Dunajská Streda, je tu niekto?

izus
27. jún 2007

baby je tu nikto z DS, alebo okolia

otrivinkajanka
10. mar 2008

ved si mi pisala,ze si v praci?a si na materskej?ja tu poznam velmi malo ludi byvame tu len rok a pol

ingrid.av
10. mar 2008

Som na materskej a popri tom pracujem. Začala som pracovať asi pred mesiacom. Takže ešte je to také čerstvé. Uvidíme, ako mi to pôjde.

otrivinkajanka
10. mar 2008

a s dcerkou ti je kto?

ingrid.av
10. mar 2008

Susedka mi na ňu dáva pozor, určite si už videla v dedine babu, ktorá sa prechádza s kočíkom pre dvojičky. Tak to nie sú dvojičky, jedna krupička je moja.

otrivinkajanka
10. mar 2008

nestretla som este taku babu a to sa ti moze starat o dieta cudzia osoba a o matersku nedojdes?lebo ja som sa na to informovala a povedali mi,ze ked chcem ist robit,tak mam dat malu do skolky,alebo ked nechcem dojst o matersku ma sa mi o nu starat moja mama

ingrid.av
10. mar 2008

Ja zatiaľ pracujem len na dohodu, potom sa uvidí.

otrivinkajanka
10. mar 2008

aha no ja s malou asi ostanem doma do jej troch rokov a potom uvidim mozno s mojim starym zamiesime na druhe

ingrid.av
10. mar 2008

Takže už plánujete aj druhé bábo? My si to zatiaľ nemôžme dovoliť.

otrivinkajanka
10. mar 2008

no ani my mame dom na hypoteku,pozicky,ale ja by som aj druhe chcela nechcem,aby simonka ostala sama

ingrid.av
10. mar 2008

nehovorím, že ja by som nechcela druhé, ale až tak možno za 5 rokov, ale strašne sa bojím pôrodu.

otrivinkajanka
10. mar 2008

ved jeden uz mas za sebou tak co?druhy neprezijes?5 rokov je dost velky rozdiel ja by som chcela uz na buduci rok otehotniet nech nemam taky velky rozdiel medzi detmi

ingrid.av
10. mar 2008

Však práve, a už viem čo ma čaká. Pred prvým som sa nebála, lebo som nevedela čoho sa báť, ale teraz by som už mala veľký strach. Ja by som zase chcela mať troška väčší vekový rozdiel. Možno keď pôjde malá do školy. Aby som sa zase mohla plne venovať tomu druhému bábu. A piškótka už bude mať tiež viac rozumu aby pochopila čo sa deje. Ale veď koľko ľudí, toľko názorov.

otrivinkajanka
10. mar 2008

ved jasne ty mas kolko rokov?ja o mesiac 29

ingrid.av
10. mar 2008

ja som mala minulý mesiac 28. Takže sme skoro rovnako staré.

otrivinkajanka
10. mar 2008

no rok je medzi nami rozdiel ingrid tak ja idem k tej timei ked sa vratim zapnem si to tu len neviem ci tu budes zatial pa

ingrid.av
10. mar 2008

ahoj, a pozdrav ju

beke
10. mar 2008

Ahojte baby, janka budeš fešanda, keď prídeš od kaderníčky.
ostatné kde ste?

otrivinkajanka
10. mar 2008

no uz som tu cau beke no krajsia uz nebudem musela som si to dat ostrihat lebo mi to liezlo na nervy aj ja sa cudujem kde su baby

harmi
10. mar 2008

ahojte 🙂

vidim ze ste sa aspon trosku rozkecali. 😀

fiha,janka hod potom nejaku novu foto s novym zostrihom.vidim ze u vas vo vydranoch to aspon nejak zije.my tu mozme len tak chyrovat o kadernicke-taky luxus. 😠

ja som mala teraz v piatok 29 😅

ingrid.av
10. mar 2008

ahoj Harmi, všetko najlepšie k narodeninkám.

otrivinkajanka
10. mar 2008

no to ti gratulujem mna to caka o mesiac mam stale rovnaky uces ako na fotkach co mam tu len si to davam prestrihavat o mesiac si dam melir ja to tu mam super,lebo kadernicku mam o par domov dalej a vlastne tu v dedine mam vsetko obchody masiara oblecenie nestazujem sa len som tu stale sama

harmi
10. mar 2008

ingrid,janka - dakujem 🙂

jani- ja som myslela ze nejaky novy uces 😀

otrivinkajanka
10. mar 2008

nie mam tento kratky ako nosim stale taky strapaty uz zacina byt vonku teplo pomaly sa budeme moct aj stretnut

harmi
10. mar 2008

no to sa tesim.ale aj s babami z juloviek sa snazim uz dobre davno stretnut a stale do toho nieco dojde.to je tak s detmi 😅

otrivinkajanka
10. mar 2008

no to je tazko sa takto stretavat nie kazdej to vyhovuje ale ja si myslim,ze sa nam to podari co sme z okolia ds tak daleko zasa nebyvame a jeden vikend by sme sa stretnut mohli ked bude pekne

harmi
10. mar 2008

jasne ze sa stretneme.len musim domysliet ako sa dostanem do DS.asi jedine autobusom.neviem ci sa mojmu muzovi bude chciet nas tam odviezt.no uvidim.to je tak,mala som si spravit vodicak uz davno. 😠

otrivinkajanka
10. mar 2008

no to aj ja lutujem s tym vodicakom ani nevies ako ked som mala moznost si ho urobit tak pred 7 rokmi a za malo penazi kaslala som na to a teraz by sa mi strasne zisiel ved ako daleko je od vas dunajska streda?

harmi
10. mar 2008

asi 25km

otrivinkajanka
10. mar 2008

no to je dost tych 25 km ved manzel by ta mohol priviezt aj ku mne doobeda a vecer by dosiel pre teba zasa ku nam to nie je problem ved sa este dohodneme idem pozerat panelak na jojke potom sem pridem zatial pa

harmi
10. mar 2008

ok,aj ja idem kukat

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre