Dunajská Streda, je tu niekto?

izus
27. jún 2007

baby je tu nikto z DS, alebo okolia

host2008
29. sep 2008

Ahoj beke priamo na namesti a ty?

beke
30. sep 2008

Ahoj, ja na námestí SNP a ty na ktorom?

host2008
1. okt 2008

A.Vamberyho

otrivinkajanka
1. okt 2008

Cafte baby ahoj host aj ja som z blavy
byvam vo vydranoch teraz v oktobri to bude uz 2 roky co som tu ale to ubehlo ani som sa nenazdala 🙂
a odkial z blavy si?ja z petrzky

host2008
2. okt 2008

Ja som z Dubravky 🙂

otrivinkajanka
2. okt 2008

a co ta privialo sem na dolnu zem? 😀

host2008
3. okt 2008

2 veci 1: aj moji rodicia sa odstahovali (do Madu) 2: ceny bytov 😀 Planovali sme rodinku, tak sme potrebovali vacsi byt a v Blave sme boli iba v garzonke co bolo na maslu. Ked sme sa obzerali po vacsich bytoch, tak sme zistili, ze tudy cesta nevede, lebo nemali sme zbytocne 3 miliony tak sme zakotvili v DS, ale nelutujem. Velmi sa nam tu paci. Uz by som sa do BA nevratila byvat. Sice este tam obaja pracujeme, ale aj to by som chcela zmenit 😉

otrivinkajanka
3. okt 2008

No my sme na tom rovnako tiez sme tu kupili dom
ved nas barak by stal niekde pri blave aj 5 milionov ved sme neni daleko od ba len mi je tu smutno par ludi tu poznam ale to je tak vsetko

host2008
3. okt 2008

Ja tu nepoznam nikoho. Sice sa sem stahuje moj kolega, ale nejako sa mu tu nechce byvat. Cize sme sami v meste kde nikoho nepozname. Vpodstate je to teraz trosku jedno, lebo aj tak doma iba prespavame vdaka tomu ze robime v BA a ked ideme co to povybavovat, kuknut kamosov a nakupit, tak prideme neskoro vecer a rovno skaceme do vane a do postele, ale je mi luto, ze tu nikoho nepoznam, nemam si ist s kym pokecat alebo tak.

otrivinkajanka
3. okt 2008

No tak to mas zatial dobre ale ked budes mat babo,tak budes doma cele dni mne uz z toho niekedy pekne hrabe chodim s malou von na prechadzky len ma stve,ze tu nepoznam nejake mamicky s deckami co som mala susedku s detmi sa odstahovala do vedlajsej dediny a ked je vonku skaredo tak sa mala nudi buduci rok ju dam do skolky tak bude aspom v kolektive 🙂

otrivinkajanka
23. okt 2008

Caute baby a vy ste sa kde vsetky stratili? ☹

kira0039
23. okt 2008

ahoj 😉

ejdzi
27. okt 2008

Ahojte, ja sa priznavam, ze som sa sem nejak pozabudla kuknut. Ako sa mate?
U nas vsetko OK, akurat sme vcera mali doma mensi poplach. Moj jeden a pol rocny synator vymkol deda z domu (ja som nebola doma) a dedo sa nevedel k nemu dostat. Samozrejme ako naschval, vsetky okna zatvorene, tak nakoniec musel rozmontovat vchodove dvere a vybrat sklo. Esteze maly si z toho nic nerobil.

ejdzi
27. okt 2008

baby este ma tak napadlo, ze sme onoho casu dohadovali nejake stretko, tak ci neskusime spachat nejake to jesenne. Co vy na to?

otrivinkajanka
28. okt 2008

Ahoj ejdzi no napad je to dobry,ale ako sa tak na to pozeram,tak kopec bab sem uz nechodi a urcite nebude mat zas kazda cas 😒

ejdzi
29. okt 2008

janka: no to napadlo aj mna, asi to bol len taky vykrik do prazdna 🙂 mozno to bude tym, ze my "vidiecke" mamicky sme furt s detickami po vonku a nemame cas vysedavat pred PC ako bratislavske (aspon v mojej teme podla mesiaca kedy sa maly narodila, tam mamicky normalne sutazia, ktora sa rano prihlasi prva) 😀 dufam, ze tymto nikoho nenastvem ked som to napisala 🙂

denisads
29. okt 2008

ahojte, ja sem este obcas pozriem, co je nove, a stretko by potesilo 🙂 Ved sa zorganizujte tie co nie ste stale doma, ja nemam problem prist, pripadne aj niekoho po ceste vyzvihnut 🙂

ejdzi
4. nov 2008

tak skusim teda nieco navrhnut: ja robim uz teraz kazdy den, ale mozem poobede zhruba okolo tretej, len skoda, ze je tak skoro tma, alebo potom cez vikend to by som mohla aj doobeda...

otrivinkajanka
4. nov 2008

Ahojte baby ja mozem od pondelka do piatku soboty a nedele je moj stary doma takze ja sa uplne prisposobim kedy to bude vyhovovat Vam 🙂

denisads
4. nov 2008

poobede po tretej by to bolo fajn, ja vtedy akurat vyberam starsiu zo skolky, takze sme v DS vtedy... A ved do tej piatej sa este da. A co miesto? Detske ihrisko? Alebo inde?

ejdzi
4. nov 2008

caute, ja som mobilna, takze prideme kamkolvek. Ja DS uplne podrobne nepoznam, ale nejake ihrisko by bolo OK, aby sa deti pohrali... Skus nejake navrhut Denisa ok?

denisads
4. nov 2008

my chodievame na dve, jedno je pri stanici, je tam pomenej moznosti pre deti, ale mne sa tam pacia tie stromy a trava, akurat neviem ci tam uz takto k veceru nebude vela mladych, je tam totiz bufet... Pripadne to mozem omrknut niekedy cestou.
to druhe je az pri futb.stadione, je fajn, kopec smykaliek, hojdaciek a tak, len mam pocit ze tam budeme akurat tak behat za detmi, teda aspon ja stale beham a aj tak ich vzdy stratim 😉

ejdzi
4. nov 2008

denisa: to pri stanici poznam, raz sme tam aj my zabludili. Ani som o tom nevedela, len skoda, ze tam mladeznici robia bordel, aspon v lete ked sme tam boli tak kopec spiny a flias tam bolo. To pri stadione som len videla, tam sme este neboli... este uvidime co na to Janka 🙂 myslim, ze asi nik iny sa neprida.

otrivinkajanka
6. nov 2008

Caute baby no u mna to teraz nepojde riesim stahovanie mojej mamy sem ku nam
mama sa rozhodla,ze chce u nas byvat tak teraz hladame podnajomnikov do jej bytu a riesime stahovanie ozvem sa majte sa zatial 🙂

ingrid.av
10. nov 2008

Ahojte, ja som tu už tiež dobre dlho nebola, sorry 😒 , ale od kedy robím v BA, jednoducho nič nestíham. Plus malá, plus mamina. Je toho na ¨mňa v poslednej dobe nejak veľa. Vidím, že sa tu snažíte zorganizovat nejaké stretko, nie je to zlý nápad, ale ja o tretej ešte len končím v práci. A čo sa týka ihrísk, ja si tiež myslím, že by sme sa tam moc neporozprávali, lebo by sme behali za detičkami. A čo tak v maxe? Že by sme si sadli hore na pizzu, alebo tak? 😉
Janka vidím, že už nebudeš sama, keď sa mamina pristahuje. Dojdi niekedy na kavču. Aj ja už som veľa krát rozmýšlala, že by som dobehla, len to mám troška komplikovanejšie, kvoli mame. Teraz má také zdravotné problémy, že sa nedá nechat ju samú. Okolo tej štvrtej pol piatej už bývam doma.
My budeme mat asi cez víkend oslavu, keďže moja Alexka bude mat zajtra narodeninky, už bude veľká trojročná slečna. 😀
No dobre, tak sa zatial majte pekne, idem dat moju slečinku spinuškat, keďže ju zajtra čaká školka.

pááááááááá

luzzie
13. nov 2008

halo....dlho žiadna mamina z DS...klesla porodnosť???? 😉 kebz sa tu niekto nasiel, posli radsej IP :D pa

tilly
22. nov 2008

halooo??? baby viete mi poradiť, kde v DS je to umelé klzisko a či funguje??

monr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
otrivinkajanka
5. jan 2009

No caute baby a s vami je preboha co?kde ste sa stratili?inak pekny Novy rok Vam vsetkym prajem 😉

beke
15. jan 2009

Ahojte baby,
všetko dobré do nového roku 🙂
monr, gratulujem k tehotenstvu...mne sa to už kráti mám len 4 týždne a malý má už 2.8kg 🙂
umelé klzisko funguje
luzzie, ahoj si z DS?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre