Dunajská Streda, je tu niekto?

izus
27. jún 2007

baby je tu nikto z DS, alebo okolia

otrivinkajanka
19. jún 2008

aj aku reakciu bude mat a podobne no nieco musim vymysliet s tym lekarom letim do ds musim ist ku gynekologovi a mam dnes toho strasne vela pekny den vam prajem herecky 😎

denisads
19. jún 2008

no ja sa chystam ku gynekologovi uz mesiac 😉 hadam zajtra uz pojdem... potrebujem len obyc prehliadku, po roku, baby zvyknu od vas vasi lekari v takom pripade inkasovat peniaze?

ingrid.av
19. jún 2008

Ahojte, aj ja by som už malá ísť na prehliadku teraz v lete. Ale ja chodím do BA. Ja zvyknem platiť 200 Sk, keď mi robí ultrazvuk, inak nezvyknem platiť. 😅

vesi
19. jún 2008

ahojte, Janka, mi chodíme do DS k Dr. ktorý je aj alergolog aj detský a je fakt super 🙂 ak chceš viac info, tak IP 😉

denisa, ak ide o preventívnu, tak to hradí poisťovňa 🙂 ak má zmluvu, samozrejme 😒

beke
19. jún 2008

ahojte, ja chodím k dr. Nagyovi a u neho platím za ultrazvuk.

otrivinkajanka
19. jún 2008

ja mam gynekologa lesnickeho je velmi dobry tak mi predpisal antibiotika a cipky mam zapal slahne ma uz vesi posli mi ip na toho doktora dik

denisads
20. jún 2008

No ano, le on odo mna bude chciet peniazky za ultrazvuk, ktory tym padom predpokladam nie je povinny, aspon minuly rok to tak bolo, ale dopredu ma pravdaze neupozornil 😠 Mne nejde o peniaze ale o princip, pocula som ze ten moj doktor mal nejake problemy s pacientkami kvoli tomu...
Jani vcera som si na teba spomenula, vcera predo mnou v Hypernove platil ten tvoj pediater 😖 Mi to neskoro zaplo ze je to on...

otrivinkajanka
20. jún 2008

A ja,ze co sa mi stikutalo tak to ty si na mna myslela 😉 inak krasne ranko vam sa tesim slniecko vyslo sa budeme opalovat 😎

ingrid.av
20. jún 2008

Ahojte baby, ja som v práci, ale už sa teším, lebo za chvíľku je tu víkend 😀
My dnes poobede asi pôjdeme za mamou do nemocnice a potom pôjdeme do BA k sestrám a zajtra sa chystáme do ZOO, tak sa veľmi teším, dúfam, že nám to vyjde 😀 😀 😀

beke
25. jún 2008

ahojte baby, kde ste všetky? 🙂

ingrid.av
25. jún 2008

Ahoj beke, pravdepodobne si všetky užívajú fantastické počasíčko 😎 , len ja musím trčať v práci 😠 .
Najlepšie by bolo niekde pri vodičke 😅

beke
25. jún 2008

to ti nezávidím, my sme boli v nedeľu sa kúpať 😎

ejdzi
25. jún 2008

ingrid neboj nie si sama, ja dnes tiez v praci uz od siedmej 😒

otrivinkajanka
25. jún 2008

cafte baby ani nemam cas sem chodit od rana sme so simkou na dvore pri bazene nieco porobim navarim a vecer padam unavena do postele z celeho dna pekne horucavy dosli co?sa tesim nechcem robit reklamu ale v lidli som kupila opalovaci krem pre deti 50 faktor je fakt super stoji okolo 140 sk simku nim natieram a vobec neni spalena ani cervena a to je na slniecku stale je fakt dobry a kupila som aj po opalovani krem krasne voni mam ho v chladnicke a fakt pomaha mala som cerveny chrbat natrela som sa a ani ho necitim oplati sa kupit ho mala som pre deti garnier je drahy ako slak a sima bola cervena ako paradajka a lidlovy je fakt dobry co som prekvapena

otrivinkajanka
25. jún 2008

baby pridala som fotky do albumu pozrite si ak chcete su zo simkinych 2 narodenin a teraz co sme boli u svokrovcov

ingrid.av
26. jún 2008

Ahojte, Ejdzi tak ty asi vieš o čom hovorím, a ten čas v práci je ako nekonečný príbeh.

Jani, ten krém to znie, ja používam malej astrid 50-tku, a tiež som spokojná, ale už sa mi začína míňať. A ten krém majú v lídli stále, alebo to bola iba taká akcia? Inak čo robenkáte dnes? Ste doma?

otrivinkajanka
26. jún 2008

ahoj ingrid dnes nerobim nic idem upratat skocim teraz na postu a potom idem s malou na dvor vcera bola riadna burka co?

beke
26. jún 2008

ahojte, pekné počasíčko, a tá búrka včera 😠
my používame z avonu 30-ku a je tiež super 🙂

ingrid.av
26. jún 2008

Tak to hej, už večer nebola elektrina a dokonca ešte ani ráno, keď som išla do práce, tak dúfam, že sa nám nerozmrazí chladnička, kým to opravia. 😖

otrivinkajanka
26. jún 2008

vy ste nemali elektrinu?my ju mame stale aj pocas burky bola

ingrid.av
26. jún 2008

my nemáme ešte stále, bola som doma na obede a chladnička už začala tiecť, tak som celá happy 😒

ejdzi
26. jún 2008

Ahojte, burka zasiahla aj nas, maly to asi aj dost vnimal, aj ked spal ale stale sa prehadzoval a mrnkal. My sme nemali elektrinu iba v noci, rano uz bola.

Ingrid_neviem ci je nieco v ovzdusi, ale ja mam pocit, ze za tym pocitacom asi zaspim, uz by som isla najradsej domov

otrivinkajanka
27. jún 2008

ahojte baby ingrid tak to ste asi iba vy nemali prud my sme mali cely den aj dnes je ake hnusne pocasie chce sa mi hrozne spat som ako mechom prastena musim ist nieco robit lebo zaspim

beke
27. jún 2008

ahojte
naozaj počasie na spanie, nič sa mi nechce robiť 😒

eho
30. jún 2008

Ahoj, nakukuju k vám, protože jedeme na konci prázdnin do DS na dovolenou, moc se těšíme. Doporučíte nám v okolí nějaké výlety? A ještě jsem se chtěla zeptat - opravdu stačí, když si s sebou vezmeme jen eura? A když budu vybírat z bankomatu, vydá mi eura nebo skk a nebo si můžu vybrat? Díky moc za odpovědi, nakouknu 🙂

otrivinkajanka
30. jún 2008

Ahoj eho a naco su vam tu na slovensku eura?ved si zmente ceske za slovenske peniaze tu sa este eurami neplati az od buduceho roku januara 2009 ja som mala eura a nikde mi ich tu nechceli v obchode zobrat len v hypernove alebo v kauflande a to musis mat taku hodnotu ktoru ti nablokuju a co sa tyka bankomatov neviem opytaj sa vo svojej banke ako to tu funguje a ake poplatky za vyber budes platit aby si nebola potom prevapena kolko penazi ti to strhne za vyber a co sa tyka vyletov no moc toho tu nie je ale mame tu termalne kupalisko mate blizko do bratislavy ked ste autom a kam presne do ds idete?

otrivinkajanka
30. jún 2008

ozaj baby na mimibazare mam nejake inzeraty tak ked chcete alebo mate nejaku kamosku co by chcela veci pre deticky tak nie je problem mam toho plno a nechcelo sa mi to vsetko davat na net na cene sa da dohodnut vzdy dik moje id je 49656

eho
30. jún 2008

Otri: no já si taky myslela že budeme platit skk ale včera mě známí přesvědčovali, že už se platí obojím. tak díky za zprávu. s bankou to mám dobré, za výběr z bankomatu v cizině neplatím vlbec nic a ještě mi peníze dají za střed, mám mbank 🙂. Jedeme do nějakého penzionu poblíž termálu, budu se chtít podívat od Bratislavy a tak 🙂

otrivinkajanka
30. jún 2008

eho bankomat ti vyda len slovenske peniaze a vam sa lepsie oplati platit slovenskymi korunami my este euro nemame tam na termalnych kupaliskach je super ved aj v bratislave je pekne tam mas skorej co pozerat ako tu v ds

ingrid.av
4. júl 2008

Ahojte baby, čo hovoríte na to počasie ☹ , a to sme sa chceli ísť cez víkend konečne kúpať.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre