• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dunajská Streda, je tu niekto?

30. júna 2017 
to máš fajn,nie?a dokedy?myslím,že sme chodievali aj do 18tej na teoriu..
25. máj 2010 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
max.do 18 som...
25. máj 2010 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blbne mi tu nejako net,už tretíkrat Ti píšem,že ako funguje materské centrum...fakt ma to začína zaujímať!
25. máj 2010 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jéééééj,slniečko :sweat_smile:
25. máj 2010 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda rodinné centrum..
25. máj 2010 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Už si niekoho v tejto veci kontaktovala?
25. máj 2010 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idete von???
25. máj 2010 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no určite...len na ihrisku bude asi mokro...
25. máj 2010 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vy idete na ihrisko?
25. máj 2010 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
malá chce v gumákoch.... :slight_smile:
25. máj 2010 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sa asi uvidíme...zoberiem ju aspon na hojdacku.. :confounded:
25. máj 2010 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre si musela zmoknúť,vtedy najviac pršalo.... :unamused:
25. máj 2010 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ani nie,potom bolo krásne,vysušilo ma :wink: ešte mi aj teplo bolo v tých guákoch,boli sme vonku do jednej,lebo malá zaspala....tak kedy dnes v tej matici?
26. máj 2010 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu prší....aj u Vás? :grinning: myslela som okolo 11.....
26. máj 2010 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj u nás :cry:
26. máj 2010 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nás už nieeeeeee :dizzy_face:
26. máj 2010 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja zase zmoknem :grinning:
26. máj 2010 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby jak ste sa krasne rozpisali po dlhsej odmlke sa zasa ohlasujem s tym centrom pre mamicky a deticky je to fakt dobry napad aj mi uz pomalicky konci materska ale myslim si ze tam by mohli chodit aj skolkari :slight_smile: momentalne u nas tak strasne prsi fuha
26. máj 2010 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj cibi,no my sme to uz zacali aj riesit,reci uz bolo,ale skutek utek... :grinning: uz je asi nacase nieco aj spravit,tak sa snad nieco podari...
26. máj 2010 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...tak vraj je v DS MC Anya(matka)...vraj na rybnom trhu 330/8...lujzík mohla by si to okuknut...ale to bude v madarčine..podla názvu usudzujem...
26. máj 2010 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tak jak tak na to pozerá,určite nebude slovenské... :zipper_mouth:
26. máj 2010 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oprava textu-POZERÁM :grinning: chybička se vloudila...ale stane sa,no ne? :sunglasses:
26. máj 2010 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jak tak na TO lujzik pozerá :grinning:
26. máj 2010 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pocujte baby mam na vas prosbu mozno sa to bude niektorej z vas zdat drze ale nemam inu moznost hned vysvetlim o co ide tento tyzden som si robila kurz v BA na gelove nechty je to velmi znama firma nieje to ziadna smelina ale nechcem tu pisat na nazov firmy aby to nebola skryta reklama ak bude nikto chciet tak mu napisem na ip nazov aby ste vedeli ze to niej ziadna cinancina/proste musim nieco robit tak som sa dala na toto/ no a tu vznika moja prosba sice som tu bola dohodnuta s jednou babou ze pride teda bude chciet gelovky ale dnes mi povedala ze ona si to rozmyslela a este bola aj urcita nedovera s tym co mi povedali ze to tu nepojde tak im chcem dokazat ze aj slovenka sa tu moze presadit proste potrebujem prax aj ked nemam vobec ziadny problem s tunajsimi lidmi a kedze nemam uz inu moznost pretoze tu skoro nikoho nepoznam a nedorozumiem sa tak vas ak by ste chceli tak som k dispozicii viem ako to je na materskej ze kazda korunka / moja ucnovska cena je 5 euro/ je dobra a aj ja potrebujem prax a aj sa mozeme lepsie spoznat tak budem velmi radaa prepacte ak som bola moc drza
26. máj 2010 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmm...ja z pracovných dôvodov nemôžem mať také nechty.....
26. máj 2010 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chapem a dakujem ze si mi odpovedala :wink:
26. máj 2010 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A ja mám našťastie celkom pekné tie svoje :slight_smile:
26. máj 2010 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cawte baby, ja síce nie som priamo z DS ale s autom som tam za cca 10 - 15 minút, takze, ak by sa to slovenské MC akosi poriesilo bolo by to super, ja tu v okolí nic nemám a obec je taká malá, ze ani poriadne ihrisko tu nie je, tak chodíme len na prechádzku alebo idem do BA; ak bude treba aj pomozem, len by bolo zrejme treba nájst v DS vyhovujúce priestory ale kedze ja DS nepoznám musíte dat návrh; este som sa chcela opýtat, kde je v DS dobré ihrisko, niekedy by sme tam s krpcom zbehli, ked bude pekné pocko, vopred dakujem
26. máj 2010 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Sonya...susper, že si zareagovala, presne o to sa snažíme-zaktivizovať čo najviac mamičiek, ktoré by mali o podobný projekt záujem...aby to malo zmysel.Priestory by boli, už sme sa informovali, uvidíme, ako ďalej,zbierame info.Máme jedno pekné veľké ihrisko pre deti rôzneho veku, je to pri športovej hale, za futbalovým štadiónom..budeš sa musieť spýtať priamo v DS ak to tu nepoznáš...
26. máj 2010 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
susper znamená po dunajskostredsky SUPER :grinning: :grinning: :grinning:
26. máj 2010 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok