• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dunajská Streda, je tu niekto?

Ahojte, hlási sa ďalšia Slovenka v okrese DS. Prisťahovala som sa do Gabčíkova pred 3-týžd. Mamina som ešte neni , ale dúfam, že o rok alebo 2 sa budem tiež pýšiť takýmto titulom :o). Chcela by som sa Vás opýtať na názor na nemocnicu v DS , odporúčate gynekológa v DS alebo radšj Ba. Momentálne riešim túto otázku aktívne a zaujíma ma názor na túto tému. Ďakujem za info a pekný ale upršaný dník
4. jún 2010 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Carol....to nevadí,že ešte nie si mamina...aj tak Ťa radi privítame v klube...ak chceš...niektorí gyndu v DS chvália...ďalší hania...záleží na koho natrafíš...
4. jún 2010 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pre Carol ......http://www.modrykonik.sk/forum/tema/porodnica-dunajska-streda/?page=1
4. jún 2010 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujem krásne :slight_smile: poštudujem a rozhodnem sa :slight_smile:
4. jún 2010 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tak teraz vážne neviem . DS alebo BA to je otázka :frowning2:
4. jún 2010 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcatá, trocha som sa odmlcala, boli sme v BA u omamy aj v poradni na ockovaní a uz je tu piatok tak rýchlo ten cas letí
ale potesujúce je, ze nás je tu stále coraz viac :slight_smile:
carol1982 co sa týka lekára ja som chodila aj chodím do BA do ProSanus ale nemocnica, teda porodnica je lepsia v DS ako ktorákolvek v BA
pekný víkend
4. jún 2010 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sonya a gumáky máš??? :grinning:
4. jún 2010 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte babyyy...no ako sa to tu pekne množí, normálne sa mi to páči :sunglasses: carol1982 aj v DS sú výborní gynekológovia, ak chceš, napíšeme si IPčko...tak snáď sa nás v utorok zíde viac.. :sweat_smile:
4. jún 2010 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lujzik.... :wink:
4. jún 2010 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
thera1 este stále nemáme gumáky :dizzy_face: dúfam, ze uz nebude treba, ved je jún, i ked prognóza nie je dobrá - leto v nedohladne, vraj bude len slnecný víkend a potom zase dázd :confounded: ale budúci týzden uz pojdeme na ihrusko, ak ho nájdeme :grinning:
5. jún 2010 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidím, ze sa "lepsím" v slovencine .... :sweat_smile: písem ihrusko, myslím ihrisko
5. jún 2010 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sa teda stretneme niekedy na ihruškovi :grinning:
5. jún 2010 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute baby, aj ja som z DS - zdravim thera1 :grinning:
5. jún 2010 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
5. jún 2010 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko zdravím, ďakujem Vám babule za info a lujzik ak by sa dali nejaké bližšie infošky a referencie , budem rada :slight_smile:
7. jún 2010 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, asi si to precitat eneskoro ale aspon mi mozete nepisat do IP odpoved. zajtra teda 9.6. sa uskutocni stretnutie mamiciek, ktoré maju zaujem o zalozenie materskeho centra v DS pre slovensky hovoriace mamicky. je to v dome matice slovenskej pri autobusovej stanici, tam kde predavaju zmrzlinu. ja tam zajtra idem lebo baby co to zakladaju chcu vediet ci je o to vlastne zaujem. podam potom info. papa
7. jún 2010 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lenca..ty chodíš na plávanie s Petrou :wink:
7. jún 2010 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
thera1 to je super ze sa ti podarilo vybavit miestnost :wink: prosim ta a kde to je ?ucite ked budem moct tak tam nakuknem boze vy ste,ale sikulky :sweat_smile:

cauko carol 1982 ....aj ja som z Gabcikova/ma tu byvame 2roky/ a viem ako je to tazke sa tu z niekym zoznamit kde byvas? :grinning:
7. jún 2010 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cibi1135 ahojky...a kde tie nechtiky robis?? co by u teba stali necty s francuzkou m,anikurou? a robis aj klasicku manikuru? dakujem
7. jún 2010 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano chodim a ked som si vas precitala tak asi to zakladate vy ...xixi
7. jún 2010 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
thera ...ako vies?
7. jún 2010 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes spomínala nejaké baby.... :wink:
7. jún 2010 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze zakladate to vy??
skusim sa este opytat dvoch bab co su slovenky a tiez chodia na plavanie s nami len dnes neboli. mozno by tiez chceli s detickami nikede vybehnut.
7. jún 2010 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prvý nápad bol môj a namotala som lujzíka...a už sa to valí.... :dizzy_face:
7. jún 2010 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je to super , ja som z Povody takze dufam ze to stihnem, lebo nemam auto momentalne.
tak sa vidime zajtra
7. jún 2010 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Krásne ránko sa praje ,

Odkaz pre cibi1135 , v Gabčíkove bývame v časti prístav krď sa prejde z riadneho Gabčíkovacez dielo zahneš do ľava a na ľavo hneď ako začínajú prvé domky tak náš je taký oranžový , druhý od cesty. Trošku komplikované :slight_smile: . a Cibi daj cenník nechtov a sprav si nejaké promotion , možno by som sa dala nahovoriť na pekné nechtíky :slight_smile:
8. jún 2010 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby! :sweat_smile:
Tak zatiaľ to tu vyzerá viac ako nádejne a tie naše ideály, čo máme s therou1 sa možno aj čiastočne naplnia... :grinning: ale uvidíme, aká bude realita...
8. jún 2010 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A ešte opravím lencu30-STRETKO V MATICI JE DNES. 8.6.o 10.00.Tak šup šup kočky! :sunglasses:
8. jún 2010 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@thera1 Jana z OP sa mi ozvala, ze by mala zaujem o stretka, akurat teraz asi moc nestiha, ale ozve sa ti. A to nebola ta blondina... :grinning:
8. jún 2010 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok