Dunajská Streda, je tu niekto?

izus
27. jún 2007

baby je tu nikto z DS, alebo okolia

beke
9. jún 2008

Ahojte baby, kde ste?
Mám pre vás novinu...som tehu 🙂 🙂 🙂

monr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
otrivinkajanka
9. jún 2008

no cau beke tak to ti gratulujem a bolo to planovane alebo neplanovane?

vesi
9. jún 2008

beke, gratulujem 🙂

denisads
9. jún 2008

Beke gratulacie 🙂 🙂 🙂

beke
10. jún 2008

Ďakujem baby, bolo to plánované...zatiaľ je to potvrdené z krvi, o dva týždne idem na prvý utz.

otrivinkajanka
10. jún 2008

no tak este raz ti gratulujem aj ja som premyslala nad druhym babom ale som si to rychlo rozmyslela

ingrid.av
10. jún 2008

Ahojte babenky 🙂
Beke, gratulujem ti, a v ktorom si týždni, už si dostala aj materskú knižku? Kedy máš prvý termín? Si šťastná, však??!!! 😉

beke
10. jún 2008

Ahojte, samozrejme, že som šťastná 🙂 som asi v piatom týždni a knižku som ešte nedostala; termín mi vychádza na valentína. 🙂

ingrid.av
10. jún 2008

Takže sa asi narodí v znamení vodnára, ja som vždy chcela dieťa v tomto znamení, lebo aj ja som vodnár. Ja mám narodeninky 12.2.

beke
10. jún 2008

Aj môj syn je vodnár a aj druhé asi bude; budú spolu oslavovať 🙂

denisads
10. jún 2008

Beke tak to budes mat ako ja, rozdiel medzi detmi tri roky a zopar dni 🙂

beke
11. jún 2008

denisa, ano trojročný rozdiel a dva týždne asi. Dúfam, že malý sa dovtedy zmení kým sa narodí druhé, lebo ešte neprespal noc...a keď sa budú budiť obidvaja tak neviem, neviem. 🙂

ejdzi
11. jún 2008

ahojte, beke aj my sa pripajame ku gratulacii 🙂

vesi
11. jún 2008

beke, neboj ešte sa to môže zmeniť, ja mám rozdiel 3 roky a 4 mesiace a je to super 😀 dáš malého do škôlky od 3 rokov?

denisads
11. jún 2008

Beke zmeni, urcite, ved je to este daleko... A ak nie, no ved maju aj tatka, nie? Aspon ja som to spravila tak, ze som spala sama v izbe s babom, a starsia spala obcas sama, obcas s ockom 😉

Inak dnes rano sa nam narodila neterka, a oni to tiez maju tak, rozdiel medzi dcerkami 3 roky a 2 dni 😎 Ale sa tesim, baby, zasa take male vonave babuliatko v rodine 🙂 🙂 🙂

ingrid.av
11. jún 2008

Deniska, to je super, gratulujem. Aj mne už chýba také malé bábetenko. 😒
Keď tie detičky tak strašne rýchlo vyrastú. 😉

beke
11. jún 2008

vesi, malý ide do škôlky až v septembri 2009...
denisa, má tatka ale malý nechce spať s tatkom len so mnou...možno budeme spať všetci traja v spálni a tatko v detskej. 😀
Vďaka za gratulácie 🙂

otrivinkajanka
16. jún 2008

cafte baby a vy ste kde vsetci co?ingrid v nedelu ideme do tych bojnic v piatok idem ku svokrovcom lebo svokor ma narodky a v nedelu do bojnic dufam,ze nam vyde pocasie

ingrid.av
17. jún 2008

Ahojte,

Jani a o čom vlastne bude tá action v Bojniciach?
My sme choré, tak ma bolí hrdlo, že ledva rozprávam.
Janka, chcela som sa ťa spýtať, že od koho si si objednávala tie papučky, čo ti došli, keď sme sa stretli??? 😎

ejdzi
17. jún 2008

Ahojte, ja by som hned isla do Bojnic 😎 bola som tam asi pred sto rokmi, ale pacilo sa. Vtedy sme byvali v Regii, teraz som kukala, ze uz tam maju pekelne ceny 😠 Ja uz som taka unavena zo vsetkeho ze by som prijala aj mesacnu dofcu nicnerobenia 😝 akurat som planovala nejaky minivylet na vikend ale som pozerala
pocasie, tak zase maju byt tridsiatky, takze radsej zalezieme a ani nos nevystrcime 😎

Boli ste uz niektora s deturencami na kupku tento rok? My sa stale chystame aj na to plavanie, ale kedze sa nemozem kupat, tak to posuvam z mesiaca na mesiac 😖

beke
17. jún 2008

ejdzi, my sme boli 1.júna na jazere s malým ale na kupku sme ešte neboli tento rok...minulý rok sme tam párkrát boli. 😎

ingrid.av
17. jún 2008

tak tento rok sme na kupku neboli ešte ani my, ale nafúknutý bazénik na dvore funguje 😎

Janka volala som ti, ale máš asi vypnutý mobil, lebo sa mi zapol odkazovač. Tá stránka je www.juvenalia.sk, a o tom tvojom doktorovi som nepočula nič dobré 😠 😠 😠

ejdzi
18. jún 2008

Dobre ranko,
ako sa nam dnes pekne "vycasilo" 😎 Nas caka tento tyzden este tretie ockovanie, nastastie prve dve maly zvladol uplne bez komplikacii, tak dufam, ze aj tentokrat to tak pojde. Uz mu vyrastla prva stolicka takze sa
z neho stava riadny chlapisko 🙂 Vcera bol cely den s tatom, lebo mama robila, no a papali spolu ceresne a visne, takze maly bol cerveny jak upir este aj psa mame teraz s cervenou potlacou, no bude z neho psi kadernik 😀

otrivinkajanka
18. jún 2008

ingrid ved to,ze ani ja ale ked sme sa sem nastahovali potrebovala som detskeho doktora a nikoho som tu nepoznala tak sused mi poradil tohoto tak som k nemu isla vies nikdy nevies aky je doktor ked k nemu ides prvy krat kliknem tam a pozriem to dakujem ti ejdzi vycasilo?ved prsi ako sproste mam nervy lebo som chcela ist ku gynekologovi a mozem ist tak do ritkaroviec pojdem zajtra ked bude pekne aj my ideme na ockovanie 8 jula tak som zvedava cim ho ockuju?my od narodenia davame malu ockovat infarixom hexa

ejdzi
18. jún 2008

jani vsak som to dala schvalne do uvodzoviek 😉 Ja som tiez rano zmokla, aj ked teraz som v praci a tu svieti slniecko. Maleho tiez ockuju tou latkou co pises chcem sa este teraz opytat na klieste a na tie pneumokoky, lebo ja som uplny analfabet co sa liekov a mediciny tyka a zatial mi nasa doki pripada celkom ok co sa tyka ze poradi a aj ma taky zdravy pristup, ze hned nepredpisuje lieky. Mam totiz kaaamosku, ktora maleho cpe vitaminmy pomaly od narodenia a to sa mi zda dost zbytocne. My radsej tie ceresne 🙂

Jani aky mas problem s doktorom? Mozno si uz o tom pisala, ale nejak to nemozem najst...

otrivinkajanka
18. jún 2008

to som si telefonovala s ingrid ohladne doktorov a tak lebo chcem vymenit obvodneho doktora mojej simonky tak mi ingrid dala stranku inak pozerali ste v pondelok palbu na markize,tam davali o ockovaniach deti ze ake su rizika a co sa moze dietatu stat ked ho zaockuju az mi rozum stal

denisads
18. jún 2008

Jani ty mas za doktora NV? Dobre si to pamatam? Ja ho poznam z nemocnice, ked som tam parkrat bola s Terezkou, a tiez sa mi nepozdaval.

otrivinkajanka
18. jún 2008

ano presne len ma zaskocil tym,ze simka mala velmi vysoke horucky nekaslala nemala sopel nic ani na nu poriadne nepozrel a drbol jej silne antibiotika zacala strasne hnackovat a horucky nie a nie dole tak sme isli na pohotovost a tam mi lekarka povedala,ze okamzite jej mam vysadit ten suprax ze jej idu zadne zuby skoro ma slahlo od nervov teraz ideme na ockovanie tak som zvedava co zasa bude

denisads
18. jún 2008

bojis sa aku bude mat simonka reakciu alebo? lekar sa pravdaze moze mylit, ale asi to nebude jediny problem, ze? ked nie si spokojna, tak si vyber ineho lekara, urcite sa nejaki dobri v ds najdu 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre