Dunajská Streda, je tu niekto?

izus
27. jún 2007

baby je tu nikto z DS, alebo okolia

adrianamickova
22. mar 2009

niesli ste pohana a uz mate krestana 🙂 u nas sa tak hovori...
ako ste dopadli?
co vsetko si chystala,na pecenie asi casu nemas ci ano...?doma ste robili ci niekde v restike???
tak gratulujem....uz len byt zdravi a vsetko pojde... 😵 😵 😵

beke
23. mar 2009

ahojky,
všetko prebehlo perfektne, malý bol kľudný aj si kostol popozeral...robili sme to u mojej babky, ona varila piekla, torty sme objednali...bolo nás 25 u nás by sme sa nezmestili a spolu sme oslávili Jozefov a Gabriela.

adrianamickova
5. apr 2009

ahoj moni 😀
co mate nove? 🙂

adrianamickova
5. apr 2009

u nas 3 dni krasne teplo ako v lete,dievcata si pytali vonku bazen 🤐
dnes zaspali,vikend ich zmoril....aj im chuti jest...co sa vybehaju...
choroby nam ustupili,zajtra este ideme na kontrolu....
chystas nieco extra na velku noc....budete doma? 😵

muffinka
8. apr 2009

Ahoj mamičky z DS a okolia.
Chcem sa len spýtať. Je v DS nejaké cvičenie s detičkami? Alebo nejaké centrum, či združenie mamičiek kam by sme mohli chodiť?

beke
10. apr 2009

ahojte,
aďka, máme sa fajn, na Velkú noc budeme domka...aj u nás je velmi teplo takže môžme o dušu kočíkovať po vonku.

muffinka, v DS je len v kultúrnom dome združenie, tam chodia mamičky s detičkami v pondelok a stredu tuším od 9.30 do 12.00

adrianamickova
10. apr 2009

Vesele Velkonocne sviatky,hodne sibacky a oblievacky,
ženam vela vody,chlapom vela vinka a detom nech vo vrecku zopar minci cinka... 😀 😀 😀

beke
21. apr 2009

Ahojte,
kde ste baby?
Aďka, ako sa máte? Včera sme boli v poradni a malý má už 5680g...

adrianamickova
21. apr 2009

moni,za chvilu nas dobehnete 🙂,pribera dobre...
sa tesime ze je teplo,uz sme viacej von ako dnu,aj teraz sa chystame do naseho kolubu mamiciek
a akoze ideme s detmi do parku
a presne pred tyzdnom sme stratili fotak,tak to je smutne,ale vcera som si vydrazila jeden za dobru cenu
na mimiaukciach,to licitovanie sa mi zapacilo....som uz pre dievcata saty,topanocky,detsky kociarik,jeden mame a na nom je bitka,ta preto a aj veci pre seba obuv na leto ,je tam vela veci zaujimavych,len to treba sledovat
uz mam v zahrade vsetko posadene,tak s dievcatami iba polievame a už sa nemozu dockat jahod 😝 😝 😝

adrianamickova
15. máj 2009

cely maj nikto???
ženy kde ste?

mimi17.11
28. máj 2009

ahojte ja som tu tiez nova a este ktomu z DS 🙂

beke
29. máj 2009

Ahoj mimi odkiaľ si presne?
Ahoj Aďka ako sa máte?

dsnadja
29. máj 2009

ahojte tak ja som z DS konkretne zo sever2 a byvam tu už 100rokov 😀 ...byvam v panelaku ale tiahne ma to do domčeka zo zahradou....tak som si dala paradajky na balkon a robim sa že som na dedine a mam zahradu 😅.....

beke
31. máj 2009

ahoj nadja aj ja bývam na sever 2 v paneláku ale iba 5 rokov 🙂

dsnadja
31. máj 2009

😅 neboj ved ma dostihneš......

beke
1. jún 2009

a v ktorom bývaš...ja na nám.SNP. 🙂

dsnadja
1. jún 2009

aj ja byvam na nam.SNP 😉 194

beke
1. jún 2009

ja 195 🙂

dsnadja
1. jún 2009

no vidiš aky je svet maly 😀

beke
2. jún 2009

možno poznáš môjho manžela aj on tu býva už 100 rokov...máš deti? 🙂

dsnadja
3. jún 2009

ahoj beke ano mam deti už som si ich dala aj do pasu.....

lenca30
8. jún 2009

ahojte, ja som z okolia dunajskej stredy.baby necitla som to cele, alechcem sa opytat, vy ste rodili v DS?ja chcem ist do blavy ale neviem ako to bude s tou cestou, ci to nie je daleko

beke
8. jún 2009

Ahoj lenca, ja som odrodila obidve deti v DS a nešla by som do BA...tá cesta nie je daleko, väčšinou od prvej kontrakcie až po samotný pôrod to trvá dlhšie...

lenca30
9. jún 2009

ako si bola spokojna? hlavne na sestonedeli, a su v nemocnici aj predporodne cvicenia pretehulky??

beke
10. jún 2009

Bola som spokojná so všetkým ...až na tú stravu, ale dá sa to vydržať...milé sestričky aj detská lekárka, šestonedelie je presťahované do nových priestorov...cvičenia neviem či sú ja som nechodila...

mimi17.11
12. jún 2009

Halooooooo, nik tu nie je?????

beke
14. jún 2009

Ahojte
mimi odkiaľ si presne?
aďka ako sa máte?

adrianamickova
16. jún 2009

ahoj kočky z juhu 😀 pozdravujeme vás z Prešova
moni...dobre diki,sa tešíme že teplo,ale dnes dusno...stupeň 300 😉 fúka vietor,už som bola chytať slnečník po dvore 🙂,boli sme v poľsku na jahody tak zaváram,mrazím varím lekvár...a ešte záhrada,stále dokola
sonka sa už teší do školky,zdravé sme a to je základ....a vy?pusinky letia danielkovi aj bence nech chytá,cmuk cmuk,cmuk,cmuk 😀 😀 😀

muffinka
18. jún 2009

Lenca30 - prve dieta som rodila na Antolskej v BA, ale to sme tam aj byvali. Druhe som rodila tiez na Antolskej a to sme uz byvali v okoli DS. Ani som nerozmyslala nad porodom v DS. Tiez som mala strach z dialky, ale vsetko prebehlo ok.

lenca30
23. jún 2009

muffinka prosim ta a pediatra mas kde? ja by som radsej v BA, ale neviem ci mi to nebude lepsie v DS. sak este uvidim

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre