Dunajská Streda, je tu niekto?

izus
27. jún 2007

baby je tu nikto z DS, alebo okolia

beke
17. okt 2007

Ahoj izus,
ja som z DS a ty?

beke
13. nov 2007

Nikto iný? Kde ste všetci z DS? 😠

tinakul
14. nov 2007

ahojte manžela mám z DS a ja pochádzam tiež z okolia 😉 no už osem rokov bývame v BA 😀 Neviem teda či sem patrím 😅

beke
15. nov 2007

Ahoj tinakul,

kľudne môžeš prispievať aj sem. Odkiaľ si? 🙂

babulina
15. nov 2007

ja by som chcela len rodit v dunajskej strede 😀 mate skusenosti, alebo ste pre zmenu vy rodili v BA?? 😀 😀 😀

tinakul
15. nov 2007

Ahoj beke - ja som bývala v dedinke - Padán no a mangelík na sever 2 v DS.
Teraz bývame na začiatku Petržalky a je tu super - už by som neodišla 😝
A ty si odkial Beke??? 😕
Babulina ja som rodila na Antolskej ale kamošky v DS, a nevedeli si to vynachválit - že vraj sa to tam o moc zlepšilo, tak neviem... osobnú skúsenost nemám 😉

beke
19. nov 2007

Ahojte,
tinakul, ja bývam na sever 2 v DS cca 4 roky a moja kolegyňa je z obce Padáň. Ja som bývala v Blave cca 8 rokov a stačilo, ale to som ešte chodila do školy.

babulina, ja som rodila v DS pred 2 rokmi a bola som spokojná. Pôrodná sála je prerobená a sestričky sa starali o mňa. Šesťonedelie ešte nebolo prerobené (socíkové) ale som počula, že už sa presťahovali na nové miesto. Aj na šesťonedelí boli výborné sestričky (až na jednu) ale ostatné boli perfektné. Nešla by som do BA. 🙂

tinakul
19. nov 2007

Beke a prečo ti stačilo??? To si sa tu tak zle cítila??? Hm???Tak možno nakoniec sa aj poznáme... teda neviem - kukni si môj album, či môjho manželíka nepoznáš... ja z tvojej fotky neviem moc vyčítat či som ta už nevidela??? Hm no a tá kolegynka - môžeš meno prezradit??? 😅 😕

beke
20. nov 2007

tinakul, poslala som ti IP.
babulina, neviem ako sa rozhodneš ale mne to tu vyhovovalo. Môžeš absolvovať aj pôrod do vody. 😅

ejdzi
20. nov 2007

ahojte kocky, ja byvam tiez blizko DS a rodila som tam tento rok v marci. Doktora mam sice v BA ale rozhodla som sa rodit v DS, kedze to mam blizsie aj sa doki cudoval, ale isla by som do DS znova. Bola som veeeelmi spokojna.

beke
21. nov 2007

Ahoj ejdzi,
ty si odkiaľ presne? Aj ja som rodila v DS a tiež by som nešla inam.

ejdzi
21. nov 2007

ahoj beke, ja som zo samorina

harmi
25. nov 2007

ahojte kocky.uz sem nikto neprispieva?ja byvam v bodikoch.ale len necele tri roky.inak som z petrzky.

tinakul
26. nov 2007

Ahoj harmi a ako sa ti býva v Bodíkoch???? 😕

beke
26. nov 2007

Ahojte,
babulina ako si sa rozhodla s tým pôrodom? 😉
izus, už sem nechodíš? ☹

ejdzi
27. nov 2007

helo Harmi. Ako Ti je v Bodikoch? Nie je to velka zmena z Petrzky na dedinu?

vesi
28. nov 2007

čaute, ešte sem niekto chodí? ja bývam v okrese DS, ale pochádzam tiež z petržky 🙂 ahoj harmi 😀

beke
29. nov 2007

Ahojte baby,
ako sa vám býva na dedine...veľká zmena z petržky na dedinu? 🙂

harmi
3. dec 2007

ahojte baby.je to velka zmena z petrzky na dedinu.a hlavne na taku ako su bodiky.total zapadakov.zo zaciatku sa mi to pacilo,ale uz ma to preslo.este tam nemame ani zavedeny internet,preto mozem len obmedzene sem prispievat.casto som radsej u nasich alebo svokrovcov v petrzke.velmi sa chcem vratít,ale manzel o tom nechce ani pocut.jemu to tam vyhovuje.je aj velky rybar.musim nieco vymysliet ako ho odtial dostat,lebo tam zosediviem. 😖

ejdzi
5. dec 2007

harmi to sa ti nedivim. Ja som teraz tiez na dedine, blizko teba ale z druhej strany Horny Bar, a tiez je to tu o nicom. Mamicky nic moc, takze vacsinou kocikujem sama a to som tu neni uplne cudzia, lebo som tu mala starych rodicov. Predsa sa tu citim dost sama.

beke
10. dec 2007

Kde ste baby?
Pripravujete sa na vianoce? 🙂

vesi
10. dec 2007

bay, tak ja som na tom asi najlepšie, Gabčíkovo predsa len nie je taký zapadákov, mám tu sesterku aj kamošku s ktorou som sa zoznámila v škôlke a ktrá pochádza tiež z petržalky 🙂 mohli by sme si z čau na čas dať nejaké stretko aby nám nebolo smutno 😀

vesi
10. dec 2007

ja som blbá, oslovenie malo byť baby 😅

tinakul
11. dec 2007

Ale nás tu je teda, wau 😕 Ja som zase opakom, vyrastala som na dedine a už roky bývam v Ba a vyhovuje mi to, naspat by som už nešla 😉
Má to aj výhody aj nevýhody,ale o tom by sa dalo kecat 😉
Vesi bráško je policajtom v GAbčíkove a taktiež tam mám rodinu 😉 a tam máš v podstate všetko - mohlo by to byt kludne malé mestečko pomaly 🙂
Harmi no snád sa ti manžela podarí presvedčit 😉 držím palce, však rybárčit sa dá aj tu, či nie??? 😕

harmi
15. dec 2007

ahojte baby.konecne som sa sem na chvilku dostala,ked v tom nasom zapadakove je tazko zaviest internet.
vesi jasne ze niekedy mozme dat stretko.ja chodievam aj do gabcikova niekedy,ved to je najblizsi svet od nas.

beke
7. jan 2008

Ahojte baby,
ako ste prežívali vianoce a silvestra? Ćo máte nového?
Šťastný nový rok!
🙂

mia85
17. jan 2008

prosim vas, je niekde v DS plavanie s detickami??? a co materske centrum? od februara tam byvame a nikoho tma nebudem poznat, tak aspon dake cinnosti s malym...

beke
20. jan 2008

Ahoj mia,
v DS plávanie ani materske centrum nie je.
Je tu thermálne kupko kde sa dá určite aj s deťmi si ísť zaplávať ale také kde sa zaoberajú s plávaním maličkých detí tak také tu nie je.
V kulturáku býva také niečo ako MC v pondelok a stredu od 9 - 12hod., aspoň minulý rok to bolo, neviem či to od nového roku pokračuje.
Veľmi veľa toho tu nie je pre malé deti.

Ty si mi písala, že budeš bývať na sever II?

mia85
20. jan 2008

ano. uz tam mame ten byt kupeny a stahujeme sa zaciatko februara uz na trvalo... zatial sme tma chodili len na vikendy...

harmi
21. jan 2008

caute baby.sice oneskorene,ale predsa vam aj ja prajem vsetko dobre v novom roku 😀

velmi vela nas tu nieje z tohto okresu,tak tu trosku viazne debata.ja som okrem toho v julovkach. 😎

mia preco ste si vybrali dunajsku stredu? 😅

my sme mali pekne vianoce.ved prve vianoce ktore sme stravili uz aj s nasim prirastkom najkrajsim 🙂 🙂
no a konecne uz mam aj doma internet,sice straaasne pomaly ale aspon nieco. 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre