Dunajská Streda, je tu niekto?

izus
27. jún 2007

baby je tu nikto z DS, alebo okolia

otrivinkajanka
25. apr 2008

ahoj moja simonka ma len sople uz jej je dobre rada by som sa s tebou stretla,ale dnes mi dojde tatko so segrou mala som narodeniny a simka ma narodky 7 maja tak nam dojdu gratulovat a zostanu na vikend jedine buduci tyzden ak budes mat cas

ingrid.av
25. apr 2008

Nevadí, nič sa nedeje, tak budúci týžden. Inak všetko najlepšie k narodeninkám 😀

otrivinkajanka
25. apr 2008

juj dakujem ti si mila buduci tyzden ti zavolam ak mozem

ingrid.av
25. apr 2008

Jasné, budem čakat. 😎

otrivinkajanka
25. apr 2008

oki tak sa ti ozvem a ozaj baby kde ste vsetky?nejako to tu zanedbavate

otrivinkajanka
28. apr 2008

no caute herecky pekny slnieckovy den vam prajem

beke
28. apr 2008

ahojte baby, kde ste?

ingrid.av
28. apr 2008

Ahojte, ja už som dnes v práci, Alexke je už lepšie. Inak, nahodila som nejaké nové fotečky kuknite sa. 😵

otrivinkajanka
28. apr 2008

caf ingrid zlata je no simca ma este sopliky asi zajtra pojdem ku lekarovi lebo co jej dal sirup akoze na alergiu mala mi z toho vraca tak uvidim co mi povie uz mam z toho nervy lebo ju chcem dat zaockovat a nemozem

harmi
28. apr 2008

caute 😉

aj ja prajem vsetkym krasny den.cakam kym sa maly zobudi, naobeduje sa a ideme von. 😎

janka- chudatenko Simca.verim ti ze uz mas nervy.uz nech je v poriadku drobec

ingrid- pekne fotecky 😉

otrivinkajanka
28. apr 2008

cau harmi no,ze sa tu aj ukazes musim s nou zajtra ist ku lekarovi nech ju kompletne vysetri lebo ma to uz nebavi

ingrid.av
28. apr 2008

Janka a skúsili ste už Trifed, mojej malej to vždy zaberie na nádchu.
Inak v decembri sme mali tiež také obdobie, že bola nonstop usoplená, tak jej vtedy lekár predpísal antihistaminikum, alebo ako sa to volá, a veľmi nám to pomohlo. Aj trifed obsahuje nejakú takú zložku.
A kam s ňou chodíš? My chodíme k Lukáčovi.

otrivinkajanka
28. apr 2008

ingrid ja chodim ku nagyovi to som neskusala nerada davam malej nejake lieky ktore mi nepredpise lekar ved uvidim ked k nemu pojdem co mi povie

ingrid.av
29. apr 2008

Mne to tiež všetko predpísal a odporučil lekár, skús sa ho na to popýtať, uvidíš, čo ti povie.

otrivinkajanka
30. apr 2008

no bola som s malou u lekara a ze uz je v poriadku som zvedava dokedy teraz je u mna mama tak sa ti ingrid ozvem az buduci tyzden

otrivinkajanka
2. máj 2008

a kde ste vsetky ha?

mia85
2. máj 2008

ahoj baby. konnecne mame doma net. chcem sa opytat, uz ste mali to stretko??? ak nie, nezorganiyujeme nieco??? mne osobne na tom velmi zalezi, bo tu stale nikoho nepoznam...

otrivinkajanka
2. máj 2008

ahoj mia este sme nemali stretko lebo sem baby nejako prestali chodit a dohodnut sa mozeme len tak,ze sem baby dojdu ale nejako to tu zanedbavaju

mia85
3. máj 2008

hmmm, tak na kontakt s ludmi budem odkazana na navstevy malaciek alebo na prichod manyela domov z prace... 😀

beke
3. máj 2008

Ahojte baby,
mia zdravím ťa, ináč bývame blízo seba a aj monr tu býva.

Ostatné kde ste? 😠

mia85
4. máj 2008

ahoj. a nestretli sme sa nahodou teda aj na ihrisku??? 😉

monr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
beke
4. máj 2008

čaute,
mia aj ja málokedy chodím na ihrisko, lebo moja babka má rodinný dom, takže sa máme kde vybehať a mám dosť veľkú rodinu a všetci sa tam stretávame.
Ináč to stretko by už mohlo byť. 🙂

mia85
4. máj 2008

len napiste kedy a pohoda. ja som stale doma... no vlastne vonku s malym ked to ide... teraz je chorucky ale aj tak chodime von na prechadzky. aspon na chvilocku.

monr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
otrivinkajanka
4. máj 2008

no cafte baby uz by sme aj mohli nieco s tym stretkom poriesit vonku zacina byt krasne co vy na to?

mia85
4. máj 2008

monr, byvam v 288. 😉

vesi
5. máj 2008

čaute baby, tak hodím dátum, čo tak 10.5. v sobotu, (ale iba ak bude pekne), niekde kde sa dá sedieť vonku aby sa deti vybehali? 🙂 v DS samozrejme, to je podľa mňa najideálnejšie 😉

ingrid.av
5. máj 2008

Ahojte babenky, ja som tu tiež dlhšie nebola, lebo sa nám stala taká strašná vec

Moja mama je chorá, po porážke+cukrovka+srdce, atď, a na to všetko vo štvrtok spadla a zlomila si stehennú kosť, dnes ju budú operovať. Poviem, Vám, bolo to hrozné, aj Alexka sa strašne zľakla chúďatko.
Teraz nevieme čo bude. Som z toho úplne vedľa. Možno sa už nikdy nepostaví na nohy. 😒

vesi
5. máj 2008

ingrid, tak to je mi ľúto, prajem jej aby sa to zlepšilo, držím palce, nech to v pohode zvládnete...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre