Dunajská Streda, je tu niekto?

izus
27. jún 2007

baby je tu nikto z DS, alebo okolia

ingrid.av
28. máj 2008

Ahojte, ja sa teším, že už je konečne super počasíčko 😎 . Škoda, že musím trčať v robote 😝
Včera som už malej napustila bazénik, taká bola happy 😀

ejdzi
28. máj 2008

ozaj kocky, bolo nejake stretko? Ja som prave volala domov, tak moj maly dnes spal od vecera od osmej do rana do desiatej (akurat si dal nad ranom mlieko). To sa ten tata ma 😉

denisads
28. máj 2008

Ejdzi 🙂 🙂 🙂

Ja som tiez tu, ale teraz travim za pocitacom velmi malo casu, sme stale von ak sa da. Momentalne mam ale obe kocky chore, tak snad si najdem trochu casu.
Chystate sa nikde na oslavy dna deti? Viem ze ma byt nieco v sobotu v Maxe, tam sa nechystame, ale rady by sme v nedelu, ak sa budu deti lepsie citit. Viem ze rano od deviatej bude mat nieco Centum volneho casu, sutaze a tak, bude to ako mi bolo povedane v areali nemocnice, pri tenisovych kurtoch. A este som si vsimla ze od stvrtej budu rozne akcie v kulturnom dome, tiez sutaze, dalej som to necitala 😉

ingrid.av
28. máj 2008

Ahoj Deniska, akurát som na teba včera myslela, že ty určite budeš vedieť čo sa chystá v DS na deň detí. Takže v kulturáku budú rôzne aktivity? Bude aj nejaké vystúpenie, alebo divadielko? Nevieš? 😵

ejdzi
28. máj 2008

Ahojte, my sa tento rok este nikam nechystame, maly ma iba rok, tak by z toho asi vela nemal, a ked bude tak teplo ako dnes, tak by som aj zomrela 😀

denisads
29. máj 2008

Ingrid myslim ze ano, aj nieco take tam bude. Skusim to este dnes omrknut 🙂

Ejdzi vcera to bolo fakt dost aj na kona, my sme sice trcali doma v chladku, ale aj ten chladok uz bol vecer prehriaty. Tu pomoze jedine bazenik na zahrade kde sa ocko a mamka detom nasukaju a robia im prekazku na preskakovanie, pripadne podplavanie 😀

otrivinkajanka
29. máj 2008

ahoj ejdzi chvala bohu uz simke nic nie je postavili sme predvcerom bazen na zahrade tak vyvadzame v nom jedna radost sa tesim,ze je konecne teplo a ja sa mozem opalovat 😎 pekny den vam prajem baby

ingrid.av
29. máj 2008

Ahojte, aj my sme nafúkali bazénik, a Alexka bola celá happy. Ale dnes troška pofukuje, tak neviem, či riskneme vodičku.

otrivinkajanka
29. máj 2008

ingrid my mame ten veliky okruhly bazen a pre malu mam este vanicku pri nom ale uz si ju nevsima a len by plavala v bazene dnes je studeny vietor tak sa kupat nebudeme aj ja som vcera nachladla z tej studenej vody

bezaz
29. máj 2008

ahojte baby, potrebovala by som sa poradit.. som zo samorina, takze spadame pod okres DS.. nemate nahodou niektora skusenost, ci v ramci "tehotenskej" PN chodia zo socialky kontroly alebo mozem vypadnut z domu aj mimo vychadzok? ze niekde chodia kontrolovat aj v sobotu 😒

ingrid.av
29. máj 2008

Ahoj bezaz, vitaj, v tomto ti asi neporadím, ale všimla som si termín pôrodu, moja dcérka sa narodila 11. 11. 2005.

ingrid.av
29. máj 2008

Janka, včera som zbehla s malou na zmrzku, tak som videla ako sa kupkáte. Nešla som tam, lebo sme tam boli iba 5 minút, totiž mama bola sama doma, tak sme sa veľmi ponáhlali. 😒

beke
29. máj 2008

Ahojte baby,
bezaz, ja som bola celé tehotenstvo PN a ani raz neprišiel nikto, podľa mňa môžeš kľudne vypadnúť, tehotenská PN je iná ako normálna...aj ja som bola cez PN mimo aj viackrát.

bezaz
29. máj 2008

babule dik, mam z toho celkom strach, co ked ma vymaknu, ked nebudem doma 😝

denisads
29. máj 2008

Ingrid, takze v kulturnom dome budu od stvrtej rozne sutaze, tvorive dielne a tak, od pol piatej by mali byt nejake vystupenia deti zo skolok a skol + nejake ine vystupenia, a od pol siestej nejaka rozpravka, ale netusim ci to bude babkove divadlo alebo nieco ine... Chystate sa?

mia85
29. máj 2008

ahoj. my sa v sobotu chystame do BA do auparku. aj ked je maly este maly a asi nic z toho nebude mat tak aspon atmosferu si uzijeme, ved o to hlavne ide. uz sa tesim... a na kupanie musime my do MA k tatinovi(dedovi), kupil perfektny velky bazen, maly uz dostal aj koleso... 😵 😵 😵

otrivinkajanka
30. máj 2008

ingrid ved si mohla aspom dobehnut pozdravit a malu si mi mohla nechat nech sa santi s detmi by som ti ju potom doniesla

ingrid.av
31. máj 2008

Deniska, dík za info, ale asi tam nepojdeme, lebo máme kúpené lístky na predstavenie macka pooh na nedelu.
Ale dnes by som malú chcela zobrat do maxu, od tretej by tam malo byt niečo také ako macko uško, tak uvidíme.

Janka, malá vás ešte nepozná, takže by tam určite bez o mna nezostala. včera bolo mdd v kulturáku, čo ste nedošli? my sme tam boli, malá si to užívala. Chystáš sa niekam s malou?

otrivinkajanka
31. máj 2008

neboli sme lebo deti nechceli ist chceli sa kupat a popravde v tom teple sa ani mne nikam nechcelo dnes sme nesli nikam vonku bolo pekelne horuco a nechcela som simonku vlacit po nakupnych centrach radsej sme sa vysantili s deckami v bazene

monr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
otrivinkajanka
2. jún 2008

monr ani ja nemam cas sem moc chodit vonku je krasne tak sme cely den vonku a opalujeme sa akurat takto navecer alebo rano sem pozriem kto tu bol ale ako vidim aj ostatne baby na to kaslu 😒

ejdzi
3. jún 2008

Ahojte, takze po par dnoch volna sa znova hlasim. U nas uz ma tiez bazenik svoje stale miesto, maly sa kupka jedna radost maminka sa moci nohy, zatial sa stale nemozem kupat :(

My sme na den deti nikde neboli. Ked som si predstavila, ze sa mam v tom teple niekam trepat az mi zle prislo. Maly by to aj tak este nechapal, takze sme mali den deti v bazeniku.

Rozmyslam teraz nad ockovanim proti kliestom, este sa poradim s doktorkou v poradni. Ockovali ste niektora?
Moj muz mal uz dvoch a malemu som nastastie jedneho odchytila este ked len liezol. Ale az mi zle doslo. Ja som
u nas este v zivote kliesta nechytila, tak ma to dost prekvapilo.

Baby chystate sa niekam v lete na dofcu? My by sme chceli niekam na par dni ale len niekde na Slovensko, pripadne na Moravu lebo nie su peniazky....

beke
3. jún 2008

Ahojte,
my sa chystáme na Balaton, 2.augusta ideme.

My sme boli na deň detí sa s malým kúpať na jazere v Maďarsku, veľmi sa mu to páčilo a ani z vody nechcel ísť von a minulý rok sme ho zase nevedli dostať do vody.

denisads
3. jún 2008

ahojte, no my sme boli nakoniec v nedelu len na hodinku v kulturnom dome, videli sme kuzelnika a tak, prisli sme vlastne kvoli rozpravke ale z nej sme odisli a neboli sme jedini, bola nejaka slaba...

Beke kam na Balaton chodite?

My ideme uz o tri tyzdne do Grecka, sa tesime, minuly rok sme sedeli doma... Len sa trochu obavam cesty, ideme autom...

Baby a co so stretkom, nedohodneme nieco?

otrivinkajanka
3. jún 2008

caute kocky my na dovolenku nepojdeme mozno buduci rok uvidime a to stretko nie je zly napad len to by si museli najst baby cas nanho

ejdzi
4. jún 2008

Ahojte, my by sme prisli na stretko. Asi bude v DS predpokladam. Tak navrhnite nejake terminy...

otrivinkajanka
4. jún 2008

mne to je jedno kedy by sme sa stretli a v ktory den ja som doma stale

beke
4. jún 2008

denisa, ideme do mesta Siófok, už sme tam dvakrát boli ale teraz ideme asi 15-i.

Mne stretko vyhovuje len cez týždeň a skôr doobeda. 🙂

ejdzi
4. jún 2008

ja tiez mozem aj cez tyzden (ak prave nerobim 😉 my doobeda od 10 do 12 spime... ale prisposobime sa vacsine

denisads
5. jún 2008

Ahojte, mne je to tiez jedno, mozem prist hocikde a hocikedy. Co tak na namesti pred Kulturnym domom?
A kto sa este prida?
Ejdzi tak navrhni ktore dni su pre teba dobre, moze byt kludne buduci tyzden niekedy...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre