Detva. Maminky a tehuľky, pridajte sa

pajinka23
19. dec 2008

Napiste zienky z dt mozme rozbehnut nejaku faj temicku..tehulky a aj mamicky 🙂 🙂 🙂 🙂

anulienkaf
27. jan 2011

@benice 😀 dnes mi pribudlo zase par veci do vybavicky. mala som peniazky skor ako som myslela tak uz mame doma kocik, a kupila som aj tu malu odsavacku soplikov, kefu na vlasky a hreben, potom osusku s kapucnou, puzdro na flasu, jednu sklenenu flasu ( nechcem velmi plastove, aj ked tie sa budu tiez pouzivane) a tak som sa vytesila 🙂 a skusky ako?

benice
28. jan 2011

@anulienkaf Ejha, tak to museli byť riadne nákupy ... A s kým si bola, s manželom či ...? Máš aj fotky tých vecičiek??? Najviac by ma asi ten kočík zaujímal, že ako vyzerá, kde si ho kúpila a čo stál 😉 Skúšky celkom fajn, ešte jednu mám budúci týždeň a v sobotu už svadba o týždeň ... 🙂

anulienkaf
28. jan 2011

@benice no paaaani, to sa ozaj krati, ale brrrrrrrr budete mat kosuuuu, nam velmi pocasie neprialo, tak mam aj nos na fotkach trochu cerveny a v kostole ma tiez pekne drkotalo. hlavne cely tyzden po akcii ma strasne boleli krize co som prechladla a to bol zaciatok oktobra. a kde to vlastne mate?
kocik stal 299, kupila som ho vo vcele na a. bernolaka. pozerala som aj inde, ale ani v zv ani v bb som az take ze extra super nevidela, aj ked isto by sa nasli, ale boli aj drahsie. tento sa mi fakt pacil, ved to je ten co mam vo fotkach. mozem niekedy predviest aj nazivo ak budes chciet 😉 ale zatial sa mi paci. aj to ze je uz s nim aj sedacka, aj sportova cast. zaruka je k nemu normalne ako ma byt a servis na tej predajni tiez robia. a ma tam celkovo dobry vyber veci, mne osobne sa tam dost paci, leebo nie len ze ma vyber, ale je aj naozaj ochotna, a cenovo je to podla mna normalny priemer ako tieto obchody maju. v br maju podobne ceny a v bb tiez.
tak sa pod saty nejako navrstvi aby ste neprechladli 😕

benice
28. jan 2011

No veru kráti, ale zimy sú teraz riadne, ráno aj mínus 15 ... ☹ A pred týždňom bolo ešte pekne, teplúčko a zrazu toto - sneh, mráz ... ☹ Máme to 5. februára v kostole v Detve o 16:00, kľudne dobehnite kuknúť, ak sa vám bude chcieť ... A hostina bude v Jedálni pri SOU, to je budova hneď za TESCOM ...
Tak super cena a pekný je ozaj ... No jasné, ja som za ... Obzriem tvoj a možno niečo podobné aj my neskôr vyberieme ...
Inak to s tým naobliekaním mi aj mamina vraví stále, ale keď nechcem byť naobliekaná ako dáky snehuliak alebo ľadový medveď 😉

anulienkaf
28. jan 2011

@benice no ale teraz je naozaj kosa, väcsinou chodim ako cibula stale, hlavne v zime, niekolko vrstiev, hrube pancuchy a krize v teple. na tie som nachylna. som v znameni panny narodena a tie s tym mavaju problem. ty si ake znamenie?
a pod satami ta nikto neuvidi. a vies aka je v kostole kosa, a este s bruskom to nie je sranda. ☹

pajinka23
autor
29. jan 2011

ahoj bambulky 🙂 🙂 dlhsie som sa neozvala,lebo som bola na operacii ☹ ☹ ako sa mate???

benice
29. jan 2011

@anulienkaf Nooo ved ja tiez chodim vkuse v hrubych pancuchach a niekolko vrstiev na sebe ... Ja som LEVICA 😉
Mas pravdu, uvidim este ako to poriesim ...

benice
29. jan 2011

@pajinka23 Ahoj pajinka ... Na operacii??? ☹ A nieco vazne, ci...? Ja sa mam dobre, len som v poslednom case stale nejaka unavena a nic sa mi nechce, len by som spala ... 🙂 O tyzden ma caka svadba, tak som zvedava, ze ako to vsetko dopadne ...

anulienkaf
29. jan 2011

@pajinka23 a co ? nieco vazne? 😕

anulienkaf
29. jan 2011

akurat ideme malovat 😖 pomaly to hadam nejako spravime . ale sestra zatial spravi palacinky so zmrzlinkou 😀 mnamy

anulienkaf
2. feb 2011

kde ste babule, benice uz sa ti to krati, vsak? neboj, bude to v pohode

benice
2. feb 2011

@anulienkaf Tu som tu ... Presne tak - kráti sa nám to ... Ešte 3 razy sa vyspím a je tu náš deň D ... Kadejaké blbostinky ešte robím doma, dnes som lepila etikety na pálenku "Svadobná slivovica, Mirka a Maťko, 5.2. 2011" 🙂 Zajtra idem asi znova na skúšku šiat, potom na nechty a poobede chcem skúsiť urobiť výzdobu - reťaze z krepového papiera, ale mama mi povedala, vraj je to gýčové, tak neviem ... ☹ A v piatok ideme na posledné nákupy, nakúpiť nealko, vyzdvihnúť si koláče a torty, zaniesť nákupy na "miesto činu" a poobede na spoveď ... Večer asi budú nejaké návštevy chodiť s darmi, koláčmi a tortami a môžem ísť akurát tak vyčerpaná spať ... A potom je už SOBOTA a to tiež asi bude letieť - ráno kaderníčka, kozmetička, kvetinárstvo, fotenie ... Poobede odobierka, sobáš o 16:00 a potom hostina ... 🙂 Ale veď to určite dôverne poznáš - sama si mala pred pár mesiacmi vlastnú svadbu 🙂 Takže tak no ... Drž mi palce, aby som to všetko pekne postíhala a aby všetko vyšlo podľa plánu ... 🙂

anulienkaf
2. feb 2011

@benice 😕 joooooooooooooj, je to super, ale teraz by som to uz nevladala absolvovat. ale neboj sa, potom si vydychnes. a kde mate hostinu? my sme si vyzdobu nerobili, spravili nam uz v restike, brali sme sa pri bb a vo vedlajsej dedineako bol obrad sme mali hostinu. vyzdob si ako sa bude pacit vam, to je hlavne 😀 pri svadbe vsetci vsetko vedia, ale robte tak ako sa vam paci

benice
3. feb 2011

@anulienkaf Hostinu máme v Detve, v Jedálni pri strednej škole, je to taká budova za Tescom hned ... No ved aj nám asi spravia? Ale to len asi na domov spravím zopár tých reťazí a dosť ... Dáko nemám na to trpezlivosť, som zatiaľ len dve spravila ... :-/

anulienkaf
3. feb 2011

@benice 🙂 tak to viem priblizne ze kde. ale uzite si to. ved budete traja 😀 aj my sme boli aj ked sme to nevedeli. jooooooj, aj by som ten den vratila, aspon na chvilku. akurat vcera som na facebook prihodila dalsie foto zo svadby co mala este segra vo fotaku , tak som si zaspominala 😵 teple "gace" mas prichystane pod saty? 😀

benice
3. feb 2011

@anulienkaf :D nie nemám, rozmýšľala som, že si kúpim biele čižmy pod šaty ... Inak môžem si ťa na FB pridať medzi priateľov??? Aj teraz tam som ... 🙂

anulienkaf
4. feb 2011

@benice no jasne, som pod menom anna felixova 😉 ale aspon nejake 3/4 leginy si daj, fakt prechladnut na krize nie je sranda

pajinka23
autor
8. feb 2011

@benice no bola som na operacii s krckom maternice,objavili mi rakovinotvorny nador,ktory mi rezali von☹ ☹ ☹ tak teras este cakam na vysledky testou co mi maju prist ☹ ☹ ☹ strasne sa bojim aby neboli pozitivne lebo inak mi vyrezu aj maternicu:--((co nechcem lebo do buducna mozno este jedno mimi budem chciet mat 😒 vsak som este mlada 😀 😀

pajinka23
autor
8. feb 2011

@anulienkaf no bola som na operacii s krckom maternice,objavili mi rakovinotvorny nador,ktory mi rezali von tak teras este cakam na vysledky testou co mi maju prist strasne sa bojim aby neboli pozitivne lebo inak mi vyrezu aj maternicu:--((co nechcem lebo do buducna mozno este jedno mimi budem chciet mat vsak som este mlada

anulienkaf
8. feb 2011

☹ ☹ ☹ , fuuuuha, to je dost, uz som rozmyslala ci si ok, ze si davno nepisala, ale toto ma nenapadlo. no mrzi ma to, dufam ze budes ok. hlavne pozitivne mysli. drzim palce, prsty, vsetko co sa da, nech si zdrava 😉

benice
8. feb 2011

@anulienkaf Nooo tak už sme priateľky aj na facebooku ... To sa mi páči 🙂 Legínky som nemala, ale dvojo pančušiek bielych a na nohách ponožky tenké biele bavlnené a topánočky, čižmy som si nakoniec nekúpila ...

benice
8. feb 2011

@pajinka23 Ahoj moja, aj mňa to moooc mrzí, ale podľa mňa bude všetko už ok ... 🙂

anulienkaf
8. feb 2011

@benice tak si bola sexi kost 😀 hlavne ze bolo teplo, no nie?

benice
8. feb 2011

@anulienkaf 😉 žeby??? No bolo teplo a aj tie šaty boli pomerne rýchlo hlavne vzadu zafúľané ... ☹ Ale bol to krásny deň, len škoda, že to tak rýchlo všetko preletelo ... Ešte by som si to zopakovala, ale bez tých stresov ... 🙂

anulienkaf
8. feb 2011

@benice 😀 to ti verim, tiez som mala podobne pocity. kde ste sa fotili?

pajinka23
autor
8. feb 2011

@anulienkaf ono to cakanie na vysledky ma ubija☹

anulienkaf
8. feb 2011

@benice kremikujem sa casto. ak tak mavam suchu pokozku, takze telove mlieko byva pravidelne. mala som nejaky na brusko, elastine, alebo ako sa to vola, ale aj normalnym mliekom. hlavne vecer, aj teraz, ma uz zacina tahat koza. hlavne to trosku potom ustupi

pajinka23
autor
8. feb 2011

@benice to dufam lebo sa zblaznim ak ma budu musiet znovu operovat ☹ ☹ a este ktomu mam doma chore deticky a este beham po zubaroch hore dolu ☹ ☹ chaos tento mesiac

pajinka23
autor
8. feb 2011

@benice ako dopadla svatba??

pajinka23
autor
8. feb 2011

ozaj babule som aj na FB pod menom Pavlina Kedronova tak ak chcete si mozme tam popisat tam to frci aj rychlejsie 🙂 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre