Dobrá cestovka na last minute s deťmi do severného Talianska

vilakesaj1
6. aug 2009

Ahojte, vie mi niekto odporucit nejaku dobru cestovku?Mam 1 a 2 rocne babo a chcela by som ist k moru. Najradsej do severneho Talianska. problem je, ze vsetky cestovky su na turnusy od soboty do soboty a my mozeme skor od pondelka, vlastnym autom , prip. vlastna strava...mame diety...a este v prijatelnej cene od 17.8.2009.
mam vela poziadaviek a nikto mi uz dva tyzdne hladania neulahcil. mam to vzdat? 😒 ☹ 😢 😔

veronciatko
6. aug 2009

ahoj,

pre vas by bol najlepsi urcite apartman alebo bungalov, kde budete mat vlastnu stravu, ked mate tie diety. Co sa tyka terminu, v auguste je to dost plne, lebo vsetci taliani maju dovolenku, lepsie by bolo na konci augusta. Ale mozno aj v tomto termine nieco zozeniete, len to bude dost drahe, tie ceny su vtedy min. raz take drahe.
Co sa tyka cestoviek, ja mam velmi dobru skusenost s ceskou cestovkou Azzuro. Maju cele taliansko, velky vyber a maju omnoho nizsie ceny ako slovenske cestovky. Zo slovenskych som pozerala Pegas tour, aj ti maju sever talianska za rozumne ceny. Alebo si skus zarezervovat nieco priamo cez talianske agentury. Je ich vela a maju velky vyber. Da sa s nimi komunikovat aj v inych jazykoch. Najdes ich na kazdej talianskej stranke mesta.