Dunajská Streda, je tu niekto?

izus
27. jún 2007

baby je tu nikto z DS, alebo okolia

thera1
26. máj 2010

skoro ako suspenzor 😀 😀 😀

thera1
26. máj 2010

sonya radi sa s tebou stretneme na tom ihrisku...my tak chodíme aj v gumákoch...však lujzík.... 😎

lujzik
27. máj 2010

Jasnačka... 😀 prší neprší, ihrisko musí byť 🙂 thera pozri si mail, máme kontakt s tým Prešovom, ozvú sa mi telefonicky.tak som zvedavá!

thera1
27. máj 2010

dobré ranko....tuším si pôjdem kúpiť aj ja gumáky..... 🙄 veď vonku je normálne že jeseň.... 😠

lujzik
27. máj 2010

čavenko!Ani nehovor,ja mám dnes normálne nábeh na depku 😨

sonya08
27. máj 2010

vdaka dievcatá, tak ja frcím kúpit gumáky i ked dúfam, ze uz ich velmi nebudeme potrebovat, snád sa pocasie zlepsí

thera1
27. máj 2010

sonya mali??? my sme dnes boli na tom ihrisku a tvojmu malému by sa tam rozhodne zišli...moja si to užívala - ako Majka z Gurunu 😀

sonya08
27. máj 2010

prekvapivo zaspal (on mi totiz cez den málokedy spí), nez sme stihli vyrazit, nechcela som ho trepat do autosedacky takého spiaceho, skocím v sobotu do BA - to bude aj program k MDD - tam urcite budú mat gumáky a budúci týzden hurá na ihrisko, i ked on je malý lenivec má 15 mesiacov a sám este nechodí, starsí uz chodil v 10 mesiacoch, mozno je to tým, ze ho celá rodina hýckame a kazdý ho vláci na rukách, nikto v rodine uz nemá také bábatko tak ho vsetci stále nosia na rukách, neviem sa dockat, kedy uz zacne chodit

lujzik
27. máj 2010

Aj to bude,neboj,naša malá začala chodiť keď mala 14mesiacov a aj to bola a aj je veľmi opatrná...nie je to taká neriadená strela a ja som tomu vcelku rada 🙂 aspoň je to trošku jednoduchšie..tak by sme sa tam budúci týždeň mohli stretnúť, to by bolo fajn..sú tam aj pieskoviská,tak sa priprav 😀 😀

dtimi
27. máj 2010

Cibi- posli prosim info di ip.

dtimi
27. máj 2010

do ip 😀

sonya08
27. máj 2010

@lujzik dík za podporu, som zvedavá na to ihrisko a ako bude drobec reagovat, starsí nechcel pieskovisko ani vidiet a ked sa náhodou "nedopatrením" ocitol v piesku hned si vyzúval a vytriasal ponozky 🙂 tak budúci týzden sa vidíme 😎

thera1
27. máj 2010

aj ja mám gumáky 😀 tak sme teda vyzbrojene obe s malou.... 😀 pozývame aj ostatné záujemkyne..poznávacie znamenie zakladateliek MC-gumáky 😀 😀 😀

lujzik
28. máj 2010

Ahojte..thera Ty si nám už tuším vymyslela aj meno 😀 ale takú radosť tým neprajníkom nespravíme, aby sme volali gumáčik 😀 😀 😀

thera1
28. máj 2010

ja už mám meno....ale neprezradím ...zatial...aby nám to niekto nevyfúkol 😎

sonya08
28. máj 2010

no vidím, ze gumáky sú hit tejto sezóny😀, tak to si ich kúpim aj ja 😀 😀

thera1
28. máj 2010

to blato pod húpačkou hádam už uschne...lebo každý deň ,aby sme chodili domov v takom stave ako dnes.... 🙄 ☹ 😕

thera1
30. máj 2010

asi neuschne.... 🙄 tak skoro... 😠

brondos
31. máj 2010

ahojte, ak dovolite tak sa sem votrie aj jeden (buduci) tatko. my cakame drobca v septembri, takze potom sa tiez zapojime do detskeho diania v DS. Pristahovali sme sa sem z BA pred 2,5 rokom a ja po madarsky neviem ani ceknut, manzelka trochu rozumie, takze akekolvek aktivity v slovencine iba uvitame.
Zatial tolko, budem vas tu priebezne sledovat a ked nastane spravny cas, alebo bude treba tak sa zapojim.

monr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
thera1
31. máj 2010

aboj brondos vítame ťa tu 🙂 manželka sa môže zapojiť aj teraz kľudne....prvé klubové stretko je na spadnutie čiže uvítame každý nový nápad... 😎

lujzik
31. máj 2010

ale ale, tak predsa aj tu v južnej zemi zopár slovákov 😎 hneď mi je lepšie 😀 teším sa!

thera1
31. máj 2010

😀

thera1
2. jún 2010

OZNAMUJE SA VŠETKÝM ZÁUJEMCOM,ŽE 2, A 3.JÚNA SA KONAJÚ PRIJíMACIE SKÚŠKY DO ZÁKLADNEJ UMELECKEJ ŠKOLY....NA VŠETKY ODBORY...HUDOBNÝ,TANEČNÝ,VÝTVARNÝ,DRAMATICKÝ...EXISTUJE TAM AJ ŠTúDIUM PRE DOSPELýCH...PRE UMENIA CHTIVýCH RODIĆOV.... 😎

thera1
2. jún 2010

OD 14 -17 HODINY.... 😀

thera1
3. jún 2010

tak naše prvé stretko je už určené...máme priestory aj presný dátum....koho to zaujíma pošlem do IP.... 😉

monr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jazmina83
3. jún 2010

Ahojte, hlasim sa dalsia z DS 😀 inak toto je nenormalna sranda..mne sa prave tuto noc snivalo, ze som bola v ZUŠ a hladala som tam nejake kruzky pre uz starsich, a o tomto som ani len nevedela a teraz si tu nahodou citam ze sa konaju ci vlastne konali skusky 😀 😀 😀

jazmina83
3. jún 2010

a inak je tu akosi malo ludi z DS 😒

thera1
3. jún 2010

slovenky v ds asi vymreli...a tie čo nie, sa už radšej odsťahovali.... 🙄

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre