Dunajská Streda, je tu niekto?

izus
27. jún 2007

baby je tu nikto z DS, alebo okolia

ingrid.av
26. aug 2008

ejdzi, ako chodievaš a odkiaľ? Ja vyrážam ráno o siedmej z Vydrán, a o tretej poobede zasa padám z roboty

ejdzi
27. aug 2008

ingrid - ja frcim uz o siestej aby som sa vyhla dopravnej spicke a domov chodim okolo pol piatej cca tak 2x do tyzdna ako kedy

beke
27. aug 2008

Ahojte baby, kde ste ostatné?

denisads
28. aug 2008

ahojte, my sa pomaly spamatavame z leta 😉 a chystame sa do novej skolky, ja sa uz obzeram po nejakej robote 😒

ingrid.av
8. sep 2008

Ahojte baby, ako sa máte? čo máte nové? 🙂

beke
8. sep 2008

Ahojte,
my po starom, bruško mi už rastie neviem čo si mám už obliecť, lebo niektoré tehotenské veci sú mi ešte veľké 😠

reni25
9. sep 2008

Ahojte baby , mozem sa k vam pridat??aj ja som z okresu DS , a chlcla by som vediet Vas nazor na Dr.Perhaca popripade na DR.Nagy Tibora , alebo Dr.Lesnickeho.Ja chodim k Nagyovi , len sa mi nejak nepozdava... ☹

ejdzi
10. sep 2008

Ahoj reni, vitam ta medzi nami. Ja tych doktorov velmi nepoznam, jedine Perhaca ale len z pocutia. Viem ze kamoska u neho rodila, ale musela ist tusim do Galanty alebo do Sale, lebo on je vraj pohnevany s DS nemocnicou. Tak neviem co je na tom pravdy, lebo to bolo dva roky dozadu. S ostatnymi som sa nestretla.

u nas vsetko po starom, nase dieta sa meni na maleho certa 🙂 vcera o polnoci chcel pozerat pipi z okna tak konecne o pol jednej pochopil, ze pipi spinkaju a pozerat budeme az rano, tusim nam rastie stolicka, lebo slinky mu tecu jedna radost a tusim aj chytil sopliky, tak dufam, ze to nebude horsie. S navykanim na nocnik stale ziadne vysledky, nesadne si tam ani keby co bolo. Este obcas si sadne na WC ked mu tam dam tu detsku redukciu a chvilu akoze tlaci ale vydrzi tam maximalne pol minuty, zatial sme ale nemali uspech akurat ze si minule tu redukciu prestrcil cez hlavu a mal ju na krku a potom to neslo dole 😎

pocula som ze buduci tyzden budu v DS trhy tak sa asi pojdeme pozriet, chcela by som kupit malemu na zimu ciapku a aj pancusky. Minuly rok tam mala stanok Slovenka, oni maju take cvernove detske pancuchy bez umelin tak pojdeme kuknut.

denisads
10. sep 2008

Ahoj Reni, mne sa tiez Nagy nepozdaval, chodila som k nemu s prvym, potom som ho vymenila. Momentalne som u Foldesa, s tym som bola celkom spokojna.

My sme menili skolku, Terezka uz chodi do DS, do slovenskej triedy, pomaly si zvyka... My si to zatial uzivame doma dve, len ktovie dokedy, hladam si pracu a ked sa nieco dobre najde, pojde aj mladsia do skolky. Na trhy sa aj my tesime, snad vydrzi pekne pocasie a vsetci si ich uzijeme 🙂

reni25
10. sep 2008

Ahojte ejdzi a denisa.
Dakujem vam za rady , uvazujem aj ja nad perhacom , to viem ze nemoze ist do nemocnice v DS ale ked je dobry tak sa oplatí , no nie??inac mi sa uz snazime o baby skoro 2 roky a nejak sa nam nedari , a nakolko chodim k Nagyovi nijako nejaví zaujem o to aby nam pomohol , ani na rozne vysetrania ma neposlal , ani krv mi nezobral , nic , len zakladne ultrazvuk a tak...hovori ze vsetko je v poriadku , ale podla toho to podla mna nevie este zisti, ani manzela neposlal este nikam...tak som trosku z neho zufala...stale hovori ze treba este pockat...ale ja uz nechcem cakat.A to nahodou neviete ci ten Perhac niekomu takto dopomohol a liecenim k babu??alebo aky je ochotny a tak??
Inac mate velmi pekne deti , zavidim vam tie vase radosti snimi, aj aj by som uz chcela... 🙂 . Vam sa asi podarili rychlo tie deticky vsak??

ejdzi
10. sep 2008

reni - moja znama chodila k Puhovi, ja si ho pamatam z DS z porodnice ale neviem aky je a tiez sa snazili dva roky, potom bola u nejakeho endokrinologa tusim ze Egyenes sa vola, ale nie som si ista, ci si to nepletiem, len teraz mi tak napadlo to meno, ten tusim niekde ordinuje v DS, neviem presne, lebo my sme taky problem nemali u nas to islo na prvy sup no a on jej nejako upravoval hormony, potom tam bola aj znama z Blavy a obidve su teraz tehotne, zhodou okolnosti maju dokonca takmer rovnaky termin ak by si chcela mozem sa na to blizsie popytat...

beke
11. sep 2008

reni, vitaj medzi nami
🙂
aj ja chodím k Nagyovi už 4 roky a som s ním spokojná...ja som išla k nemu po pol roku snaženia robil mi asi tri mesiace folikulometriu a potom ma poslal na laparoskopiu lebo som tam mala myom...keď som mala nastúpiť do nemocky tak zistil, že som tehotná ale bohužiaľ bolo to mimomaternicové a museli ma operovať a vybrali mi obidva vajcovody, takže normálnou cestou už som nemohla otehotnieť ☹
Potom ma poslal do Blavy na umelé oplodnenie a teraz mám doma 2,5 ročného syna a som tehotná 18tt 🙂
Nagy bol aj pri pôrode a chcem aby bol aj pri mojom druhom pôrode.
Keď som otehotnela normálne tak sme to ani nečakali a vtedy sa zadarilo, takže podľa mňa veľmi veľa to závisí od psichyky.
Prajem ti veľa úspechov v snažení.

reni25
12. sep 2008

ahojte , to ano , niekto ja snim spokojný iný zasa nie , ale este mu dam asi sancu , pojdem k nemu naposladya uvidime co urobi....ci ma neikam posle alebo nie....A NAgy moze byt u porodoch v nemocnici v DS???

beke
12. sep 2008

ahojte,
Nagy môže byť pri pôrodoch, má aj služby v nemocnici len nemôže robiť cisársky. 😒
Kde presne bývaš?

reni25
12. sep 2008

to ani moc nevadi ...
byvam v Gabcikove ale som z Velkeho Medera.Ty si priamo z DS??kolko mas rokov??ja 25.

beke
13. sep 2008

Ahoj, ja som priamo z DS a mám 33r.
Moja krstná býva v Gabčíkove.

barunka
14. sep 2008

ahojte kočky. idem na vás s trošku odveci otázkou, ale chcela by som vedieť, či aj v DS otvárali obchod KIK..
a ešte by som chcela vedieť, či aj v DS sú tak beznádejne "vykradnuté" obchody. Potrebujeme kočke nakúpiť na jeseň a zimu a v BA sme nič nezohnali...

ejdzi
16. sep 2008

ahoj barunka, neviem ako je to v ds, uz som tam dlhsie nebola. My sme boli kuknut v pondelok Gyor a myslim, ze tam mali vselico. Ja som hlavne potrebovala pre maleho topanky, kedze sa tak schladilo, nemala som mu co obut.

beke
16. sep 2008

Ahoj barunka, aj v DS otvorili obchod KIK ale či tam majú niečo to ti neviem povedať...chystám sa tam tento týždeň, potom ti dám vedieť.
ostatné kde ste?

ejdzi
16. sep 2008

ako zvladate toto uzasne pocasie? my sme vsetci uzasne prechladnuti. Maly ma sopliky uz tyzden a stale sa to nelepsi, ani nevie chudatko poriadne spat stale sa budi, vcera u nas prsalo non-stop, takze sme ani vonku neboli a on kazdu chvilu pri dverach a nechapal 😢

denisads
17. sep 2008

Ahojte,
my sme tiez chori, starsia je doma, takze pokracujeme v prazdninach 😉 Ejdzi prajem skore vyzdravenie 🙂

beke
18. sep 2008

Ahojte, všetkým prajem skoré uzdravenie 🙂
barunka, bola som v obchode KIK a majú tam toho dosť a stále aj dokladali, takže je z čoho si vyberať 🙂

tilly
18. sep 2008

kočky, čo viete o jarmoku v DS?

barunka
18. sep 2008

beke, ďakujem. 🙂 ja som už na nervy, lebo nikde neviem zohnať prechodné a zimné šaty, všade všetko buď vypredané, alebo nemajú našu veľkosť.
a nevieš náhodou aj otváracie hodiny? Sú aj cez víkend? Je to tam na začiatku DS v tom prvom nákupnom??

beke
18. sep 2008

barunka, je to tam na začiatku DS vo Family Center, otváracie hod. ti presne nepoviem ale určite majú otvorené aj cez víkend.
tilly, dnes som sa bola pozrieť na jarmok a stále to isté ako každý rok...dá sa tam nakúpiť.

tilly
19. sep 2008

beke, tam sú akože handry a tak? sú tam aj nejaké atrakcie pre deti, stánky s jedlom a tak? lebo ak sú tam len handry, to nechcem...

beke
19. sep 2008

tilly, je tam všetko, kolotoče aj stánky s jedlom.

otrivinkajanka
26. sep 2008

Caute baby dlho som tu nebola co mate nove?Reni vitam ta ja chodim k Lesnickemu a som s nim maximalne spokojna. Simonka je nachladnuta ale ani sa necudujem je take hnusne pocasie cez vikend ma byt pekne asi pojdeme do zoo mohlo by byt este pekne lebo tieto chladne rana su hnusne 😠

host2008
28. sep 2008

Ahojte mozem sa k vam pridat? Ja som priamo z DS. Teda som sem pristahovana z BA uz skoro rok.

beke
29. sep 2008

Ahoj host, vítam ťa medzi nami aj ja som priamo z DS.
Kde presne bývaš?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre