Dunajská Streda, je tu niekto?

izus
27. jún 2007

baby je tu nikto z DS, alebo okolia

otrivinkajanka
18. feb 2008

no ako tak na to pozeram uz sem nikto poriadne ani nechodi a dik dufam,ze uz bude teplejsie po takejto zime,aby sme mohli ist na kafco

mia85
18. feb 2008

ahoj. ja sem nakuknem, ked sa dostanem k netu. neviete poradit, od koho si mame dat zaviest v DS - Smetanov haj - net??? musime s manzelom co najrychlejsie pohladat nieco...

a mozem sa na to kafe pridat aj ja??? nech sa spoznam s niekym konecne v DS... ☹

harmi
18. feb 2008

čaute 🙂

mia- s tým netom ti neporadím,to neviem.my máme t-mobile.a na kafčo jasné že sa stretneme všetky. 🙂 teším 😀

jani- no keď každá je tu v inom čase.akurát idem upratať a navariť. 😎

beke
18. feb 2008

Ahojte,
mia, my máme real-net a nám vyhovuje...na mesiac platíš okolo 600 sk, potom je t-mobile net, orange net, existuje už aj mágio ale sem na sever II ti ho zatiaľ nezavedú...t-com net.
Baby už sa teším na to kafčo...už aby bolo teplejšie. 😎

otrivinkajanka
18. feb 2008

mia samozrejme,ze mozes ist s nami na kafco len musi byt krajsie vonku nech sa aj deti vybehaju ja mam od t mobailu internet a som spokojna daj si ten ma velke pokrytie alebo skus este orange beke aj sa tesim uz mi doma sibe harmi ja mam uz vsetko urobene potom by sme si mohli vsetky vymenit telefonne cisla ovsem ked vam to nebude vadit a mozeme sa dohodnut kedy sa stretneme je to lepsie aj co sa komunikacie tyka lebo sme tu neni tak casto nech uz je pekneeeeeeeeee,,,,,,,,

harmi
19. feb 2008

jani- jasne,ked bude pekne si vymenime mobily a vyrazime na kafco.no moj si asi este moc nepobeha 😀 ani Miin Janko. 🙂 ale nevadi.dorazime nejak do DS a prejdeme sa po meste a na kavicku.jaj to uz som tak dlho niekde tak nevyrazila.nech uz je pekne veru. 😉

ejdzi
20. feb 2008

Ahojte, ja by som sa tiez pridala na to kafco. My si uz aj pochodime 🙂) My mame net cez orange ale nie sme s nim spokojni, u nas je blbe pokrytie, kedze nie sme priamo z DS. Tak manzel teraz nieco vymysla, ale neviem co.

otrivinkajanka
20. feb 2008

caute baby ved nevadi ked vasi drobci nebehaju tak ich budete kocikovat a ostatne budu behat okolo nas harmi ved aj ja sa tesim,ze vypadneme niekam von a pokecame uz mi z toho hrabe,ako som furt sama s malou doma ejdzi jasne cim viac nas bude tym lepsie

otrivinkajanka
22. feb 2008

halooo baby no kde vsetky ste?

beke
22. feb 2008

čaute baby,
aj ja sa teším keď pôjdeme niekam von, baby môžem sa spýtať viete niektorá po maďarsky? 😉

ejdzi
22. feb 2008

helo, ja viem

otrivinkajanka
22. feb 2008

beke ja ani ce´knut akurat tak jonapot byvam tu rok,ale po madarsky sa asi nikdy nenaucim

otrivinkajanka
25. feb 2008

herecky a s vami je co,ze sem ani nechodite hm????

ejdzi
26. feb 2008

dobre ranko vsetkym. Musim sa pochvalit, vcera sme malinkemu kupili prve topanocky, tak sa vytesujem 🙂)

otrivinkajanka
26. feb 2008

no gratulujem to ja ked som simce kupila minuly rok cez leto prve sandalky som sa tesila ako diva a este ked mi v nich zacala sama chodit to bolo uplne super

beke
26. feb 2008

Ahojte kočky
kde sú ostatné? My sme kupovali prvé topánočky ešte predminulý rok na zimu a tiež sme sa vytešovali.
My sa už lepšíme malý už cez deň nemá plienky, iba keď ide spinkať. 🙂

ejdzi
26. feb 2008

Jejda beke, tak na to sa uz velmi tesim. Ja sa zatial snazim maleho spriatelit s nocnikom ale nemam velky uspech. Momentalne sa s nim hra a vcera si ho schoval do domceka 🙂

beke
26. feb 2008

Ahoj ejdzi,
u nás tiež to trvalo kým sa s ním spriatelil, kúpili sme mu ho keď mal 11 mesiacov, sadol si naň až keď mal rok, trvalo to asi dva - tri mesiace potom si naň už vôbec nesadol...a až keď mal 21 mesiacov bol ochotný si sadnúť na nočník a odvtedy sme začali s odúčaním...v zime to bolo trošku horšie, keď sme išli von tak som mu musela dať plienku lebo kým by som ho vyzliekla tak by sa aj pocikal a aj by sa podchladil...teraz je to už lepšie 🙂

ejdzi
26. feb 2008

Beke - byvate priamo v DS? My sme na dedinke a teraz si velmi pochvalujem, lebo ked je takto krasne malinky sa vyziva ked moze "behat" po vonku. Vcera sme boli vonku skoro cely den.

otrivinkajanka
26. feb 2008

no caute baby tak moja simca zacala chodit na nocnik sama od seba asi pred tyzdnom proste si ho doniesla dala dole plienku a vycikala sa skoro som odpadla ale este jej davam plienku lebo niekedy sa jej nechce ist aj dnes som ju vyzliekla a povedala som jej,ze musi ist cikat do nocnicku sadla si a normalne uz treti krat bola na nom no som zvedava,kolko jej to vydrzi herecke

harmi
26. feb 2008

čaute baby.tak ja tu bývam hlavne večer.tak sa tu pekne míňame.ale už nám pomaly začína byť krásne,tak dúfam že sa bude dať niekedy aj stretnúť.

ejdzi- aj my sme na dedine.ale ja niesom až tak nadšená.bola som,ale ma to prešlo.ja som mestský človek.

ja som Timimu nočník ešte neukázala.

ejdzi
27. feb 2008

harmi - myslim ze este mas s nocnikom cas 🙂)) aj ked cim skor tym lepsie, usetrime za plienky nie? 🙂

ejdzi
27. feb 2008

harmi - s tou dedinou som tiez len preto frajerka, ze kazdu chvilu niekam ideme aj s malym, inak by ma urcite porazilo, pretoze mi tam strasne veci chyba, teraz nam napriklad zrusili skolku, tak som zvedava ako sa to cele vyvinie, kam dam maleho. Ale na to mam este cas, takze sa tym radsej netrapim.

otrivinkajanka - tak to je mala ina macherka 🙂 len nech jej to vydrzi

beke
27. feb 2008

ejdzi, bývame priamo v DS a ty v ktorej dedine?
Mne sa tu páči, bývala som už aj v Blave ale už by som tam nešla. 😉

ejdzi
27. feb 2008

beke - Horny Bar, to je asi 12km od DS, do Blavy by som tiez nesla, ale urcite tu nechcem ostat, lebo tu nic nie je , tak radsej do mensieho mestecka blizko BA. No ale to je otazka dalekej buducnosti 🙂

beke
27. feb 2008

ejdzi, podťe do DS...tu je dobre, aj Mia už tu býva.

ejdzi
27. feb 2008

beke 🙂 az raz na to budem mat tak pojdem 🙂

harmi
27. feb 2008

čaute

ejdzi- všetci mi vravia že ho mám už zoznamovať s nočníkom.samozrejme že naňho nebude ešte chodiť,ale zoznámiť ho nech vie na čo je. 😎

ja bývam na Bodíkoch a tiež tu nieje škôlka a vlastne vôbec nič tu nieje.a asi nikdy nebude.preto som na nervy.ja som žila vždy v Blave.od narodenia.tak toto je premňa neskutočný rozdiel.ale manželovi sa tu veľmi zapáčilo a nemôžem ho odtiaľto dostať.

ejdzi
29. feb 2008

harmi - tak to mas fakt dost tazke z BA do Bodikov. Co si pamatam, tak tam je to snad este horsie nez u nas. Ono je to super tak na vikendy ale byt tam nonstop je urcite na nervy. Ja v podstate ani nie som od teba velmi daleko, len ten Dunaj nam to komplikuje 🙂)

denisads
1. mar 2008

ahojte, mozem sa k vam pridat? My byvame v Kralovicovych Kracanoch uz pomaly 8 rokov, mam dve baby 5 a 2 roky.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre