Dunajská Streda, je tu niekto?

izus
27. jún 2007

baby je tu nikto z DS, alebo okolia

otrivinkajanka
19. jan 2009

Ahoj Beke tak tehotna som aj ja som v 10 tyzdni tebe sa to krati drzim palce 😀

beke
19. jan 2009

janka, gratuluuujem...budeš mať letné bábo?

kráti sa mi to...dnes som bola v poradni všetko ok 🙂

aluli
23. jan 2009

Ahojte kocky muzu se k vam pridat?Bydlim na Slovensku uz 3 roky,kousek od DS,v oktobri se nam narodil chlapecek Tamas. 🙂

beke
23. jan 2009

Ahoj aluli,
vitaj medzi nami...odkiaľ si presne?
Gratulujem k chlapčekovi 🙂

otrivinkajanka
27. jan 2009

Cafte baby nebola somtu dlhsie lebo sme mali doma nejake problemy a mne byva zle ako psovi tak som rada,ze zijem 😀
Beke termin mam 13 augusta cez horucavy sa teda tesim 😝
Ahoj Aluli tak ta tu vitam a kde pri Ds byvas?ja byvam vo Vydranoch a gratulujem k babatku nech ste zdravi 😉 😀

beke
28. jan 2009

Kde ste ostatné,

janka, tak to bude levíča ako ja...prajem ti pekné tehotenstvo 🙂

otrivinkajanka
28. jan 2009

Beke dakujem zatial je hrozne byva mi strasne zle. 😝
dnes som bola u lekara dal mi tehotensku knizku zobrali mi krv a ukazal mi na ultrazvuku uz ma rucicky nozicky tvaricku a pekne narastlo odvtedy co som unho naposledy bola len dufam,ze vysledky budem mat v poriadku a to male bude zdrave ze vraj som v 13 tyzdni tak uz mam dufam po kritickom obdobi,ale lieky beriem stale tak to bude hadam dobre 😉

monr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
otrivinkajanka
2. feb 2009

ahojky no to dufam aj ja,ze ma to uz prejde niekedy mi je fajn aj tri dni a potom mi je zle ako psovi lekar hovoril,ze to byva do 16 tyzdna no dufam,ze dovtedy ma to nebude trapit 😀

vesi
8. feb 2009

Ahojte,
beke vraj už porodila, takže ak je to tak, srdečne gratulujem.

janka, tebe gratulujem k tehotenstvu, neboj tie nevoľnosti prejdú, ved to už poznáš, nie? 😀

moni a ty pekne lež a oddychuj 😉

adrianamickova
8. feb 2009

dobry vecer zenicky,nemozte mi pomoct???hladam kristinu z d s.ma dvoch chlapcov samka a robka?netukne tu niekedy???

adrianamickova
8. feb 2009

aahooooj monika wwwaauuu som rada ze aj teba som tu nasla 🙂 😀 😅 😵 😝

adrianamickova
8. feb 2009

tak aj touto cestou zelam malemu danielkovi vsetko dobre,hlavne vela zdravia,a nech ste vsetci spolu stastni 🙂

adrianamickova
8. feb 2009

a aj bence je uz riadny chlap, 😅 zlaty je a podla mojho cela mama 🙂

adrianamickova
8. feb 2009

tak sa tesim az budes doma z porodnice,a budes mat trosku casu,tak tukni prosim ta,a pozyvam ta k nam do presova....presovcanky2,alebo ja tebe tu to je jedno 😅
jejejej velmi som rada ze som vas nasla 😅

otrivinkajanka
11. feb 2009

Ahojky dakujem viem beke ma babatko citala som to tam kde si mamicky pisu o porode v ds no mna to caka v auguste tak sa mam na co tesit 😝 😀

beke
13. feb 2009

Ahojte, tak už som domka...ahoj adriana 🙂

oznamujem vám, že sa 8.2.2009 o 3.05 hod. narodil malý Daniel s mierami 3500g a 53 cm.

otrivinkajanka
13. feb 2009

Beke moc gratulujem tak uz to mas za sebou 😀
dufam,ze sem das aj nejake foto maleho 😉

adrianamickova
13. feb 2009

beke caj caj 🙂 vy ste sikovni....kedy si prisla domov???ako bence? rad ze ma brasku?
a ako to zvadli chlapi sami doma bez mamky?

adrianamickova
13. feb 2009

no ano daj foto prosim aj ja som zvedava??? 😕

adrianamickova
13. feb 2009

a eva.......?ako ste v kontakte ci nie?jak sa ma.....ak budes s nou tak ju pozdrav...a tu kiku nahodou nepoznas???
a mam vo vasom meste aj byvalu kolegynku ....prestahovali sa do dunajskej stredy.....musim aj ju najst 🙂

adrianamickova
13. feb 2009

otrivinkajanka...na fotke pekna torta,lienka 🙂
moja dcerka ja na lienky zatazena,tiez sme 3 narodeniny oslavovali s lienkou 🙂 pozdravujeme simonku 😅

adrianamickova
14. feb 2009

krasne prezitie v a l e n t i n s k e h o dna,vela lasky nehy pozornosti,vela pusiniek aj od deti sa rata... 😉 😉 😵
😵 😵 😵 nam zacina zima,snezi stale snezi....a u vas ako? 😕

otrivinkajanka
14. feb 2009

adriana dik to mi dala robit kamoska pre simonku aj tento rok jej dam urobit nejaku este neviem aku tu v orechovej potoni je super cukrar tak sa s nim dohodnem 😉

adrianamickova
14. feb 2009

torta musi byt,aj ja som videla peknu...a uz bola dohoda,alebo motylikova,alebo slnieckova 😅 😅 😅

beke
14. feb 2009

Ďakujem baby, keď budú fotečky tak nahodím...vo štvrtok poobede sme prišli domov, bence sa teší, že má brata a vydržali to bezo mňa 🙂

aluli
14. feb 2009

Ahoj beke gratuluji k chlapeckovi a preji vam hodne zdravi 🙂

otrivinkajanka
14. feb 2009

Ja este neviem aku jej dam urobit,ale asi macicku alebo konika pozriem na internete nejake inspiracie tento rok mam plny oslav v marci ma moj stary narodky ja v aprili simonka v maji v auguste rodim to mam meniny svokra narodky svagrinej dcerka narodky na moje meniny potom v septembri je marie to je moja mama a svokra no hrozne 😝

adrianamickova
16. feb 2009

ahojte zenicky....kde ste???
😅

adrianamickova
16. feb 2009

my sme doma,vikendovali sme na dedine.....super...snehu vyse kolien....taka zmena....a vy mate snehu???tam na dolnej zemi???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre