• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dunajská Streda, je tu niekto?

30. júna 2017 
Ahoj Beke tak tehotna som aj ja som v 10 tyzdni tebe sa to krati drzim palce :grinning:
19. jan 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka, gratuluuujem...budeš mať letné bábo?

kráti sa mi to...dnes som bola v poradni všetko ok :slight_smile:
19. jan 2009 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky muzu se k vam pridat?Bydlim na Slovensku uz 3 roky,kousek od DS,v oktobri se nam narodil chlapecek Tamas. :slight_smile:
23. jan 2009 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj aluli,
vitaj medzi nami...odkiaľ si presne?
Gratulujem k chlapčekovi :slight_smile:
23. jan 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cafte baby nebola somtu dlhsie lebo sme mali doma nejake problemy a mne byva zle ako psovi tak som rada,ze zijem :grinning:
Beke termin mam 13 augusta cez horucavy sa teda tesim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ahoj Aluli tak ta tu vitam a kde pri Ds byvas?ja byvam vo Vydranoch a gratulujem k babatku nech ste zdravi :wink: :grinning:
27. jan 2009 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kde ste ostatné,

janka, tak to bude levíča ako ja...prajem ti pekné tehotenstvo :slight_smile:
28. jan 2009 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Beke dakujem zatial je hrozne byva mi strasne zle. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dnes som bola u lekara dal mi tehotensku knizku zobrali mi krv a ukazal mi na ultrazvuku uz ma rucicky nozicky tvaricku a pekne narastlo odvtedy co som unho naposledy bola len dufam,ze vysledky budem mat v poriadku a to male bude zdrave ze vraj som v 13 tyzdni tak uz mam dufam po kritickom obdobi,ale lieky beriem stale tak to bude hadam dobre :wink:
28. jan 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
beke, dakujem, tebe sa to teda ozaj krati, tak nech ti to dobre dopadne
otrivinkajanka aj tebe gratulujem, uz aby ti nebyvalo zle, mne tiez bolo tie prve tri mesiace, teraz su zas ine problemy, pevne verim, ze to coskoro prejde. :unamused:
30. jan 2009 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky no to dufam aj ja,ze ma to uz prejde niekedy mi je fajn aj tri dni a potom mi je zle ako psovi lekar hovoril,ze to byva do 16 tyzdna no dufam,ze dovtedy ma to nebude trapit :grinning:
2. feb 2009 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
beke vraj už porodila, takže ak je to tak, srdečne gratulujem.

janka, tebe gratulujem k tehotenstvu, neboj tie nevoľnosti prejdú, ved to už poznáš, nie? :grinning:

moni a ty pekne lež a oddychuj :wink:
8. feb 2009 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobry vecer zenicky,nemozte mi pomoct???hladam kristinu z d s.ma dvoch chlapcov samka a robka?netukne tu niekedy???
8. feb 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aahooooj monika wwwaauuu som rada ze aj teba som tu nasla :slight_smile: :grinning: :sweat_smile: :dizzy_face: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. feb 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak aj touto cestou zelam malemu danielkovi vsetko dobre,hlavne vela zdravia,a nech ste vsetci spolu stastni :slight_smile:
8. feb 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a aj bence je uz riadny chlap, :sweat_smile: zlaty je a podla mojho cela mama :slight_smile:
8. feb 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sa tesim az budes doma z porodnice,a budes mat trosku casu,tak tukni prosim ta,a pozyvam ta k nam do presova....presovcanky2,alebo ja tebe tu to je jedno :sweat_smile:
jejejej velmi som rada ze som vas nasla :sweat_smile:
8. feb 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky dakujem viem beke ma babatko citala som to tam kde si mamicky pisu o porode v ds no mna to caka v auguste tak sa mam na co tesit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
11. feb 2009 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, tak už som domka...ahoj adriana :slight_smile:

oznamujem vám, že sa 8.2.2009 o 3.05 hod. narodil malý Daniel s mierami 3500g a 53 cm.
13. feb 2009 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Beke moc gratulujem tak uz to mas za sebou :grinning:
dufam,ze sem das aj nejake foto maleho :wink:
13. feb 2009 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
beke caj caj :slight_smile: vy ste sikovni....kedy si prisla domov???ako bence? rad ze ma brasku?
a ako to zvadli chlapi sami doma bez mamky?
13. feb 2009 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ano daj foto prosim aj ja som zvedava??? :confused:
13. feb 2009 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a eva.......?ako ste v kontakte ci nie?jak sa ma.....ak budes s nou tak ju pozdrav...a tu kiku nahodou nepoznas???
a mam vo vasom meste aj byvalu kolegynku ....prestahovali sa do dunajskej stredy.....musim aj ju najst :slight_smile:
13. feb 2009 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
otrivinkajanka...na fotke pekna torta,lienka :slight_smile:
moja dcerka ja na lienky zatazena,tiez sme 3 narodeniny oslavovali s lienkou :slight_smile: pozdravujeme simonku :sweat_smile:
13. feb 2009 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasne prezitie v a l e n t i n s k e h o dna,vela lasky nehy pozornosti,vela pusiniek aj od deti sa rata... :wink: :wink: :dizzy_face:
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: nam zacina zima,snezi stale snezi....a u vas ako? :confused:
14. feb 2009 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adriana dik to mi dala robit kamoska pre simonku aj tento rok jej dam urobit nejaku este neviem aku tu v orechovej potoni je super cukrar tak sa s nim dohodnem :wink:
14. feb 2009 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
torta musi byt,aj ja som videla peknu...a uz bola dohoda,alebo motylikova,alebo slnieckova :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
14. feb 2009 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujem baby, keď budú fotečky tak nahodím...vo štvrtok poobede sme prišli domov, bence sa teší, že má brata a vydržali to bezo mňa :slight_smile:
14. feb 2009 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj beke gratuluji k chlapeckovi a preji vam hodne zdravi :slight_smile:
14. feb 2009 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja este neviem aku jej dam urobit,ale asi macicku alebo konika pozriem na internete nejake inspiracie tento rok mam plny oslav v marci ma moj stary narodky ja v aprili simonka v maji v auguste rodim to mam meniny svokra narodky svagrinej dcerka narodky na moje meniny potom v septembri je marie to je moja mama a svokra no hrozne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. feb 2009 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte zenicky....kde ste???
:sweat_smile:
16. feb 2009 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme doma,vikendovali sme na dedine.....super...snehu vyse kolien....taka zmena....a vy mate snehu???tam na dolnej zemi???
16. feb 2009 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok