Dunajská Streda, je tu niekto?

izus
27. jún 2007

baby je tu nikto z DS, alebo okolia

monr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
cibi1135
9. feb 2010

caute baby boze jak som rada ze som vas nasla na pokec sice co som si vsimla ze ste asi vacsia cast priamo s DS ale aspon si mam s kym pokecat mi byvame v Gabcikove asi tak 2 roky a poviem vam pravdu mam velky problem najst si kamosku je tu dost bab ale tazko sa da zapadnut teraz to neberte jak odsudzovanie ale ked mi nerozumeju alebo ja im ako si mame najst spolocnu rec tak som rad ze ste tu vy

monr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
thera1
10. feb 2010

ahoj cibi...tu si teda tiež moc nepokecáš 🙄

dtimi
11. feb 2010

Ahoj cibi 🙂 .....ja rozumiem aj hovorím po slovensky aj po maďarsky,tak som naozaj taká "výnimka"???? 😒

cibi1135
12. feb 2010

tera1.. preco si myslis ze si nepokecam? ved ked sa pozriem spat ta kec klub funguje je pravda ze s mensimi prestavkami ale ved to je normalne nie je kazdy den cas a chut sadat za PC
monr diky za privitanie
dtnimi mas velku vyhodu ze rozumies obom jazykom ja sa akurat vzdy pozeram jak tela na nove dvere ked sa spusti madarcina aj ked sa snazim s mimiky nieco porozumiet aj nejake slovicka sa prilepili ale v poho muz je prekladatel a je tiez pravda ze jeho kamosi sa snazia rozpravat po slovenky v mojej spolocnosti za co som im vdacna prepnu sami bez upozornenia tak dik ze ste sa ozvali 🙂

vesi
12. feb 2010

Ahoj cibi, aj ja bývam v Gabčíkove 😀 napíš niečo osebe, v ktorej časti bývaš, či si vydatá, máš deti, koľko máš rokov a pod. 😉

čau Moni, ako sa máš? 😀

cibi1135
12. feb 2010

cauko vesi super no ja byvam co ja viem ci je to cast no proste pri parku a privydala som sa sem mam 32 a dve deturence bonzni nieco na seba

vesi
12. feb 2010

no, ja bývam v podstate tiež skoro pri parku, resp. na tom sídlisku oproti futbalovému štadionu 😀 aké staré máš deti?

monr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
otrivinkajanka
13. feb 2010

Cauko baby dlho som tu nebola ani nemam cas Ninka ma strasne zamestanava 😀
Ako sa mate?

vesi
13. feb 2010

ahoj Moni, no ja by som sa aj stretla, len neviem kedy, ked som stále v robote 😝

Ahoj Janka, ten čas tak rýchlo letí, nedávno si bola len tehuľa a teraz má už tvoja malá pol roka 😀 ako sa Vám darí?

cibi1135
13. feb 2010

mam starsieho syna Patka tomu bude v utorok 11 rokov a mladsieho Matejko a ten ma 2 rocky 4mesiace

dtimi
13. feb 2010

Občas aj ja chodievam do Gabčíkova,mám tam priateľku 🙂 ,aj mm má tam kamarátov.
Cibi,moja bude dcéra bude mať v marci tiež 11 😀

dtimi
13. feb 2010

No to sa mi ale podarilo napísať 😀 😀 ....takže moja dcéra bude mať .... 😅

otrivinkajanka
14. feb 2010

Cau vesi o to mas pravdu ked som sem zacala na konika chodit Simonka mala pol roka ako Ninka a teraz v maji bude mat 4 roky hrozne to leti 😀 mame sa dobre a ty ako?

vesi
14. feb 2010

diky, aj my sa máme dobre. saška bude mať teraz vo februári 4 roky a ked som začala chodiť na MK, tak mala len niečo vyše roka. teraz swm už chodím málo, ked prídem z roboty, tak rýchlo s Nikolkou spravíme úlohy a potom "odkvecnem" 😝 😀

cibi1135
15. feb 2010

dtimi.. tiez s tvojou dcerou uz plieska pubetra, pretoze u nas to uz ide naplno 😉

dtimi
15. feb 2010

cibi,heeeej,aj u chlapcov tak skoro???? 😀 😀 ....a ja sopm si myslela,že iba ja my máme to "šťasie"....no niekedy už ani nemám slov na tie jej reči.....veľká dáma 😅 ....to som ti ešte ani nenapísala,že môj synček bude mať v marci 2 roky,skoro ako tvoj mladší 🙂 🙂 🙂 ..to je ale náhoda 😉

cibi1135
15. feb 2010

dtimi prave teraz ked ti odpisukem tak tomu nasmu starsiemu asi na obed servirovali jak vytocit rodicou ale nie zatial to znasam no v celku ale co je horsie mladsi prebera vsetky hefti od neho a to su inacie hlasky hlavne ked pride do obchodu ale hlvane je to ze ich mame ,vy byvate pramo v DS a si aj odtial?

dtimi
16. feb 2010

cibi,ano,my bývame priamo v ds,ja už od narodenia 🙂 ....no ale som dosť mobilná 😅 .Nechodievaš s chlapcami sem,do ds?Napr.na umelé kĺzisko.....

majkastrbova
20. feb 2010

ahojte baby, prepáčte, že som sa vám votrela do debaty, ale chcem sa opýtať či nemáte niektorá kontakt na dojčenské plávanie v DS v hoteli Legend, bývame blízko DS na dedine a potrebovali by sme obe aj s mojou malou vypadnúť niekam za aktivitami, neviete poradiť, ďakujem 🙂

monr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
aluli
3. mar 2010

Ahoj majkastrbova nasla jsem toto plavani pre babetka v DS,ale osobni zkusenost s nim nemam,taky bych chtela chodit plavat nekde se synem,bydlime kousek od DS. 🙂

muffinka
3. mar 2010

Jej, no super, že sa to tu trošku rozbehlo. Rada by som si s vami niekedy tiež popísmenkovala. Som tiež prisťahovalec z Blavy, ale poznám aj Dunajskú Stredu aj Gabčíkovo - bývala som niekedy aj tam :o)
Neviete niektorá ako funguje to materské centrum v DS v Kultúrnom dome?

aluli
3. mar 2010

To bohuzel nevim,ale taky by me to zajimalo,jestli nekdo vite,tak dejte vedet.Diky

muffinka
4. mar 2010

No dnes som volala do Kultúrneho domu v DS a tam mi povedali, ze ano je tam klub Totyogó a vraj je aj po slovensky aj po madarsky - neviem co je na tom pravdy, kedze som tam este nebola. A ma byt v pondelok a v stredu od 09.00-12.00. tot vsjo

thera1
4. mar 2010

po slovensky???? neverím🙂))

dtimi
4. mar 2010

Totyogók klubja-to je "oficiálny" názov-ano,existuje.Rozpráva sa tam po maďarsky,väčšinou mamičky medzi sebou. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre