Dunajská Streda, je tu niekto?

izus
27. jún 2007

baby je tu nikto z DS, alebo okolia

beke
4. júl 2008

no asi z toho nič nebude ☹ aj my sme chceli ísť...mne to až tak nevadí lebo sa kúpať nemôžem, kedže som tehu len malý by išiel každý deň 🙂

otrivinkajanka
4. júl 2008

no caute baby vy aj zijete?hlasie skarede pocasie az do nedela dnes rano hlasili v telke,ze k nam maju dojst tornada a velmi silne burky tak som zvedava co nas zasa zastihne 😒

ingrid.av
4. júl 2008

Jani aj ja som to čítala na nete. Dúfam, že z toho nič nebude, lebo neviem, či by to naša strecha vydržala.
Beke, ja som sa kúpala, keď som bola tehu, nemala som pocit, že by sa niečo mohlo stať. Dala som si tampón a tak. Plávanie je úplne super počas tehotenstva. Ale ako chceš, ja ťa nechcem nahovárať.

beke
4. júl 2008

ale tie jazerá nie sú najčistejšie 😒

otrivinkajanka
4. júl 2008

ja by som do tych jazier tak isto nesla keby som bola tehotna
ingrid aj ja dufam,ze to sem nepridem,ze v cechcech boli strasne burky a vichrica tak dufam,ze tu to bude mierne neviem co by som robila keby nam vzalo strechu na novu nemame a ani poistku na dom a to mojmu staremu som hovorila aby dal dom poistit 😠

denisads
7. júl 2008

ahojte baby, konecne som zapla pocitac, ze pocitam co mate nove 🙂 My sme sa v sobotu vratili z dovolenky, a co tu citam o tych burkach, tak to muselo byt hrozne...
Idem skusit pridat zopar foto

ingrid.av
7. júl 2008

No do jazera by som nevliezla ani ja, aj keď nie som tehu. 😒
Janka, ani my nemáme poistený dom, a už by sme s tým mali niečo urobiť. 😅
Deniska, kde ste boli na dovolenke??? 😎

otrivinkajanka
11. júl 2008

caute baby nejako tu toho kona zanedbavame
no som na nervy bola som so simcou na tom ockovani a prehliadke doktor jej zistil selest na srdci a detsky kardiolog odisiel do nemecka a ziaden tu neni dnes mam volat ci tu aj nejaky bude toto neni mozne uz v tom zdravotnictve!decko potrebuje vysetrit a nahradneho lekara tu nemaju ze by mal dojst nejaky z komarna tak som zvedava co vyriesim dnes drzte palce 😠

ingrid.av
11. júl 2008

Janka, to m i je ľúto, ale hádam to nebude nič také strašné. Aj mne zistili, že mám šelest, keď som bola malá, ale nič hrozné sa nedialo. Určite daj vedieť čo povedal lekár. Držím palčeky 😉

beke
11. júl 2008

janka, neboj aj môj synovec má šelest na srdci a nie je to nič vážne, len občas musí chodiť na kontroly 🙂

otrivinkajanka
11. júl 2008

boze baby dakujem lebo som sa zlakla,ze co to je dnes som volala s lekarom a mam dojst v stredu na vysetrenie tak uvidim

ingrid.av
14. júl 2008

Aké máme hnusné počasie. Som strašne unavená, cez víkend sme boli na chate v Štúrove, bolo úplne super. Došli sme včera večer a ráno sme nevedeli vstať. Chúdatenko Alexka, tak by ešte spinuškala 😢

beke
14. júl 2008

Strašné počasie, ani mne sa nič nechce. ☹

ingrid.av
16. júl 2008

Ahoj baby čo je s vami, už sem nikto nechodí??? 😒
Alebo všetci dovolenkujete??? 😎

denisads
16. júl 2008

my sme doma 🙂
ucim sa hackovat a celkom som tomu prepadla, berie mi to momentalne vsetok moj aky taky volny cas 😉
vy sa ako mate, ingrid? co mama?

beke
16. júl 2008

aj my sme doma, ideme na dovču až 2.augusta 🙂

ingrid.av
16. júl 2008

Denisa, mama je momentálne v Lehniciach na rehabilitácii, ešte nevieme čo bude potom 😒
Beke, kam idete na dovolenku???

Baby zobrali ma do novej roboty, zajtra sa mám ísť dohodnúť čo a ako. Som z toho dosť nervózna 😅

beke
16. júl 2008

ideme na Balaton 🙂
gratulujem k novej robote, aj ja by som bola nervózna 😅

denisads
17. júl 2008

ingrid drz sa 🙂

ingrid.av
28. júl 2008

Ahojte baby, vy sem už vôbec nechodíte??? Čo je s vami? 😒

beke
28. júl 2008

ahoj, ja som tu 🙂

ejdzi
30. júl 2008

ahojte, my sme dovolenkovali, ale uz sme tu 🙂

otrivinkajanka
30. júl 2008

ahojte baby no konecne som sa sem dostala dnes som bola so simonkou u zubarky rastu jej zadne zubky a zapalili sa jej cele dasna a nechce mi nic papat musime to vydrzat kym jej zadne zubky vyrastu nic ine nam nezostava aspom,ze to pocasie sa nam zlepsilo a mozeme byt vonku 😎

ejdzi
4. aug 2008

ahojte,

Jani ako mala a zubky? ja som mala u maleho obrovske stastie vysli ani som o tom pomaly nevedela

vcera sme sa boli kupat maly vyvadzal vo vode jak ryba, normalne sme ho odtial museli tahat, bol by tam az do vecera 🙂 skoda ze sa vraj ma teraz zase schladit, teraz nas caka ockovanie na pneumokoky tak chuda zase dostane pik pik

otrivinkajanka
11. aug 2008

cafte baby no pekne to tu flakame 😠
ejdzi mala uz je v poriadku chvalabohu ale zubky nas potrapili poriadne konecne nam vyslo slniecko a mozeme sa santit vonku 😀

beke
11. aug 2008

Ahojte,
už sme tu, vrátili sme sa z dovolenky a bolo nám perfektne 🙂

ejdzi
13. aug 2008

caute, ja som bola teraz 5dni doma, tak som si uzivala nonstop mojho maleho certika, dnes uz znova zarezavam.
Zmenila som malemu rezim, lebo uz velmi zle zaspaval. Teraz uz spinkame 1x denne od 11.30 do 14.00 a vecer zaspavame o 20.00 bez problemov, tak sa tesim. Mozno som to mala urobit uz o mesiac skor a nemusela som sa tolko nervovat. 😠

ingrid.av
15. aug 2008

Ahojte,
ja už som v novej práci a nejak v poslednej dobe vôbec nestíham net. Dúfam, že sa máte všetci OK.
Ozaj, nepoznáte niekoho, kto cestuje každý deň do BA, mohol by sa ku mne pridať, ja idem každé ráno autom sama, tak mám nejaké voľné miesta.

otrivinkajanka
17. aug 2008

ahoj Ingrid no gratulujem k novej praci a kde v ba robis?moj stary chodi tiez denne do roboty ale tiez autom baby kde ste vsetky 😀

ejdzi
26. aug 2008

caute, ja som dovolenkovala 🙂 ja inak tiez chodim do BA autom ale dost nepravidelne 🙂

zobrali sme nase mimi do ZOO, tak bol z toho cely happy aj ked vsetky zvieratka boli bud cici alebo pipi 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre