Dunajská Streda, je tu niekto?

izus
27. jún 2007

baby je tu nikto z DS, alebo okolia

denuschka7
16. jan 2011

@liinda Ano, Orechovu Poton poznam (z pocutia) 🙂 A rada sa stretnem. Lenze buduci tyzden (utorok az stvrtok) som v BA...takze bud zajtra (pondelok) alebo potom v piatok. Ak sa nejaka mamicka prida, bolo by to super 😉 Zajtra ma prist ku mne kamaratka z Povody (to je 1 km od DS), ale neviem ci by ti to vyhovovalo tak narychlo....zeby sme sa stretli 🙂 Ona ma tak staru dcerku ako je moja (1 rok a 3 mesiace) 🙂

liinda
16. jan 2011

@denuschka7 ahoj.zajtra by sa aj dalo,len zalezi kedy.a kde by sme sa stretli?

denuschka7
16. jan 2011

Mne spi mala okolo 13-14 hod tak mne by to vyhovovalo bud doobeda alebo poobede. Tym ze sme priamo z DS, tak sa prisposobime tebe kedy ti je lepsie. A mohli by sme sa stretnut napr. pri tom velkom detskom ihrisku? Vies kde to je?

denuschka7
16. jan 2011

@liinda Mne spi mala okolo 13-14 hod tak mne by to vyhovovalo bud doobeda alebo poobede. Tym ze sme priamo z DS, tak sa prisposobime tebe kedy ti je lepsie. A mohli by sme sa stretnut napr. pri tom velkom detskom ihrisku? Vies kde to je?

chruminka
16. jan 2011

Ahojte som zo samorina a potrebujem poradit to nakupne centrum MAX v DS je pri kauflande?Tak na konci mesta?
A neviete ci je tam aj Tesco,alebo to je inde?
A neviete nahodou ci tam chodi daky bus a kedy.
Asi chcem toho naraz vela,ale zajtra idem druhy raz v zivote do DS tak by som rada pobehala dake obchodiky a som bez auta.
velmi pekne dakujem

novan
16. jan 2011

@chruminka Ahoj viem ti poradiť len toľko že s MAXom je spojená Hypernova, oproti MAXu je Kaufland a vedľa (troška dalej od maxu) je Euronics, Nay. V MAXe sú je jedna detská predajňa (ak zhánaš niečo okolo toho) na prízemí tá je úplne bomba majú tam pekné veci a druhá bola na poschodí ale tá už atvorila. Potom tam máš Dráčik, New Yorker, Baťa, Kenwelo atd. Ozaj ešte šikmo oproti MAXu je Familie center (deichman, kik, takkko...). Ale ako chodia autobusi ti bohužiaľ povedať neviem, nie som z DS a ked tam idem tak s autom. Ked ideš od Galanty tak toto všetko máš na začiatku mesta ale ty zo Šamorína to máš na konci mesta.

denuschka7
16. jan 2011

@chruminka Ahoj 🙂 Max je pri kauflande, chodi tam aj autobus, ale ja som nim este nesla, takze ti neviem poradit kedy ide :( a Tesco v DS tiez je, ale to je na druhej strane od maxu. v Maxe je iba hypernova, alebo pri maxe ten kaufland. A oproti Maxu mas family center (tam je DM, deichman, kik, intersport, okay spotrebice, takko fashion) 🙂 takze budes mat co pozerat 🙂

daniela1974
16. jan 2011

@denuschka7
@liinda
ahojte, citam ze sa nemate s kym kamaratit, ja byvam 7 rokov v Blatnej na Ostrove a nemam tu ani jednu kamosku a uz sa aj stahujem prec, lebo keby som tu bola na MD tak asi umriem od samoty 😵 😵 😵 .

denuschka7
16. jan 2011

@daniela1974 Ahoj. Verim. Urcite to nie je jednoduche. A to na rozdiel od teba som priamo v DS. A kam sa stahujes? 🙂

daniela1974
16. jan 2011

@denuschka7 do Piestan sa stahujem a celkom sa tesim do civilizacie lebo mne sa tu sice byva pekne, nemam problem s dedinou ani s tym ze je madarska, len ked tu mam byt 24 hodin denne problem zacinam mat, predtym som chodila do prace a kedze max kulturny zazitok tu je prechadzka z domu po razcesie, tak skladam zbrane, vzdavam sa a idem do mesta. 🙂

chruminka
16. jan 2011

@novan
@denuschka7
Dakujem vam velmi pekne snad sa dakam dostanem 🙂

denuschka7
16. jan 2011

@daniela1974 tak to je celkom daleko, ale snad najdes to, co potrebujes 🙂

liinda
16. jan 2011

@denuschka7 ahojky.tak zajtra mi to asi nestiham tak potom radsej ten piatocek. 😉

denuschka7
16. jan 2011

@liinda skoda, ze ti to nevychadza, ale ok. Potom v piatok mozeme ist 🙂 Inak my staviame v dedine Jastrabie Kracany a to je zevraj 1 km od Viesky, tak to budeme mat blizsie k sebe (ak udrzime tuto nasu konverzaciu este asi rok) 🙂))

liinda
16. jan 2011

@daniela1974 ahoj. 😉 tak ked som citala tvoje riadky akoby som ich pisala ja.tiez by som chcela ist viac do mesta,ale asi len do bratislavy.trosku dost nam chyba ten ruch a vsetci znami atd...snad sa nam to mozno tiez niekedy podari.drzim palce v novom domove. 😅

liinda
16. jan 2011

@denuschka7 super no to je naozaj len kusok.tak dufam,ze ten piatok.ma byt zima tak uvidime.ked tak asi by som radsej v maxe v detskom kutiku.vsak budeme vidiet aky bude cas.bola som uz na tom ihrisku,ale moj maly je take zive striebro na vsetky velke preliesky sa musi vrhnut a ked nemoze hodi sa o zem...no tak sa pobavime 🙂

denuschka7
17. jan 2011

@liinda Ok. Ved daj vediet, ako ti to vyhovuje a potom sa zariadime podla pocasia 🙂
Inak to poznam....detom zakazane ovocie najviac chuti...a ked to nedostanu tak je zle 🙂))

liinda
28. jan 2011

@denuschka7 ahoj.ako sa mas?dame niekedy to stretko?

denuschka7
29. jan 2011

@liinda Ahoj, ja som cakala kedy sa ozves, v podstate mozeme hocikedy, budem rada. Len v utorok idem asi s malou na plavanie. Ale inak mozem hocikedy...skor doobeda, pretoze mala mi chodi spat okolo 12-14 hod a potom sa uz stmieva, tak aby sme boli vonku za denneho svetla, nie? Ako to tebe vyhovuje? Kedy by si mohla?

liinda
29. jan 2011

ahoj.v pondelok cestujeme prec a prideme az o tyzden v utotrok.tak potom sa mozeme asi v stredu...mozeme aj do obeda.do dunajskej by ma mohol manzel hodit a z dunajskej uvidim ako domov.

denuschka7
29. jan 2011

@liinda OK, tak predbezne sa dohodneme na buducu stredu, ale este si dajme urcite vediet...nie ze jedna z nas nahodou zabudne 😎

liinda
29. jan 2011

🙂 oki.tak si napiseme.zatial papa

chruminka
1. feb 2011

ahojte,zasa vas idem trosku otravovat uz ste mi raz uzasne pomohli ohladom nakupneho centra Max 🙂
Chcem sa spytat je niekde v DS automat na mlieko? Zajtra sa chystam do DS po obciansky a u nas v Samorine zrusili mliekomat tak reku donesiem mlieko z DS 🙂

monr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
chruminka
1. feb 2011

@monr dakujem skusim kuknut mapu 😉 ak to budem mat kusok skocim sa pozriet

evagy
3. feb 2011

Ahojte, pomaly pať rokov bývam v šamoríne, málo ľudí poznám, preto sem píšem.. Napíšte kto všetko ste odtial.. 🙂

monr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dtimi
4. feb 2011

@chruminka ahoj,automat je presne tam a funguje 🙂

chruminka
4. feb 2011

@dtimi dakujem nasla som ho 🙂

sandrik
4. feb 2011

@chruminka blizsie k samorinu je mliekomat v Kvetoslavove, treba odbocit pri potravinach v strede dediny dolava (pri jazde zo samorina) a potom na prvej doprava .....je tam reklama na pekaren...a pri tej pekarni je aj mliekomat (teda aspon bol pred dakym mesiacom)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre