• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dunajská Streda, je tu niekto?

17. júna 2016 
no len utekaj do kuta lebo to tu flakas aj ja mam poslednu dobu len starosti uz mi zacina vsetko liezt na nervy
28. mar 2008 o 20:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bude aj lepšie :wink: :grinning: už aby vykuklo slniečko a aj nálada bude lepšia :grinning:
28. mar 2008 o 20:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ma byt uz 14 stupnov aspom budem moct ist s malou von a prist na ine myslienky
28. mar 2008 o 20:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no...ano,mam to trosku pomylene...sorry
volam sa daniela,rocnik 77,byvala som na topolcianskej- medzi technopolom a drazdiakom.a ty otrivinjanka?mozes pozriet moj album,ci sa nehodou nepozname :wink: (len,po malom mi zostali nejake kila,co som pred tym nemala)
baby,robievate nejake stretavky raz za cas?
29. mar 2008 o 08:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jej ahoj, ja som tiež ročník 77 a bývala som na budatínskej pri pekárni, ale to je už 10 rokov :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
29. mar 2008 o 14:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jeej,na budatinskej sme sa obcas zastavili na ihrisku,ale to je viac ako 10rokov :slight_smile:
29. mar 2008 o 20:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

janka preco mas ruzovu hlavu?????????? :confused: kde mas pas?

cuenca- ahoj , aj ja som byvala v petrzke, byvala budonka, teraz sasovska :wink:
29. mar 2008 o 20:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cuenca- pozeram ze akeho mas krasneho syna a az potom som si vsimla jeho ocinka :wink: sympos je to.mne sa lubia taketo "exoticke typy" :wink:
29. mar 2008 o 20:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cuenca- este sme nemali stretavku,ale sa chystame ked bude teplejsie.tak snad to vyjde. :wink:

ahoj Vesi :wink: po dlhej dobe.
29. mar 2008 o 21:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj harmi :grinning: len sa nám akosi nechce otepliť čo? :angry:

baby, tak to vyzerá, že sme bývali dosť blízko seba :grinning:

cuenca, na ihrisko som chodila aj ja a tiež je to viac ako 10 rokov :grinning: :grinning: :grinning:
30. mar 2008 o 12:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cuenca ja som byvala oproti tebe na jasovskej hned vedla lidla poznam ta z videnia preto som sa pytala kde si byvala tak sme vsetky byvali pri sebe uz sa nam oteplilo sa tesim uz sa budeme moct aj pomaly stretnut co vy na to baby?
31. mar 2008 o 10:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj,

Jani, my sa môžme stretnúť hocikedy.
31. mar 2008 o 10:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cau ingrid no jasne,ze sa mozeme hocikedy ja som doma len teraz beham beham medzi blavou a vydranmi chodim ku mame
31. mar 2008 o 10:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
My budeme po tej štvtej určite do večera vonku. Buď na dvore alebo na ulici sa budeme bicyklovať. Vydajte sa na prechádzku našim smerom.
31. mar 2008 o 11:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ingrid bicyklujete na bicykli s pomocnymi kolieskami? Ako to malej ide?
31. mar 2008 o 18:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Deniska, nie, máme trojkolku. Ale malá na nej strašne rada jazdí. Nemyslím si, že by jej to už išlo aj s normálnym, už len kvoli tomu, že sa na nej asi tažšie šlape. Minulý rok ešte nevedela pretočit pedále na tejto trojkolke.
31. mar 2008 o 20:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj ingrid vcera som uz vypla pocitac a tvoju spravu som si precitala az teraz ze ste boli vonku
1. apr 2008 o 09:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
škoda, pritom som ťa čakala
1. apr 2008 o 09:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no nevedela som,ze odpises a ze budete vonku lebo som vypla pocitac a odpisala si mi o pol dvanastej aj my sme boli na dvore musela som ho poupratovat lebo to uz bola hruza po tej zime
1. apr 2008 o 09:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dnes ideš do BA, alebo budeš doma?
1. apr 2008 o 09:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
som doma musim poupratovat lebo mala vie narobit taky bordel akoby som mala desat deti
1. apr 2008 o 09:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak to mi nemusíš predstavovať, mňa to vždy čaká keď prídem domov. :frowning2: :frowning2: :unamused:
1. apr 2008 o 11:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Baby tak to sa teste ked budete mat deti dve :wink:
1. apr 2008 o 12:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
deniska tak na to ani mysliet nechcem :grinning:
1. apr 2008 o 12:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte,

tak co sa tyka toho "poriadku" u nas je to tiez sranda. Hlavne ked ja som v praci a maly je doma s ocinkom. Vtedy to vecer vyzera vsade jak po vybuchu :angry:
1. apr 2008 o 12:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Janka :slight_smile:
starsia aj uprace po sebe, ale musim jej to tolkokrat zopakovat, ze ma to stoji nakoniec viac energie akoby som to upratala sama :slight_smile:
1. apr 2008 o 12:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ejdzi ved to, pre chlapov byt s dietatom neznamena automaticky aj upratovat po nom, potom sa necudujme ze si myslia ze my doma s detmi si len tak vegetime :sunglasses:
1. apr 2008 o 12:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte,
aj u nás to býva niekedy hrôzostrašné s tými hračkami.
Konečne je pekné počasie, ale od zajtra má zase pršať.
1. apr 2008 o 13:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
denisa - Moj manzel zmenil nazor odkedy som zacala chodit do roboty. Dovtedy sa tvaril uplne nechapavo, ked som sa stazovala, ze som nestihla nic urobit. Teraz sa stazuje on mne :grinning: Ale musim ho pochvalit, ze to zvlada celkom dobre, len keby este obcas trocha upratal... Ale to by som asi chcela vela :wink:
1. apr 2008 o 13:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja rano poupratujem to najnutnejsie a po malej upracem az vecer ked spi lebo sa mi neoplati upratovat jednu vec x-krat kaslem na to a velky poriadok robim az v sobotu ked je stary doma a da mi na malu pozor lebo ma nebavi stale za nou behat a kontrolovat ju kde je to ani poriadne neupracem
1. apr 2008 o 13:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok