• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dunajská Streda, je tu niekto?

14. augusta 2017 
skoro ako suspenzor :grinning: :grinning: :grinning:
26. máj 2010 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sonya radi sa s tebou stretneme na tom ihrisku...my tak chodíme aj v gumákoch...však lujzík.... :sunglasses:
26. máj 2010 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jasnačka... :grinning: prší neprší, ihrisko musí byť :slight_smile: thera pozri si mail, máme kontakt s tým Prešovom, ozvú sa mi telefonicky.tak som zvedavá!
27. máj 2010 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ranko....tuším si pôjdem kúpiť aj ja gumáky..... :rolling_eyes: veď vonku je normálne že jeseň.... :angry:
27. máj 2010 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čavenko!Ani nehovor,ja mám dnes normálne nábeh na depku :fearful:
27. máj 2010 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vdaka dievcatá, tak ja frcím kúpit gumáky i ked dúfam, ze uz ich velmi nebudeme potrebovat, snád sa pocasie zlepsí
27. máj 2010 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sonya mali??? my sme dnes boli na tom ihrisku a tvojmu malému by sa tam rozhodne zišli...moja si to užívala - ako Majka z Gurunu :grinning:
27. máj 2010 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prekvapivo zaspal (on mi totiz cez den málokedy spí), nez sme stihli vyrazit, nechcela som ho trepat do autosedacky takého spiaceho, skocím v sobotu do BA - to bude aj program k MDD - tam urcite budú mat gumáky a budúci týzden hurá na ihrisko, i ked on je malý lenivec má 15 mesiacov a sám este nechodí, starsí uz chodil v 10 mesiacoch, mozno je to tým, ze ho celá rodina hýckame a kazdý ho vláci na rukách, nikto v rodine uz nemá také bábatko tak ho vsetci stále nosia na rukách, neviem sa dockat, kedy uz zacne chodit
27. máj 2010 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj to bude,neboj,naša malá začala chodiť keď mala 14mesiacov a aj to bola a aj je veľmi opatrná...nie je to taká neriadená strela a ja som tomu vcelku rada :slight_smile: aspoň je to trošku jednoduchšie..tak by sme sa tam budúci týždeň mohli stretnúť, to by bolo fajn..sú tam aj pieskoviská,tak sa priprav :grinning: :grinning:
27. máj 2010 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cibi- posli prosim info di ip.
27. máj 2010 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
do ip :grinning:
27. máj 2010 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lujzik dík za podporu, som zvedavá na to ihrisko a ako bude drobec reagovat, starsí nechcel pieskovisko ani vidiet a ked sa náhodou "nedopatrením" ocitol v piesku hned si vyzúval a vytriasal ponozky :slight_smile: tak budúci týzden sa vidíme :sunglasses:
27. máj 2010 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja mám gumáky :grinning: tak sme teda vyzbrojene obe s malou.... :grinning: pozývame aj ostatné záujemkyne..poznávacie znamenie zakladateliek MC-gumáky :grinning: :grinning: :grinning:
27. máj 2010 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte..thera Ty si nám už tuším vymyslela aj meno :grinning: ale takú radosť tým neprajníkom nespravíme, aby sme volali gumáčik :grinning: :grinning: :grinning:
28. máj 2010 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja už mám meno....ale neprezradím ...zatial...aby nám to niekto nevyfúkol :sunglasses:
28. máj 2010 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidím, ze gumáky sú hit tejto sezóny:grinning:, tak to si ich kúpim aj ja :grinning: :grinning:
28. máj 2010 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to blato pod húpačkou hádam už uschne...lebo každý deň ,aby sme chodili domov v takom stave ako dnes.... :rolling_eyes: :frowning2: :confused:
28. máj 2010 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi neuschne.... :rolling_eyes: tak skoro... :angry:
30. máj 2010 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ak dovolite tak sa sem votrie aj jeden (buduci) tatko. my cakame drobca v septembri, takze potom sa tiez zapojime do detskeho diania v DS. Pristahovali sme sa sem z BA pred 2,5 rokom a ja po madarsky neviem ani ceknut, manzelka trochu rozumie, takze akekolvek aktivity v slovencine iba uvitame.
Zatial tolko, budem vas tu priebezne sledovat a ked nastane spravny cas, alebo bude treba tak sa zapojim.
31. máj 2010 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej, pekne sa to tu zapĺňa slovákmi, juj to je super

@thera1 no dietko už zdravé, ale až do piatku mám program, tak snáď budúci týždeň konečne budem voľná, som zvedavá, čo ste vymysleli. :slight_smile:
31. máj 2010 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aboj brondos vítame ťa tu :slight_smile: manželka sa môže zapojiť aj teraz kľudne....prvé klubové stretko je na spadnutie čiže uvítame každý nový nápad... :sunglasses:
31. máj 2010 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ale, tak predsa aj tu v južnej zemi zopár slovákov :sunglasses: hneď mi je lepšie :grinning: teším sa!
31. máj 2010 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
31. máj 2010 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
OZNAMUJE SA VŠETKÝM ZÁUJEMCOM,ŽE 2, A 3.JÚNA SA KONAJÚ PRIJíMACIE SKÚŠKY DO ZÁKLADNEJ UMELECKEJ ŠKOLY....NA VŠETKY ODBORY...HUDOBNÝ,TANEČNÝ,VÝTVARNÝ,DRAMATICKÝ...EXISTUJE TAM AJ ŠTúDIUM PRE DOSPELýCH...PRE UMENIA CHTIVýCH RODIĆOV.... :sunglasses:
2. jún 2010 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
OD 14 -17 HODINY.... :grinning:
2. jún 2010 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak naše prvé stretko je už určené...máme priestory aj presný dátum....koho to zaujíma pošlem do IP.... :wink:
3. jún 2010 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
poprosím info, ja som tak zvedavá, ste šikulky

ja mám teraz toho tak veľa, že nič nestíham, fňuk
3. jún 2010 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, hlasim sa dalsia z DS :grinning: inak toto je nenormalna sranda..mne sa prave tuto noc snivalo, ze som bola v ZUŠ a hladala som tam nejake kruzky pre uz starsich, a o tomto som ani len nevedela a teraz si tu nahodou citam ze sa konaju ci vlastne konali skusky :grinning: :grinning: :grinning:
3. jún 2010 o 20:47  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a inak je tu akosi malo ludi z DS :unamused:
3. jún 2010 o 20:48  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slovenky v ds asi vymreli...a tie čo nie, sa už radšej odsťahovali.... :rolling_eyes:
3. jún 2010 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok