Detva. Maminky a tehuľky, pridajte sa

pajinka23
19. dec 2008

Napiste zienky z dt mozme rozbehnut nejaku faj temicku..tehulky a aj mamicky 🙂 🙂 🙂 🙂

e.vacka
9. mar 2009

ahoj kika, no ten virus ma v sebe vraj 70 percent populacie. Vacsinou sa to prenasa pri pôrode alebo cez materske mlieko, ale ja som nemala ziadne priznaky a lekari sami nevedia, kde to mala mohla lapit, vraj ten virus je vsade. Staci, že ma clovek oslabenu imunitu alebo ako miminko takmer ziadnu a je to. Barborku to strasne potrapilo. Ale uz je to za nami ale musime na nu davat pozor. Hocikedy to moze prepuknut zas. Ten virus ma v sebe stale...

☹ ☹ ☹

A co vy??? Oliverko rastie??? Poslucha???

veva1
13. mar 2009

ahojte ,pridavam sa k vam 😉

iwuskaaa
13. mar 2009

Ahoj Veronika 😉 ,
super, aspoň nás bude viac 🙂 , len keby to tu bolo živšie 😖 .
Ako sa máte? Tomáško poslúcha? 🙂

veva1
13. mar 2009

tomasko je poklad 😵 ,len ked neviem pochopit co prave chce sa zlosti 😀
a vy ako? uz prikrmujes?

veva1
13. mar 2009

no musim ist,lebo ho uz zanedbavam 😀

iwuskaaa
13. mar 2009

To asi bude ešte dlho trvať, kým presne pochopíš, čo chce 😀 ...My dobre, nejdem vravieť, že Dávidko je zlatučký a dobručký, aby som to nezariekla 😵 ...jasné, už tri týždne papáme zeleninku, ideme pridať ryžu a za krátky čas už aj mäsko 😝 ...zatiaľ papá celkom pekne 🙂 .

veva1
20. mar 2009

no asi pochopim ked mi to povie narovinu, 😀

kika3
3. apr 2009

babiky ja som tu nebola na konikovy taaaaak dlho musim sem chodit castejsie nie som potom v obraze
e.vacka a ten výrus sa neda už dostat z tela chudatko male juj tpo ma mrzi že vas to takto skolilo ale barborka je velky bojovnik sikulacka jedna 😉
oliver nam robi radost je užasny nemame ziaden problem anis papanim ani so spinkamim ... klop klop 😀 je to fesak

martinadt
5. apr 2009

čaute baby 😅 ja som na netovanie nejako nemala čas, sťahovali sme sa do nového domčeka a stále je tu čo robiť, tak som sem skočíla len na chvíľku stále odpísať tak na IP a to bolo všetko 😅 ale vidím že to tu tiež viazne trošku 😝
ako sa máte? a aké je počasíčko u vás? 🙂

martinadt
8. apr 2009

ahojte baby, kde steeeee 😲

iwuskaaa
8. apr 2009

No nejak to tu mrzne 😖 ...ako sa máte Maťka? Peknú fotku máš v pase 😉

martinadt
9. apr 2009

ahoj Ivka, no celkom fajn, sťahovali sme sa do nového tak si zvykáme s malou na nové prostredie, ale máme aspoň viac priestoru a lepšie možnosti lebo je tu aj škôlky aj škola 🙂 a čo vy? ako ste na tom s príkrmami? chudí malému? 🙂 či už máte aj niečo čo nespapá 😕

iwuskaaa
9. apr 2009

Maťka, tak super, hlavne, že ste spokojné obidve 😉 ...na nové a pekné sa ľahko zvyká, no nie? 🙂

My sme s príkrmami dobre. Zo začiatku odmietal moju domácu kuchyňu, ale teraz už pekné papá a takmer všetko, čo mu pripravím 😵 ...už papá aj mäso, to mu veľmi chutí...neodolá tiež mrkvičke, brokolici, zemiačiku...a veľmi ráď má ovocie, keď vidí, že už odkladám do drezu, tak spustí veľký plač, že už dopapal 😀 ...

Vy o chvíľku ideme oslavovať dva rôčky 🙂 ...aj nejakú párty pripravuješ pre maličkú? 😵 (ako sa volá? 😉 )

pippa
3. máj 2009

Ahojte,tak aj ja sa pridávam 😉

martinadt
3. máj 2009

ahojte, teda tu je mrrrrrrrrtvo..

ivka to je super že si ho naučila na všetko 🙂 máte doma papkáčika 😵 to je super, no my oslavu zatiaľ nejako nechystáme, lebo ani nevieme čo bude a teraz by to asi na maličkú nezapôsobilo dobre.. ako sme sa sťahovali tak po týždni ju chytila nejaká panika alebo ako to nazvať ani sama neviem, a či to vôbec môžem pripísať sťahovaniu.. bojí sa všetkých, všetkého, a celý deň je zakvačená skoro na mne.. nemôže ani cez obed ostať sama spinkať lebo je hneď s plačom hore, má nekľudný spánok a akonáhle zistí že tam niesom je zle.. a vy máte čo nové? 🙂

pippa ahoj si priamo z detvy?

pippa
4. máj 2009

ahoj maťka , áno som priamo z detvy 🙂

martinadt
10. máj 2009

pozerám že už máš aj staršieho mládenca 🙂 😉

e.vacka
18. máj 2009

Detvanky kde ste????

dadaba
18. máj 2009

ved tu sme ne..v italii.. 😝

e.vacka
26. máj 2009

daduska ahooooj...

mataklinec
26. máj 2009

ahojte aj ja som z Detrvy a som stvrtykrat tehotna 😀

mataklinec
26. máj 2009

sory za preklepy 😖

e.vacka
27. máj 2009

Mati gratulujem 😉

martinadt
31. júl 2009

kukám že je tu mŕŕŕŕtvo 😝

pajinka23
autor
20. aug 2009

fuuuha baby ja som tuto temu zalozila a uplne som nanu aj zabudla 😕 😕 😕 😕 takze baby sem....Co mate nove??Pozeram ze niektore tehulky su uz mamickami 🙂 🙂 🙂 🙂 hmmm ved aj ja uz mam 3mes.drobca 🙂 🙂

simcab
24. sep 2009

nho ja som zatiaľ len čakateľka na čakanie 😀 , ale pridávam sa... som z hriňovej 😉

mataklinec
25. sep 2009

ahojte, tak ako sa držite? vela nás asi nie je ☹

zapekanka
2. dec 2010

ahojte Detvianky, je tu niekto s kym sa da trochu hodit rec?

zapekanka
2. dec 2010

uz tu asi dlho nikto nebol ☹

benice
14. dec 2010

@zapekanka Ahojky, ja som z Detvy 🙂 Ale ako tak pozerám, tak okrem teba a mňa tu baby naposledy kecali pred cca rokom ... smutné .... ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre