• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dunajská Streda, je tu niekto?

17. júna 2016 
beke hody tu vo vydranoch este neboli co tu byvam rok a pol minuly rok to bolo v blahove ale teraz neviem kedy to bude susedka mi hovorila,ze za 2 tyzdne tak neviem
9. máj 2008 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka,
pýtala som sa sestry a bude to 18.05.2008 budúcu nedeľu a hody bývajú každý rok len kolotoče sú vždy v blahove...my tam chodíme každý rok k sestre. Pár kolotočov býva aj vo vydranoch ale to nie je nič moc.
9. máj 2008 o 23:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem beke ja tam urcite pojdem
10. máj 2008 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby tak buduci tyzden nedela,pondelok,utorok su v blahove hody nepojdete?
11. máj 2008 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj janka,
my ideme v nedeľu k sestre a možno sa pozrieme aj do blahova.
11. máj 2008 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ja mám v sobotu stretávku zo strednej po desiatich rokoch, ale v nedeľu určite pôjdeme kuknúť na kolotoče.
12. máj 2008 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby ingrid ja tu v sobotu mam svokrovcov dojdu gratulovat simce mala dva roky a v nedelu okolo tej druhej pojdem aj so susedou s deckami do blahova tak sa dobre zabav a neprezen to aby si v nedelu vladala ist s dcerou na kolotoc :wink: :slight_smile:
12. máj 2008 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute caute, my sme stale chori, takze len na skok som vas dosla pozdravit. No dufam, ze konecne na tych kolotococh bude prve stretko :slight_smile: urobte potom foto aby sme mohli zavidiet
12. máj 2008 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj baby, ja len na skok, kto je na materskej a z DS, co takto zajtra vo velkom parku??? este sem kukne ci niekto pisal...
14. máj 2008 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cauet baby nejako to tu flakte :angry: mia ja nemozem musim drhnut dom lebo v sobotu mame navstevu ale v nedelu ideme na hody do blahova
15. máj 2008 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janka, Simonke prajeme všetko naj naj k narodeninkám :dizzy_face:
19. máj 2008 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ingrid dakujeme :slight_smile: hovoril ti muz,ze sme sa stretli? dufam,ze sa aj my dve uz stretneme konecne :slight_smile:
20. máj 2008 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čaute baby, kde ste?
Simonke prajeme všetko naj naj.
20. máj 2008 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujeme baby to tu flakaju
20. máj 2008 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, áno Jani hovoril, tak som sa zasmiala :grinning: On nemá problém niekoho osloviť.
To počasie sa nám dosť pokazilo, hrôza :rolling_eyes:
21. máj 2008 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ingrid ja som taka ista pustim sa do reci s hocikym pozerala som spravy od soboty ma byt 26 stupnov
21. máj 2008 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Až od soboty? :unamused:
Však ma dovtedy porazí. Keby aspoň nepršalo. Inak ako sa máte?
21. máj 2008 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved len nech si poprsi a potom,ze maju nastupit letne teploty tak som zvedava ako sa mame?no normalne simka je chvalabohu zdrava vyvadza ostosest zajtra mame ist ku mojej mame ale moc sa mi nechce a co vy?ako alexka je uz zdrava?a co mamina?
21. máj 2008 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Alexka je už zdravá, chvalabou, dúfam, že ju po tomto počasí zase niečo nechytí. Simonku už máš zaočkovanú?
Mama je momentálne doma a o tri týždne by mala ísť do nemocnice na rehabko. Teraz je doma moja sestra Gitka, budúci týždeň bude s ňou moja sestra Iveta a potom si ja beriem dovolenku. Ale že čo bude ďalej ešte nevieme, a veľmi sa bojíme, že už sa na nohy nikdy nepostaví.
21. máj 2008 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to mi je luto ingrid ale netreba to vzdavat niekedy clovek vidi veci horsie ako v skutocnosti su treba verit,ze to bude dobre so simcou idem na ockovanie v juli a buduci mesiac idem na kramare na konrolu s ocami ved mi napis ktory den budes mat taky volnejsi a mozeme sa stretnut hoci aj u mna doma ved ja som so simcou stale sama doma
21. máj 2008 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok, teraz už idem domov z práce, teraz chodievam skoršie, odkedy sa to mame stalo. Dúfam, že nám to už konečne vyjde a stretneme sa. :wink:
21. máj 2008 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved ked budes mat niektory den taky volnejsi,tak sa mi ozvi tc na mna mas :slight_smile:
21. máj 2008 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ingrid tak som to zakrikla simka ma teraz teplotu 39 slahne ma uz uvidim do rana ako jej bude a popripade skocime k lekarovi
21. máj 2008 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mám pocit, že tá tvoja malá je v poslednej dobe dost často chorá :confounded:
Kedy ju dáš zaočkovať, alebo to už máte za sebou?
22. máj 2008 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no akurat sme sa vratili od doktora urobil jej vytery dal jej silne antibiotika ved ma uz ide slahnut,lebo do roka a pol chora nebola a teraz za posledne 3 mesiace stale uz ma to nebavi ockovanie mame 8 jula uz som sa dohodla s lekarom dufam,ze uz bude zdrava
22. máj 2008 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No pekne, určite si celá happy. Hádam sa z toho čoskoro dostane a po očkovaní už bude lepšie. Skoré uzdravenie :wink:
22. máj 2008 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem ved sa uz vyspala a zacala vyvadzat ona aj keby mala hadam 42 teplotu,tak tu bude skakat ako besna ale som rada,ze teploty znasa velmi dobre a ze neni nejaka cintlava len dufam,ze to uz prejde
22. máj 2008 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kde ste všetky? :angry:
27. máj 2008 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja sem chodim stale,ale kde su baby to netusim :unamused:
27. máj 2008 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte hlasim sa po dlhsej odmlke. Ako sa mate? Janka, uz ste zdrave?
U nas nic nove, teplo a same komare :rolling_eyes:
28. máj 2008 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok