kocik by si urcite poznala lebo taky mam asi len ja v dt aspon taku farbu urcite 🙂 🙂

anulienkaf
15. jan 2011

@pajinka23 to je mozne, chodievala som na kopec so psom nad tou bytovkou. aku mas farbu?

pajinka23
autor
15. jan 2011

mam fialovi atlantic espiro s limitovanej edicie 2010 🙂 🙂
a uz vies co budesmat?dievcatko alebo chlapcek??

benice
15. jan 2011

@pajinka23 Nooo tak to si ma teraz moc nepotešila, lebo aj ja teraz beriem CALIBRUM mami, takže sa mám na čo tešiť vravíš? 😉

benice
15. jan 2011

@pajinka23 Nooo minule sme boli s priateľom v TESCU, akurát bola akcia (ešte tuším prebieha) na detské vecičky, tak sme kúpili zopár vecičiek ... Škoda, že ešte nevieme, čo to bude, bo tam mali aj také veci, že čisto len pre dievčatká (ružové) a len pre chlapcov (modré) ... Ja si myslím, že budeme mať dievčatko ... Uvidíme na sone o týždeň, že či nám to drobček prezradí alebo nie ...

benice
15. jan 2011

@anulienkaf Nemáš za čo ... Študujem v Banskej Bystrici na Pedagogickej fakulte ... Bakalára som úspešne skončila a teraz som prváčka na Magisterskom ... Ďakujem krásne, snád to nejak do konca januára prežijem to skúškové ...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre