Dunajská Streda, je tu niekto?

izus
27. jún 2007

baby je tu nikto z DS, alebo okolia

beke
1. feb 2008

Ahoj mia,
neboj určite to zvládnete...držím palce. 😉
Teraz sme obaja s malým chorí, takže ma to sem teraz veľmi neťahá...až ked budem na tom lepšie.
Majte sa. 🙂

tinakul
1. feb 2008

čaute 🙂 juj Monči držím palčeky - skoré uzdravenie prajem - dúfam že v Ds nekoluje nejaká chrípková epidémia 🙄 hm?? 😕 Lebo mi sa tiež chystáme domkov 😉

harmi
1. feb 2008

caute. 🙂

beke- skore uzdravenie aj my prajeme 😉

mia- drzim palce, daj potom vediet ako sa mas 🙂 co robis na sirave?vylet?

otrivinkajanka
2. feb 2008

no cafte baby dufam,ze dnes sa tu s niektorou z vas stretnem budem to tu mat zapnute stareho mam v robote mala je dnes v pohode tak budem tu

harmi
2. feb 2008

ahoj jani. 🙂

ja ta asi sklamem.cakam kazdu chvilu navstevu,tak tu nebudem moct byt. ☹

snad niektora ina bude 😉

vesi
2. feb 2008

čaute baby, nás skosila chrípka, ale už je to lepšie 🙂

otrivinkajanka
2. feb 2008

harmi dnes som pridaĺa par aktualnych fotiek simci tak si pozri album cau vesi no skoro sa uzdravte my so simcou sme boli chore cele vianoce

mia85
3. feb 2008

na sirave sme na dovolenke. sme tu na dva tyzdne. ale uz sa tesime prec... nieze by tu nebolo dobre, ale doma je predsa doma... 😀

deke a prajem skore uzdravenie

harmi
3. feb 2008

ahojte 🙂

no moc ste tomu zas nedali.ja som nejaka nachladnuta,ble ☹

janka- simonka je veeeeeeeeeelmi zlatunke dievcatko 😉 🙂 🙂

mia85- aj ja by som niekam vypadla 😅

otrivinkajanka
4. feb 2008

no caute nejako sa tu miname harmi dakujem no dufam,ze sa tu uz konecne stretneme a popiseme

beke
4. feb 2008

Ahojte,
no už sme na tom lepšie...už len ten kašeľ...mala som hnisavú angínu ☹
Zajtra idem ešte na krv, lebo sa chce doktorka pozrieť či nemám nejaký zápal v krvi.
Malý tiež už mu je lepšie...s ním idem v piatok na krv k alergologovi.
Malý mal minulý týždeň dva roky takže sme aj oslavovali.
Vesi skoré uzdravenie.
Majte sa. 🙂

harmi
4. feb 2008

ahojte 🙂

tak vidim ze aspon nejake odkazy si tu nechame.

beke- hrozne,skore uplne uzdravenie vam prajem. 😉

otrivinkajanka
5. feb 2008

caf harmi no ty si tu vzdy neskoro co uz beke tak nech to dobre dopadne

harmi
5. feb 2008

ahojte 🙂

veru ja mam cas tak neskoro sem zapadnut. ☹

mia- uz si v DS?

otrivinkajanka
5. feb 2008

harmi si tu?

harmi
5. feb 2008

jani teraz som tu 🙂 😀

otrivinkajanka
6. feb 2008

zajtra zdrham ku mame do blavy lebo ma tu samu slahne takze tu mozno budem az v pondelok jani ty nejdes do ba?

harmi
6. feb 2008

jani,teraz momentalne nechodim do ba lebo moj mangel ma teraz tu fusky.takze aj ja uz zacinam mat toho dost kedze som uz nebola dlho v ba.tak si to tam uzi vo vire velkomesta. 😀

otrivinkajanka
7. feb 2008

no tomu moja ver som na chvilu tu v internetovej kaviarni a pozrela som co tu maminy pisu kym mam malu u mamy normalne som sa stala zavislackou od konika ostanem tu do soboty zajtra musim ist na socialku si vybavit aby mi odvadzali peniaze do dochodku lebo som citala,ze to musis o to poziadat som nasrana ako brigadir,lebo dva roky mi nic neslo na ucet dss-ky a bude mi to chybat potom v zapocte som zvedava ako to riesia ine mamicky ktore su dóma aj 6 rokov a nevedeli to,ze maju o to poziadat tak sa tu zatial majte pa

mia85
9. feb 2008

ahoj. tak uz som v DS. ale smola je ze tam nemame net. teraz sme do zajtra v MA. ale zatial to v DS bolo v pohode...

harmi
10. feb 2008

ahojte.tak dufam Mia ze ti zavedú net.ani ja som dlho nemala a teraz sme konecne dali zaviest ale najpomalsi z pomalych ale predsa aspon nejaky.a v DS to urcite nebude problem.tak fajn ze je tam zatial ok.

janka- ja mam tiez taky zly pocit ze mi tam nic nechodi odkedy som na materskej takze aj ja tam budem musiet naklusat.som nadsena.ale co chceme od tohto statu.jani co k tomu potrebujem aby som si to vybavila na socialke?

otrivinkajanka
11. feb 2008

ja som teraz bola na socialke a tam mi dali papier,odkedy som u nich na materskej ntake potvrdenie a to musim odniest na socialku

beke
12. feb 2008

Ahojte,
mia, určite si daj zaviesť net aby sme si mohli písať, tam ti určite zavedú. Vítam ťa.
🙂

otrivinkajanka
13. feb 2008

no haloooo baby nejako to tu flakate

beke
13. feb 2008

čaute,
kde ste všetky? My sme na tom už dobre už len ja niekedy zakašlem, ináč ok. 🙂

otrivinkajanka
13. feb 2008

cau beke tak potom fajn ved aj ja som s malou cele vianocne sviatky prelezala v horuckach baby to flakaju malo sem chodia

otrivinkajanka
13. feb 2008

harmi buchla som do albumu moje aktualne fotky tak pozri

ejdzi
15. feb 2008

Ahojte kocky, hlasim sa opat aj ja, aj ked vidim, ze nas tu je pomenej 🙂) nejak som v poslednej dobe nemala cas, tak som na koniku hadam po dvoch mesacoch, musim rychlo precitat co je noveho

beke
15. feb 2008

Ahoj ejdzi, vítam ťa 🙂
Čaute baby, kde ste všetky?

harmi
16. feb 2008

caute 😉

janka, simonka je strasne zlate dievcatko a ty si symposka, 😉 🙂

nam je sudene sa tu takto striedat 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre