Dunajská Streda, je tu niekto?

izus
27. jún 2007

baby je tu nikto z DS, alebo okolia

denisads
18. mar 2008

ja som dnes tiez bola v praci pomahat manzelovi, deti boli u svagrinky, ale bol to pre mna oddych 😉 od deti teda... vcera sme ich tam mali so sebou a mali sme obaja nervy v kybli

denisads
18. mar 2008

janka a podarilo sa vybavit? ako chodis do ds? auto / bus?

otrivinkajanka
18. mar 2008

deniska jasne vybavila som co som potrebovala poflakala som sa trochu bola so mnou aj susedka nakupili sme a isli sme chodim autobusom ved som v ds za 5 minut a stoji ma to 12 sk

otrivinkajanka
19. mar 2008

pekny den vam prajem baby

denisads
19. mar 2008

aj tebe jani 🙂

denisads
19. mar 2008

baby co porabate?

harmi
19. mar 2008

ahojte 🙂

uz som tu dlho nebola,lebo poriadne nestiham pri mojom lozivcovi. 😉

na to plavanie by som rada chodila ked naskrabem prachy.lebo tam ho predsa naucia vsetko mozne.je to dost 3000 ale v blave je to este viac.no uvidim. 🙄

harmi
19. mar 2008

janka , to mas fajn tak blizko mesto.ja mam do blavy 38 a do DS nejakych 25km 😖

otrivinkajanka
19. mar 2008

no to si pekne v ritkarovcach a ako riesis doktora nakupy a podobne veci?

harmi
19. mar 2008

nakupy robi moj mangel v ba.on tam pracuje.

otrivinkajanka
19. mar 2008

tak to si potom stale len doma ja som vcera musela vypadnut trochu z domu do mesta este,ze byvam tak blizko ds a za chvilu som v meste inak by ma tu slahlo

otrivinkajanka
20. mar 2008

herecky a vy sa kde flakate?

beke
20. mar 2008

Ahojte,
baby nemám čas musím baliť zajtra odchádzame do Nízkych Tatier na 4 dni.
Janka bola si v tej škôlke? 🙂

otrivinkajanka
20. mar 2008

cau beke nebola lebo som sa rozhodla dat malu do skolky az na buduci rok a neviem ci sa ku nam neprestahuje moja mama takźe tak no vam je hej nechces si ma zabalit do kufra?isla by som hned niekam uzite si to a pekne sviatky prajem vam vsetkym baby a vela vody nech vas dobre ty sibaci vyslahaju

beke
20. mar 2008

Všetkým babám VESELé VEľKONOčNé SVIATKY!!!!!!!!! 🙂

denisads
21. mar 2008

Ahojte aj ja sa pripajam k zelaniu peknych velkonocnych sviatkov 🙂 Vsetky si to uzite a poriadne oddychnite s rodinkami

denisads
21. mar 2008

Ja som vcera cely den upratovala, som inak lenivy tvor, ale ma pochytila mania 😉 Som bola vecer jak vypluta...

harmi
23. mar 2008

ahojte 🙂

aj ja prajem vsetkym vesele velkonocne sviatky 🙂 🙂 🙂

janka-tvoja mama ide k vam byvat????????no aspon ti nebude tak smutno. 😕 😅

no je tu naozaj bieda teraz cez sviatky.

denisads
25. mar 2008

ahojte, co dnes porabate? ake ste mali sviatky?

ja sa chystam dnes s malou k ocnej na kontrolu, som fakt zvedava co sa tam dozviem 😨

ejdzi
25. mar 2008

ahojte, denisa - co mate s ockami?

beke
25. mar 2008

Ahojte baby,
už sme doma, boli sme vo Valaskej pri Táloch, bolo tam perfektne aj sme sa sánkovali a boli sme si aj zaplávať v Bešeňovej, odporúčam každej!!!!!!!
Ostatné aké ste mali sviatky?

otrivinkajanka
25. mar 2008

cau beke v besenovej som bola je tam super takze ste si uzili ja som bola s malou doma mam tu mamu akurat s nou pojdem do blavy takze tu nejaky cas nebudem harmi mam by tu aj chcela byt len sa musi rozhodnut co a ako je to na nej takze vsetky ste dobre sviatkovali idem ja teda majte sa

ingrid.av
25. mar 2008

Ahojte, to ste sa museli mať super beke, ja som bola celé sviatky chorá, a ešte stále som. ☹
Inak bolo super, celé dni sa venovať len rodinke.

denisads
25. mar 2008

Tak uz sme spat, nic sme neporiesili, som si neuvedomila ze su prazdniny a u ocnej bolo milion ludi...

Ejdzi malej diagnostikovali astigmatizmus, nosi okuliariky.

Beke to ste mali super sviatky 🙂

harmi
25. mar 2008

ahojte 🙂

my sme mali celkom fajn sviatky aj ked sme boli doma 🙂

beke- super dovolenku ste mali, hned by som aj ja isla. 😎

janka- no som zvedava ako sa tvoja mama rozhodne.aspon by si nebola sama stale ako ja.ale uz by si ási nemala táky dôvod chodit do BA. 😀

deniska- no to si viem predstavit kolko tam muselo byt deti.a astigmatizmus ani neviem co je. 😕

denisads
26. mar 2008

Ahojte, dnes tu nikto nie je?

Baby dnes som sa vybrala ku kadernikovi po 8 mesiacoch 😉 ale dopadlo to dobre pre vlasy aj moju penazenku 🙂

Harmi astigmatizmus je vrodena vada ocnej rohovky, tiez som musela dlho patrat na nete 😎 Vraj je to dedicne, no zatial som nezistila po kom to podedila. No nic, su aj horsie veci, na okuliare si mala celkom zvykla a do buducnosti to snad nejako poriesime...

ingrid.av
26. mar 2008

Ahoj Deniska a kde si bola u kaderníčky? Čo si si dávala robiť?
Ja som si minulý týždeň dávala melír, robila mi to kamoška, nikdy som si ešte nič podobné nedávala robiť. Je to strašný nezvyk. Asi si to budúci týždeň prefarbím.

denisads
26. mar 2008

Ingrid 🙂
Ja mam dlhe rovne vlasy a len som si ich dala prestrihat, isla som len tak naslepo do jedneho kadernictva, ze skusim 🙂 Bol to Figaro salon, ak som si to dobre zapamatala...

denisads
26. mar 2008

a preco sa ti nepaci tvoj melir?

beke
26. mar 2008

Ahojte baby, no to sme mali perfektné sviatky 🙂
denisa, ku ktorej očnej chodíš s malou?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre