Dunajská Streda, je tu niekto?

izus
27. jún 2007

baby je tu nikto z DS, alebo okolia

ingrid.av
1. apr 2008

Deniska, ja tiež upratujem v podstate po dvoch deťoch, lebo tá susedka čo mi stráži Alexku má o pol roka mladšiu dcérku. A väčšinou sú celé dni u nás. Keď prídem domov, to tam vyzerá ako po výbuchu aj keď ráno odídem s tým, že je všetko tip- top. Hračky ma až tak nerozhádžu, ako povylievané čaje a omrvinky od chrumiek a pod. Pomaly každý večer musím poumývať podlahu.
No teraz, keď už je teplo, tak sú väčšinu času vonku na dvore, tak aspoň o to to mám lahšie. Škoda, že sa má zase pokaziť to počasíčko.

otrivinkajanka
1. apr 2008

to fakt ma byt zasa skaredo?a ja som sa uz tesila,ze bude konecne pekne

otrivinkajanka
2. apr 2008

caute baby ale mame hnusne pocasie po tych slnecnych dnoch co?

beke
2. apr 2008

čaute, no zase je hnusné počasie 😠

otrivinkajanka
2. apr 2008

uz aby bola aspom maj lebo toto blaznive aprilove pocasie ma hneva ingrid do ktorej hodiny robis v robote?a si tam kazdy den?

ingrid.av
2. apr 2008

áno, vačšinou som tam každý den do štvrtej

otrivinkajanka
2. apr 2008

no ja idem zajtra ku mame do vikendu a co by si povedala na stretńutie buduci tyzden ked bude pekne?

ingrid.av
3. apr 2008

My to už toľko plánujeme, že už ani neverím tomu, že z toho niečo bude 😀 😀

otrivinkajanka
3. apr 2008

ale prestan jasne,ze bude len ty ked pracujes je to tazsie a urcite ked dojdes domov mas toho dost ved buduci tyzden sa dohodneme ked chces cez ip ti dam moje tel.cislo bude to jednoduchsie si zavolat ako tu pisat ok?

ingrid.av
3. apr 2008

ok, teším sa.

otrivinkajanka
3. apr 2008

tak ti do ip napisem moje tel.cislo a buduci tyzden sa mi ozvi staci mi napisat sms a dohodneme sa

ingrid.av
3. apr 2008

Aj ja som ti poslala.

otrivinkajanka
3. apr 2008

ok uz ho mam ulozene v mobile buduci tyzden ti zavolam a dohodneme sa ok?

beke
3. apr 2008

caute baby,
ostatné ke ste? zanedbávate 😉

otrivinkajanka
3. apr 2008

cau beke ved poslednu dobu sem chodim len ja a inga

ejdzi
3. apr 2008

ahojte, aj ja som obcas skocim, len v poslednych dnoch nejak nestiham. Ale v mysli som s vami 😎

denisads
3. apr 2008

ahojte,
my sme boli vcera na ockovanie s oboma dievkami, no a starsia ma take horucky ze az ☹ A vonku svieti slniecko... My sedime doma a vymiename studene obklady...

otrivinkajanka
3. apr 2008

no nas ockovanie caka v juli ale simonka znasala vzdy dobre ockovania nemala ziadne problemy ani horucky nastastie

beke
3. apr 2008

ahojte, aj ja sem niekedy skočím.
Nás čaká očkovanie v máji, malý dosť dobre znášal očkovania len mu trocha vystúpila teplota.

janka, ingrid nerozmýšľate nad druhým bábom??? Alebo chcete mať väčší vekový rozdiel alebo vám stačí jedno 🙂

otrivinkajanka
4. apr 2008

beke ja by som aj mozno chcela len teraz sa chcem najviac venovat simonke ma len dva roky a este je malicka a neviem ci by som zvladla aj druhe dieta pri mej je velmi ziva,neposedna a zvedava a na krku mame hypoteku takze to asi nejaky ten cas pocka aj ked by sa stalo,ze sa postasti tragedia to nebude

ingrid.av
4. apr 2008

Ahojte, inak teraz tak rozmýšlam, že asi aj my budeme musieť ísť na očkovanie. Aspoň si myslím, že keď bude mať Alexa 2 a pol. Povedali, že nám pozvú pozvánku na očk., tak uvidíme. Deniska, dúfam, že malinkej je už lepšie.

Beke, rozmýšlať, rozmýšlame. Keď si spomeniem na pôrod, tak by som už nechcela žiadne, ale s Vladom sme sa rozprávali, že by nebolo dobré, keby zostala sama, predsa len súrodenec je súrodenec. Ani ja si teraz neviem predstaviť, že by som nemala sestry. Ale momentálne musíme riešiť bývanie a podobné veci, takže budeme musieť počkať. Mne nebude vadiť väčší vekový rozdiel, aspoň si to zase vychutnám. Teraz by to boli len stresy.
Ale presne ako hovorí Janka, keby sa pošťastilo, nebudeme sa tomu brániť. Ale myslím, že sa nič také nestane, keďže je tu antikoncepcia.

ejdzi
4. apr 2008

ahojte, ja keby som mohla tak by som uz o rok chcela babo, ale nebudeme si to este moct dovolit, takze u nas urcite este minimalne dva roky nie.

Beke - a ty planujes dalsie?

Nas caka ockovanie v juni, nastastie s tym nema maly ziadne problemy. Ani neviem, ze nejake ockovanie dostane. Dokonca minule ani velmi neplakal. On skor robi cirkus ked ho vazia, asi ho ta vaha studi, ale uz
naposledy povedala Dr. ze uz ma rok, tak uz ho budu vazit na normalnej vahe, tak ze sa na nu postavi.
To bude ale sranda, lebo on doma na vahe tancuje, takze to nebude take lahke ho odvazit 😀

vesi
4. apr 2008

čaute baby 😀
ja mám medzi deťmi rozdiel 3,5 roka, teda som išla na druhú MD hned po prvej, s rozdielom cca 3 mesiacov 😀 bolo to plánované a je to podla mňa taký akurát vekový rozdiel.nikolka vôbec nežiarlila, dokonca bola s na mi na UZV, na bábo sa tešila a teraz sa už pekne spolu zahrajú. okrem toho, ked sa malá narodila, nikolka už bola dosť samoistatná a začalôa chodiť do škôlky, tak sa to dalo pekne zvládnuť 🙂

denisads
4. apr 2008

Ahojte,
mala sa uz ma trochu lepsie, teda aspon oproti vcerajsku co mala takmer 39 cely den. Mladsia dostala to iste a ta je v pohode, akurat sa trochu stazovala ze ju boli nozicka...

Inak sa pridavam k vesi, nas rozdiel je 3 roky a je to fajn, starsia bola uz dost samostatna ked sa mensia narodila. A dokazu sa spolu hrat, maju sa rady, starsia mladsiu vselico uci a tiez nam preklada co ta mensia hovori 🙂 Akurat tych 6 rokov doma nie je bohvieco 😒

vesi
4. apr 2008

denisads, presne ako píšeš, niekedy mi staršia prekladá čo hovorí mladšia a ked sa saška narodila, tak mi stále pomáhala - nosila plienky apod. a bola strašne nešťastná, že malá stále spala, chcela sa sňou hrať 😀

denisa, my máme rovnako staré deti 😀

ingrid.av
4. apr 2008

Inak mňa tiež odrádza tá 6 ročná materská. Asi by mi to dosť liezlo na nervy. Okrem iného aj preto chcem ešte počkať. Aby som zase plná elánu sa pustila do starostlivosti a bábo.

vesi
4. apr 2008

ja stým nemám problém, materská mi nevadí, stíham sa popri deťoch a rodine venovať aj koníčkom, je to v pohode 🙂

denisads
4. apr 2008

Ingrid ono to asi zavisi od povahy. Musim priznat ze ma to teraz doma bavi ovela viac ako na zaciatku, to bude asi tym ze starsia dcerka je uz vacsia, proste nemam rada to babetkovske tutulimutuli.

Vesi ano, mame ich rovnake 🙂 Co tak stretko niekedy aby sa spoznali?

beke
4. apr 2008

Ahojte baby,
no my už plánujeme druhé...u nás je to tak, že ja nemôžem mať normálnou cestou deti a aj môj syn je už "zo skúmavky" ale máme ešte zmrazených 7 embryí v Blave v jednom centre a v máji sa chystám tam ísť a možno vyjde ďalšie bábo, uvidíme. Aspoň si nemusím kupovať antikoncepciu.

A keď sa podarí tak bude medzi nimi 3 ročný vekový rozdiel a to je akurát! 🙂

vesi
4. apr 2008

beke, tak to ti držím palce, nech to vyjde na prvý šup 😉 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre