Dunajská Streda, je tu niekto?

izus
27. jún 2007

baby je tu nikto z DS, alebo okolia

otrivinkajanka
28. mar 2008

no len utekaj do kuta lebo to tu flakas aj ja mam poslednu dobu len starosti uz mi zacina vsetko liezt na nervy

vesi
28. mar 2008

bude aj lepšie 😉 😀 už aby vykuklo slniečko a aj nálada bude lepšia 😀

otrivinkajanka
28. mar 2008

no ma byt uz 14 stupnov aspom budem moct ist s malou von a prist na ine myslienky

cuenca
29. mar 2008

no...ano,mam to trosku pomylene...sorry
volam sa daniela,rocnik 77,byvala som na topolcianskej- medzi technopolom a drazdiakom.a ty otrivinjanka?mozes pozriet moj album,ci sa nehodou nepozname 😉 (len,po malom mi zostali nejake kila,co som pred tym nemala)
baby,robievate nejake stretavky raz za cas?

vesi
29. mar 2008

jej ahoj, ja som tiež ročník 77 a bývala som na budatínskej pri pekárni, ale to je už 10 rokov 😝 😀

cuenca
29. mar 2008

jeej,na budatinskej sme sa obcas zastavili na ihrisku,ale to je viac ako 10rokov 🙂

harmi
29. mar 2008

ahojte 🙂

janka preco mas ruzovu hlavu?????????? 😕 kde mas pas?

cuenca- ahoj , aj ja som byvala v petrzke, byvala budonka, teraz sasovska 😉

harmi
29. mar 2008

cuenca- pozeram ze akeho mas krasneho syna a az potom som si vsimla jeho ocinka 😉 sympos je to.mne sa lubia taketo "exoticke typy" 😉

harmi
29. mar 2008

cuenca- este sme nemali stretavku,ale sa chystame ked bude teplejsie.tak snad to vyjde. 😉

ahoj Vesi 😉 po dlhej dobe.

vesi
30. mar 2008

Ahoj harmi 😀 len sa nám akosi nechce otepliť čo? 😠

baby, tak to vyzerá, že sme bývali dosť blízko seba 😀

cuenca, na ihrisko som chodila aj ja a tiež je to viac ako 10 rokov 😀 😀 😀

otrivinkajanka
31. mar 2008

cuenca ja som byvala oproti tebe na jasovskej hned vedla lidla poznam ta z videnia preto som sa pytala kde si byvala tak sme vsetky byvali pri sebe uz sa nam oteplilo sa tesim uz sa budeme moct aj pomaly stretnut co vy na to baby?

ingrid.av
31. mar 2008

Ahoj,

Jani, my sa môžme stretnúť hocikedy.

otrivinkajanka
31. mar 2008

cau ingrid no jasne,ze sa mozeme hocikedy ja som doma len teraz beham beham medzi blavou a vydranmi chodim ku mame

ingrid.av
31. mar 2008

My budeme po tej štvtej určite do večera vonku. Buď na dvore alebo na ulici sa budeme bicyklovať. Vydajte sa na prechádzku našim smerom.

denisads
31. mar 2008

Ingrid bicyklujete na bicykli s pomocnymi kolieskami? Ako to malej ide?

ingrid.av
31. mar 2008

Deniska, nie, máme trojkolku. Ale malá na nej strašne rada jazdí. Nemyslím si, že by jej to už išlo aj s normálnym, už len kvoli tomu, že sa na nej asi tažšie šlape. Minulý rok ešte nevedela pretočit pedále na tejto trojkolke.

otrivinkajanka
1. apr 2008

ahoj ingrid vcera som uz vypla pocitac a tvoju spravu som si precitala az teraz ze ste boli vonku

ingrid.av
1. apr 2008

škoda, pritom som ťa čakala

otrivinkajanka
1. apr 2008

no nevedela som,ze odpises a ze budete vonku lebo som vypla pocitac a odpisala si mi o pol dvanastej aj my sme boli na dvore musela som ho poupratovat lebo to uz bola hruza po tej zime

ingrid.av
1. apr 2008

dnes ideš do BA, alebo budeš doma?

otrivinkajanka
1. apr 2008

som doma musim poupratovat lebo mala vie narobit taky bordel akoby som mala desat deti

ingrid.av
1. apr 2008

tak to mi nemusíš predstavovať, mňa to vždy čaká keď prídem domov. ☹ ☹ 😒

denisads
1. apr 2008

Baby tak to sa teste ked budete mat deti dve 😉

otrivinkajanka
1. apr 2008

deniska tak na to ani mysliet nechcem 😀

ejdzi
1. apr 2008

Ahojte,

tak co sa tyka toho "poriadku" u nas je to tiez sranda. Hlavne ked ja som v praci a maly je doma s ocinkom. Vtedy to vecer vyzera vsade jak po vybuchu 😠

denisads
1. apr 2008

Janka 🙂
starsia aj uprace po sebe, ale musim jej to tolkokrat zopakovat, ze ma to stoji nakoniec viac energie akoby som to upratala sama 🙂

denisads
1. apr 2008

Ejdzi ved to, pre chlapov byt s dietatom neznamena automaticky aj upratovat po nom, potom sa necudujme ze si myslia ze my doma s detmi si len tak vegetime 😎

beke
1. apr 2008

Ahojte,
aj u nás to býva niekedy hrôzostrašné s tými hračkami.
Konečne je pekné počasie, ale od zajtra má zase pršať.

ejdzi
1. apr 2008

denisa - Moj manzel zmenil nazor odkedy som zacala chodit do roboty. Dovtedy sa tvaril uplne nechapavo, ked som sa stazovala, ze som nestihla nic urobit. Teraz sa stazuje on mne 😀 Ale musim ho pochvalit, ze to zvlada celkom dobre, len keby este obcas trocha upratal... Ale to by som asi chcela vela 😉

otrivinkajanka
1. apr 2008

ja rano poupratujem to najnutnejsie a po malej upracem az vecer ked spi lebo sa mi neoplati upratovat jednu vec x-krat kaslem na to a velky poriadok robim az v sobotu ked je stary doma a da mi na malu pozor lebo ma nebavi stale za nou behat a kontrolovat ju kde je to ani poriadne neupracem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre