Detva. Maminky a tehuľky, pridajte sa

pajinka23
19. dec 2008

Napiste zienky z dt mozme rozbehnut nejaku faj temicku..tehulky a aj mamicky 🙂 🙂 🙂 🙂

pajinka23
autor
19. dec 2008

fuha to tu nieje niktoz Dt???? ☹ ☹ ☹

lucka23
20. dec 2008

pajinka kuk sem https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea... . tam su aj baby z DT. 😉

kodada
21. dec 2008

pijanka a mozes sa pridat aj do temy Majovky 2009,ktorej som patronkou 😉
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

kika3
5. jan 2009

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...
pijanka možes aj sem aj tu su detvanky :D aj hrinovcanka 😀

luckamis
5. jan 2009

ahoj. pajinka 23
tu tehulka z DT

aduuska
15. feb 2009

Ahojte baby, no vidim, ze to tu dost viazne tato komunikacia. Zeby nas bolo len tak malo tehotnych v Detve?
Ozvite sa niektora. 😉

kika3
1. mar 2009

adus no je to možne 😅 ja som sice nie z dt ale z hrinovej no ani tam no nejak nežije asi maju ine starosti 😅 mas krasny datum narodenia maleho ja som 22. 😅

martinadt
1. mar 2009

jééééj baby normálne čumín že niekto založil takúto témičku 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 hlásim sa síce zo zahraničia ale od mala som donedávna žila v detve 😵

kika3
1. mar 2009

martina cauko no su tu podobne temicky aj podpolanie a okolie ale nejako nas je malicko aj ked ja som hrinovcanka zijuca v nz 😉 a ty kde v zahranici??

martinadt
1. mar 2009

kika ja som to skúšala pri lučenčankách, ale prišla som neskôr, oni to tam mali rozkecané tak tam už nechodím.. nejako sa nevtieram 😅 podpoľanie som tu tiež nevidela teda aspoň pred niekoľkými mesiacmi keď som hľadala či tu neni je niekto z Detvy 😝 a čo ťa doviedlo do NZ? 🙂 či za manželom? 🙂 ja som už skoro dva roky s dcérkou v Taliansku, žijeme tu pri mojom ujovi 🙂

kika3
2. mar 2009

no nie za manželom ale za priatelom, druhom alebo co mi vlastne je, hm ano za otcom mojho dietata 😀 😀 neni sme zobratý 😉 no podpolanie by tu malo byt som to zakladala ale nejako tam nikto nechodi par krat nejaka nakukla asi nas je malo,
a co že si v ita? tvoj mužo je talian?? bratranec mi chodi robit do ita🙂

iwuskaaa
2. mar 2009

Ahojte 😉 ,
ja som detvianka 😀 , tak sa pridávam 🙂 ...
snáď sa to tu rozbehne 🙂

kika3
2. mar 2009

ahoj iwus nooo nejak sa to tu rozmaha mohol by sa tento kraj trosku rozbehnut 😉
mate straaaaaaasne peknýž albumcek som sa nesla vynadívat 😵 😵

martinadt
3. mar 2009

kika jasnačka chápem 🙂 mohlo by sa to tu ale trošku rozbehnúť 😅 snáď tu neni sme z DT len takto pár 😝 ja muža nemám.. bývam tu s dcérkou u uja 😉 a kam chodí bratranec? niekde ho sever či skôr južnejšie? 🙂

ahoj iwuska 🙂 veru dúfam aj ja v to ze sa tu nejaka detroit elita 😅 najde 😀

iwuskaaa
3. mar 2009

Kika, ďakujeme 😉 😵 .
Maťka, tak hádam áno 😀 detroit elita 😀

aduuska
4. mar 2009

ahojte baby, tak ja som uz ani nedufala, ze sa niekto ozve.
Mate vsetky krasne babiky, uz aby som aj ja mala taku krasnu.

kika, diky, no aj tak si myslim, ze sa bude maly pytat na svet skor, alebo je to mozno len moje prianie.

e.vacka
4. mar 2009

ahojte, tak sa ku vam pridavam z temy Podpolanie a okolie.

Kika3 už sme doma z nemocnice konecne. Barborka pekne papa a robi nam radost. Oliverko je nadherny, normalne je to velký chalan.

Ivuska: Nenapises mi kto vas fotil. Máte krasne fotočky. Fotiili ste sa v Detve?

iwuskaaa
4. mar 2009

e.vacka, jasné že napíšem 🙂 . Fotili sme sa vo Zvolene u Gabiky Halajovej. Určite ju poznáš, ak si odtiaľto 😉 . Ak budeš chcieť kontakt, ozvi sa, napíšem 😉 .
A čo bolo Barborke, keď ste boli v nemocnici? 😖

e.vacka
5. mar 2009

Ahoj Ivka, poznam ju, je perfektna fotografka.

Barborka prekonala cmv virus. Boli sme tam dva mesiace a uz je vsetko v poriadku. Prežili sme tam peklo. Barborka je velka hrdinka, vsetko zvladala perfektne, este lepsie ako jej rodicia 🙂 Akurat ked nas prepustali z nemocnice mala v nosteku sondu, lebo nechcela papat, este na Silvestra papala cez striekacku 2 ml a teraz vypije z flase 90 ml, robi velke pokroky. Zajtra ideme na kontrolu na gastroenterologiu tak som strasne zvedava ake mame vysledky.

Davidko je krasny, velký chalan!!!

iwuskaaa
5. mar 2009

e.vacka, tak Barborka je fakt veľká hrdinka 😵 . Obdivujem ju ale aj Vás, lebo to musí byť strašné vidieť ako sa trápi vlastné dieťatko 😒 .
No som rada, že je všetko v poriadku a Barborka pekne papá a priberá 😉 🙂
Gratulujem Vám k piatim mesiačikom 😵 ...
Ďakujeme aj my 😉 ...

No Detvianky, kde ste teda všetky? 😀

martinadt
6. mar 2009

ahojte jéj tak tu sa to trošku oživilo 😵

adus neboj, ani nebudeš vedieť ako rýchlo to už uletí a máte drobca domka 😉
e.vacka to je super že máte domka takú bojovníčku 😵 prajeme vám aby ste boli už iba v poriadku 🙂
iwuš a vy ste teda z DT alebo zo ZV? 😕

iwuskaaa
6. mar 2009

Maťka, my sme z DT, no fotili sme sa vo ZV 😉 ...nepoznáš nás?
Koľko máš Ty rokov a ako dlho si v Taliansku? 🙂 ...ak to nieje tajné 😉

martinadt
8. mar 2009

ahojte.. ivka myslím že nie 😕 v ktorej časti DT bývate? ja som bývala kedysi na vimperskej 😕 to je kúsok od LIDLa 😅 ja mám 20 a v it som vlastne od kedy mám maličkú, čiže v podstate už skoro dva roky 🙂

iwuskaaa
8. mar 2009

Maťka, my bývame na ul. M.R.Štefánika 🙂 ...ale kedysi na Dolinkách som bývala 🙂 ...ako často chodievaš domov na Slovensko?

e.vacka
8. mar 2009

😀 ahojte baby, ako to u vas vypadalo so zavadzanim prikrmov. Mu sme zacali mrkvou... 😀 no sranda...

saaskia
8. mar 2009

Ahoooj vacka, ani za nič by ma nenapadlo , že ťa tu nájdem

e.vacka
9. mar 2009

ahoj saaskia, a mna by ani za niic nenapadlo, ze si mamina 😉 . blahozelam ku syncekovi a zelam mu najviac zdravia, to je najdolezitejsie.....a mamine vela vela radosti....

saaskia
9. mar 2009

Vidíš časy sa menia.
Aj Vám už len veľa veľa zdravia a radosti 😎

kika3
9. mar 2009

e.vacka gratulujem a tesim sa s vami že ste už v pohode to je super chuda mala je to bojovnica sikulka 😵

kika3
9. mar 2009

evacka mnam mnam mrkvicka 😀 😀 užasna je juuuuuuuuj 😵 😵
a co je to za virus co ste prekonali? z coho to dostala??
na fotkach je strasne krasna ste boli riadne dlho v nemocke chudatka moje 😔

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre