Dunajská Streda, je tu niekto?

Baby je tu nikto z DS, alebo okolia
Strana
z54
Dole
PredošláStrana
z54
Ďalšia
tulip_an
12. mar 2015
Zdravím, poradíte, kde v Dunajskej Strede nájdem dobrú obuv s detskými topánkami? Ďakujem.
renika80
15. mar 2016
@tulip_an na Kukučínovej ulici, neviem presne ako sa tá obuv volá, ale je niekde vedľa hračkárstva pom pom toys
janula2511
17. jún 2016
Ahojte hladam kamosku maminku s 5ročným dietatom.DS a okolie.pokec prechádzky.
clovis
22. feb 2017
chodili nekomu z vas deti do jasloskolky Kvietkovo? v pondelok nastupujeme, tak som zvedava, ako ste boli spokojni
clovis
9. mar 2017
Ahojte, neviete nahodou niekto referencie o dr. Ildiko Pekhacs, detskej psychiatricke? Mala ma 2,5 roka a este nerozprava, poslali nas na vysetrenie.
patrica8
30. jún 2017
Ahojte, rozmyslame nad stahovanim do okolia DS, lenze vsetci hovorime iba po slovensky. Takze sa obavame ci zapadneme a nebudeme mat problem sa dohovorit. Ako prijimaju susedia takychto pristahovalcov?
Dakujem za info 😉
nikoletah
14. aug 2017
@patrica8 ja mam 4 zname ktore su pristahovalci a vobec mi nevadi ze nerozpravaju po madarsky. aj kolegine v robote mam ktore su z tt a ani ceknut nevedie po madarsky...
dohovorit bude problem ak susedka bude 80 rocna pani, ti starsi zvycajne nerozpravaju po slovensky vobec.
patrica8
14. aug 2017
@nikoletah dakujem pekne za reakciu 😊 snad je to tak v kazdej dedinke.
nikoletah
14. aug 2017
@patrica8 ked mas male dieta bude skor problem skolka, v dedinach zvycajne je len madarska, a v ds je problem s miestami v skolkach...
patrica8
14. aug 2017
@nikoletah madarska skolka nam nevadi, aspon sa naucia jazyk. Skor skolu by sme chceli slovensku, tak ale uvidime kde skoncime 😁
Strana
z54
PredošláStrana
z54
Ďalšia