Dunajská Streda, je tu niekto?

izus
27. jún 2007

baby je tu nikto z DS, alebo okolia

lujzik
25. máj 2010

to máš fajn,nie?a dokedy?myslím,že sme chodievali aj do 18tej na teoriu..

thera1
25. máj 2010

max.do 18 som...

lujzik
25. máj 2010

blbne mi tu nejako net,už tretíkrat Ti píšem,že ako funguje materské centrum...fakt ma to začína zaujímať!

lujzik
25. máj 2010

jéééééj,slniečko 😅

lujzik
25. máj 2010

teda rodinné centrum..

lujzik
25. máj 2010

Už si niekoho v tejto veci kontaktovala?

thera1
25. máj 2010

idete von???

lujzik
25. máj 2010

no určite...len na ihrisku bude asi mokro...

lujzik
25. máj 2010

vy idete na ihrisko?

thera1
25. máj 2010

malá chce v gumákoch.... 🙂

lujzik
25. máj 2010

tak sa asi uvidíme...zoberiem ju aspon na hojdacku.. 😖

thera1
25. máj 2010

dobre si musela zmoknúť,vtedy najviac pršalo.... 😒

lujzik
26. máj 2010

ale ani nie,potom bolo krásne,vysušilo ma 😉 ešte mi aj teplo bolo v tých guákoch,boli sme vonku do jednej,lebo malá zaspala....tak kedy dnes v tej matici?

thera1
26. máj 2010

tu prší....aj u Vás? 😀 myslela som okolo 11.....

lujzik
26. máj 2010

aj u nás 😢

thera1
26. máj 2010

u nás už nieeeeeee 😵

lujzik
26. máj 2010

a ja zase zmoknem 😀

cibi1135
26. máj 2010

caute baby jak ste sa krasne rozpisali po dlhsej odmlke sa zasa ohlasujem s tym centrom pre mamicky a deticky je to fakt dobry napad aj mi uz pomalicky konci materska ale myslim si ze tam by mohli chodit aj skolkari 🙂 momentalne u nas tak strasne prsi fuha

lujzik
26. máj 2010

ahoj cibi,no my sme to uz zacali aj riesit,reci uz bolo,ale skutek utek... 😀 uz je asi nacase nieco aj spravit,tak sa snad nieco podari...

thera1
26. máj 2010

ahojte...tak vraj je v DS MC Anya(matka)...vraj na rybnom trhu 330/8...lujzík mohla by si to okuknut...ale to bude v madarčine..podla názvu usudzujem...

lujzik
26. máj 2010

No tak jak tak na to pozerá,určite nebude slovenské... 🤐

lujzik
26. máj 2010

oprava textu-POZERÁM 😀 chybička se vloudila...ale stane sa,no ne? 😎

thera1
26. máj 2010

jak tak na TO lujzik pozerá 😀

cibi1135
26. máj 2010

pocujte baby mam na vas prosbu mozno sa to bude niektorej z vas zdat drze ale nemam inu moznost hned vysvetlim o co ide tento tyzden som si robila kurz v BA na gelove nechty je to velmi znama firma nieje to ziadna smelina ale nechcem tu pisat na nazov firmy aby to nebola skryta reklama ak bude nikto chciet tak mu napisem na ip nazov aby ste vedeli ze to niej ziadna cinancina/proste musim nieco robit tak som sa dala na toto/ no a tu vznika moja prosba sice som tu bola dohodnuta s jednou babou ze pride teda bude chciet gelovky ale dnes mi povedala ze ona si to rozmyslela a este bola aj urcita nedovera s tym co mi povedali ze to tu nepojde tak im chcem dokazat ze aj slovenka sa tu moze presadit proste potrebujem prax aj ked nemam vobec ziadny problem s tunajsimi lidmi a kedze nemam uz inu moznost pretoze tu skoro nikoho nepoznam a nedorozumiem sa tak vas ak by ste chceli tak som k dispozicii viem ako to je na materskej ze kazda korunka / moja ucnovska cena je 5 euro/ je dobra a aj ja potrebujem prax a aj sa mozeme lepsie spoznat tak budem velmi radaa prepacte ak som bola moc drza

thera1
26. máj 2010

hmm...ja z pracovných dôvodov nemôžem mať také nechty.....

cibi1135
26. máj 2010

chapem a dakujem ze si mi odpovedala 😉

lujzik
26. máj 2010

A ja mám našťastie celkom pekné tie svoje 🙂

sonya08
26. máj 2010

cawte baby, ja síce nie som priamo z DS ale s autom som tam za cca 10 - 15 minút, takze, ak by sa to slovenské MC akosi poriesilo bolo by to super, ja tu v okolí nic nemám a obec je taká malá, ze ani poriadne ihrisko tu nie je, tak chodíme len na prechádzku alebo idem do BA; ak bude treba aj pomozem, len by bolo zrejme treba nájst v DS vyhovujúce priestory ale kedze ja DS nepoznám musíte dat návrh; este som sa chcela opýtat, kde je v DS dobré ihrisko, niekedy by sme tam s krpcom zbehli, ked bude pekné pocko, vopred dakujem

lujzik
26. máj 2010

Ahoj Sonya...susper, že si zareagovala, presne o to sa snažíme-zaktivizovať čo najviac mamičiek, ktoré by mali o podobný projekt záujem...aby to malo zmysel.Priestory by boli, už sme sa informovali, uvidíme, ako ďalej,zbierame info.Máme jedno pekné veľké ihrisko pre deti rôzneho veku, je to pri športovej hale, za futbalovým štadiónom..budeš sa musieť spýtať priamo v DS ak to tu nepoznáš...

lujzik
26. máj 2010

susper znamená po dunajskostredsky SUPER 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre