• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dunajská Streda, je tu niekto?

:slight_smile: držím palce z organizovaním MS, jooooj keby mám baby hneď by som sa aktivizovala s vami :slight_smile: , ale časom aj to príde :slight_smile:
8. jún 2010 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak na stretku sme boli 4. ešte nás čaká jedno stretko s pani z matice, a potom sa uvidí ako ďalej.
8. jún 2010 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a vy ostatné kde ste sa podeli??? :slight_smile:
8. jún 2010 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
thera prepac mozem odpisovat az teraz :frowning2:
mi sme prave na dnes boli pozvani do Slovenskej skolky mali tam MDD babkove divadlo a malí sa mohol zahrat s detickami
a poobede mali podujatie vonku tak ja sa ospravedlnujem budem sa snazit na buduce prist dufam ze mi do toho zas nic nepride
a co ste tam robili ja viem ze pri takom malom mnozstve ale aj tak sa da zabavit
8. jún 2010 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa nemusíš ospravedlňovať :wink: veď hádam to nebolo posledné stretnutie slovenských mamičiek... :grinning:
8. jún 2010 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...mne je to tiez luto , ze som nebola, ale bez auta je to blbe sa napasovatna presny cas....ale sak zajtra pokecam s petrou ideme plavat...kedy bude dalsie stretko??
8. jún 2010 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenca kam chodíte plávať?A aké detičky -myslím vekovo tam môžu?Horná hranica ma zaujíma..
9. jún 2010 o 07:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babule, viete mi odporučiť nejakú šikovnú a nie extrémne drahú kaderníčku v našom okolí.
9. jún 2010 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No vidím,že niektoré z Vás sú tu fakt len občas...budeme teda plávať na kupku.. :grinning: inak vyzerá to tak,že najbližšie stretnutie mamičiek a detičiek v matici sa uskutoční 21.6.v poobedňajších hodinách...ešte to upresníme...to aby ste sa vedeli zariadiť... :stuck_out_tongue_closed_eyes: radi by sme tam videli veeeľa mamičiek ,detičiek a ani oteckov vyháňať nebudeme...
13. jún 2010 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lujzi, takže o týždeň v pondelok? super,
bola som za tou tetušou, veľa sa toho neporiešilo, navrhla stretko v matici, ale tento týždeň jej to nevyjde. Snáď sa to čoskoro vyrieši.
14. jún 2010 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ono to bude zapeklené, pokým sa to nerozbehne a oni nebudú vidieť,že to myslíme vážne... :confused: to slniečko vraj funguje len počas nejakých akcií...
14. jún 2010 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takže anketa-------na stretko by ste išli radšej doobeda alebo poobede...aby sme to podla toho zorganizovali... :grinning: ak poobede tak približne v akom čase....
14. jún 2010 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
šikulka...alibistickáááá :grinning: :grinning: :grinning:
14. jún 2010 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
14. jún 2010 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne v podstate jedno, ak má byť horúco, tak radšej dobeda ako minule okolo 10.

@lujzik to Slniečko tak, ako si povedala. Ale mala som pocit, že sa trochu v matici boja, že by sme sa stretávali často, nemajú tam také podmienky, aby tam bolo viac detí. A nejaké priestory, keby to malo fungovať ako bežné MC by sme museli nájsť inde.
15. jún 2010 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak mne by to stretko viac vyhovovalo poobede.
15. jún 2010 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monr je to možné,lenže za priestory sa väčšinou platí nejaký prenájom.. :cry: .a to by musel byť nejaký sponzor alebo niekto,kto by bol ochotný...alebo to riešiť cez niektorú školu,to nám inak riaditeľka-či predsedkyňa v matici navrhla...
15. jún 2010 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sorry baby dlhsie som tu nebola - malý mal vysoké horúcky a celý sa vysypal, boli sme aj na pohotovosti v DS, údajne alergická reakcia na ockovanie a to mi doktorka hovorila, ze na toto ockovanie nebýva ziadna reakcia a on chudák vyzeral ako keby mal osýpky, sarlach aj kiahne v jednom
ak nic nepredvídaného nenastane v pondelok rada prídem na stretko
tá budova Matice je niekde pri Úrade práce?
15. jún 2010 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lujzik tak aj mne hovorili ohľadom školy, ale ja to ružovo nevidím. a ten nájom, to si uvedomujem, to bolo len tak medzi rečou z tou pani z matice, že založiť neziskovku a nejakého sponzora, prípadne nejaké fondy.

@sonya08 matica je hneď vedľa autobusky smerom k mestu, ako je zmrzlina. úrad práce je na opačnú stranu od autobusky, ale od neho je to tiež kúsok.
15. jún 2010 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No monr ono by bola este jedna možnosť a to mi stále vŕta v hlave-prerobiť ten priestor Matice-tam pod tou strechou...to by bola paráda..lenže to by tiež musel niekto zafinancovať..matica sotva,možno osloviť SNS,lenže teraz no netuším alebo nejakého sponzora, ktorý by to zasponzoroval-či už pre slovákov alebo pre detičky...lenže to by tu musel byť trošku iný záujem o takéto veci aj zo strany rodičov..fakt tu vládne nejaká pasivita...
16. jún 2010 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to podľa mňa nepôjde, nakoľko tam robili strechu, tak si zrejme do toho nedajú zasiahnuť. musela by sa dať dole strecha a urobiť vrch normálne betónová platňa, a to by bola celá matica tým pádom otvorená, kým by sa to neurobilo. Jednoduchšie je iný priestor, len ako si napísala, treba peniaze. možno by bolo fajn sa o tom porozprávať normálne naživo, spísať nejaké nápady čo kto má, prípadné možnosti, kto sa čomu môže povenovať, prípadne zohnať. ale keď budeme na to len my tri, tak to pôjde o to ťažšie, ale snáď sa ešte niekto pridá. Ono teraz je aj dosť blbý čas, idú dovolenky, niektoré zrejme pôjdu preč, aj ja sa chystám k našim.
16. jún 2010 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to už skôr keby sme tú prístavbu zrekonštruovali....to zvladneme aj 3 :grinning: :grinning: :grinning: :rolling_eyes:
16. jún 2010 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to skôr, aj tri, deti sa môžu hrať, a my murovať :grinning:
16. jún 2010 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
manželia povarujú,kým budeme murovať.... :grinning:
16. jún 2010 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj baby, môžem sa pridat? Ja bývam vo VM ale pochádzam z BA. Dietatko zatial nemám ale pokusame sa a dufam ze tento krát to uz bude.
16. jún 2010 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eva76 vitaj.
16. jún 2010 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No srandičky baby..ja to momentálne moc ružovo nevidím... :cry:
16. jún 2010 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zatiaľ nám ostávajú iba srandičky, stretneme, pokecáme a uvidíme ako ďalej. Treba myslieť pozitívne. :wink:
16. jún 2010 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj evi.....treba myslieť pozitívne.... :rolling_eyes: veď už neprší.... :sunglasses:
16. jún 2010 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monr dakujem za info uz priblizne viem kde je tá budova Matice
v pondelok platí to stretko?
16. jún 2010 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok