Detva. Maminky a tehuľky, pridajte sa

pajinka23
19. dec 2008

Napiste zienky z dt mozme rozbehnut nejaku faj temicku..tehulky a aj mamicky 🙂 🙂 🙂 🙂

anulienkaf
8. feb 2011

@pajinka23 uz len pevne nervy. isto to zvladnete. neviem, ak budes potrebovat nejako pomoct, rada pomozem

pajinka23
autor
8. feb 2011

@anulienkaf si zlata 🙂 🙂 aj ja dufam ze nakoniec vsetko dobre dopadne,optimizmus ma neopusta🙂)

anulienkaf
8. feb 2011

🙂 to je hlavne

anulienkaf
8. feb 2011

@pajinka23 a kedy mas vysledky?

pajinka23
autor
8. feb 2011

@anulienkaf mali by by tak o tyzden dva ☹ ☹ ☹ dovtedy mam cervika v hlave 😒 😒 ale snezim sa neto nejak nemysliet

benice
8. feb 2011

@anulienkaf Fotili sme sa na Zvolenskom zámku, ale nemali sme profesionálneho fotografa, fotil nás jeden rodinný známy, ale s fotkami sme celkom spokojní ... 🙂

benice
8. feb 2011

@pajinka23 Svadba dopadla výborne, troška stresy v kostole, ale potom už bolo dobre na hostine ... Domov sme prišli o pol 6 ráno ... 🙂

pajinka23
autor
8. feb 2011

@benice jaaaj tak supis 🙂 🙂 🙂 aj ja by som hnet isla na nejaku svatbu,som uz davno nebola ☹ ☹ asi najblizsie pojdem len na tu svoju 😉 😉 xi xi

pajinka23
autor
8. feb 2011

@benice tak hod nejake fotecky na MK 🙂 🙂

anulienkaf
8. feb 2011

@benice to ukaz fotky, malicko som videla boli pekne 😉 hlavne ze ste spokojni a ked ma niekto cit verim tomu ze budu dobre ako od profesionala a asi aj trosku lacnejsie

benice
8. feb 2011

@pajinka23 jooooj to nieeee, ale kukni si na FB mám dve - jednu profilovú a jednu na nástenke spoločnú s manželom ... Anička ma má medzi priateľmi, tak ma ľahko nájdeš si myslím 🙂

benice
8. feb 2011

@anulienkaf Nooo časom pridám viac na fb ... Ale teraz mám len zopár v notebooku ... A tie fotky nám spravil Mirko zadarmo ... 🙂

pajinka23
autor
8. feb 2011

@benice a ktora Anicka?

pajinka23
autor
8. feb 2011

@pajinka23 tukni si ma ty medzi priatelouja som tam pod menom Pavlina Kedronova 🙂 🙂

anulienkaf
8. feb 2011

@pajinka23 mozem aj ja?

pajinka23
autor
8. feb 2011

@anulienkaf jasne budem rada aspon si kuknete aj moje deturence 🙂 🙂

pajinka23
autor
8. feb 2011

baby ste tam aj teras??lebo ja hej 🙂 🙂

benice
8. feb 2011

@pajinka23 Hmmm ja tam teraz nie som, lebo by som sa zas odtiaľ nevedela odlepiť ... 😉 No táto naša Anička ... 🙂 anulienkaf je Anička ... 🙂 A ja som Mirka 🙂

anulienkaf
8. feb 2011

@pajinka23 uz som poslala ziadost

pajinka23
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
pajinka23
autor
8. feb 2011

@anulienkaf uz ta mam 🙂 🙂

anulienkaf
8. feb 2011

@pajinka23 ano, vidim

anulienkaf
10. feb 2011

@pajinka23 no co nove? uz vies vysledky? tie detvaky mas naozaj podarene. inak v mikulove bolo super, to sme mali ako svad. cestu, vikend, v piatok sme tam prisli, v sobotu kraasne nasnezilo a pocasie bolo super a v nedelu sme sa pobrali pekne dom. skoda ze sa nedalo ist pozriet na ten hrad do muzea, myslim ze mali sezonu len do septembra. ale skoda tej kalvarie, bolo to vsetko znicene, rozbite. ale vyhlad z kopca bol skvely. pochadzas z ciech? bolo nieco take na fb

pajinka23
autor
10. feb 2011

no ja pochadzam z moravy,presnejsie ostrava 🙂 🙂 ale na juznej morave teda v Mikulove mam rodinu,no uz sme dlho neboli lebo nieje ani kedy 🙂 🙂 🙂 na mrave som zila od narodenia do 11rokou potom sme saprestahovali sem do Dt 🙂 🙂

anulienkaf
10. feb 2011

@pajinka23 🙂 teraz to bolo prvy krat ako som bola v cechach, nikdy nebol nejaky dôvod, hoci som ich chcela vidiet davno, ale vsetko nieco stoji. 😒 ale na nasich bratoch sa mi velmi paci, ako tam maju mesta cistucke a udrziavane, ved to poznas

kristinagregorova
9. mar 2011

@pajinka23 awojkaj..ani by ma nenapadlo,ze tu na teba natrafim 🙂

pajinka23
autor
9. mar 2011

no vidis moja svet je malinky🙂) 🙂

pajinka23
autor
11. mar 2011

JA SOM SA TU REGISTROVALA KED SOM CAKALA DROBCA 🙂 🙂 🙂

benice
16. apr 2011

@pajinka23 Ahoj Pavli, nedávno som sa od manžela dozvedela, že bol s tvojím snúbencom spolužiak na ZŠ a ešte aby toho nebolo málo, narodili sa presne v ten istý deň, mesiac aj rok 😉 Sranda nie?

pajinka23
autor
16. apr 2011

@benice ale netaraj🙂to vazne??a ako sa vola tvoj muz??ak mozem vediet🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre